Co z tym forum?????

Status
Zamknięty.

Nemezys

New member
Swoją drogą nie dziwi Was Panowie, że na żadnej innej stronie takie problemy nie występują? No chyba, że występują ale ja nigdy się nie spotkałem z błędnymi przekierowaniami oprócz tego forum. Coś tu jest konkretnie zjebane. Tylko co?
 

Rafal7

Banned
Dziwi, a właściwie mnie już to przestało dziwić, chyba do tego przywykłem
To fakt na innych forach i z innymi stronami nie ma tego problemu.
 

SternQuest

New member
Myślałem że tylko u mnie takie "cyrki" się dzieją, a tu widzę szerszy problem. Z tego co zauważyłem problem dotyczy chyba w szczególności przeglądarek systemu Windows, bo na tablecie z androidem nie mam takich "przekierowań" :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mie najlepszą opcją było zainstalowanie programu "Ad Muncher".Błędne przekierowania zniknęły a dodatkowo program blokuje reklamy na innych stronach i teraz nic nie rozprasza mojej uwagi skacząc,migając itd.
 

eedviking

Banned
Jak dla mie najlepszą opcją było zainstalowanie programu "Ad Muncher".Błędne przekierowania zniknęły a dodatkowo program blokuje reklamy na innych stronach i teraz nic nie rozprasza mojej uwagi skacząc,migając itd.

Już pisałem w odpowiednim dziale, jednak pomimo Ad Munchera , od tygodnia przekierowuje mnie na Współpraca Pioneer Panasonic.
Nie pomaga czyszczenie ciastek i historii, po walkach własnych przekierowuje tylko na FF. Długo miałem spokój, ale się skończył, będę rzadziej odwiedzał forum, dla zdrowia Waszego i mojego. ;)
Problemy stron są prawie wszędzie tam, gdzie oparte są na vBulletin. ;)
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    30,1 KB · Wyś: 37
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciszku,co jak co,ale Wiking się nigdy nie poddaje,a już na pewno nie za sprawą jakiś nieudolnych przekierowań :grin:;)
Ja się dopiero rozkręcam i nie dam innym ode mnie odpoczywać :razz::twisted::mrgreen::wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nooo,fajna zabawka.Widzę że zostały jeszcze resztki krwi.W sumie nie opłaca się co chwila czyścić :twisted::-D:wink:
Zaraz wpadnie jakiś Mod...Także pozdrawiamy ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,ale przekierowania to esencja tego forum :grin::wink:
Trzeba założyć nowy temat "Jakie przekierowanie najlepsze ?" :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry