Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

wrx

New member
Bez reklam
Przekierowanie do FB

Forum ogladane na Sony Xperia Z3 dual, Android 4.4.4.
Klikniecie w akceptacje cookies, prywatna wiadomosc, odpowiedz na prywatna wiadomosc, kieruje do mobilnej wersji Facebooka...
Co teraz?!:shock:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiecie,że to era Facebook'a :mrgreen:

Tak na poważnie,to na telefonie często zdarza mi się to samo.

Poza tym,te aktualizacje,które robicie w ostatnich dniach,tylko pogorszyły błędne przekierowania na PC (Firefox).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy to istotne, a nie chce zakładać nowego tematu.
Po kliknięciu swojej nazwy użytkownika, nie wyświetla miniaturek do albumu w swojej galerii. Mam na myśli te miniaturki które są na głównej stronie swojego profilu. Po kliknięciu w miniaturkę (a raczej jej brak), wyświetla się natomiast taki komunikat (pod nr.2)
Wcześniej (2 dni temu) nie było miniaturek, ale była pełna galeria, teraz nic nie ma.

Nr.1
album.jpg


Nr.2:
Invalid query: Illegal mix of collations (latin2_general_ci,IMPLICIT) and (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) for operation 'regexp'126

Ps. Po kliknięciu w grupe "18+" pojawia się ten sam komunikat co powyżej. Natomiast są miniatury są do grup ktorych jesteśmy uczestnikami i działają poprawnie (nie licząc wspomnianej "18"+}
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dzięki, to problem z kodowaniem znaków, mamy już zgłoszony i działamy, z tego samego powodu nie działają grupy społeczne i temat 18+
 

firekage

New member
Bez reklam
Jak zawsze, proszę o napisanie przeglądarki i systemu.

Arch, FF32.0.3 z użyciem Tor'a i bez, ale system nie ma tutaj znaczenia bo sypiąca się baza linków nie jest winą usera. Zresztą, to samo mam na Windowsie, którego używam sporadycznie.

Ps - zapomniałbym. Na skrzynce PW prowadziłem konwersację z osoba, która pytała o mnie o 7335DG. Odpisując o tym odbiorniku post leciał z informacją "firefox wykrył błędne przekierowanie" i w sumie nawet nie mogę chłopakowi odpisać.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
przekierowania na firefox wystepuja obecnie głównie podczas używania odnośników do ostatniego posta lub do najnowszego w temcie, proszę spróbować wejść w temat a następnie na jego ostatnią stronę i sprawdzić czy jest ok
 

firekage

New member
Bez reklam
Robie tak od momentu zauważenia problemu, ale wchodząc w ostatnią***stronę***danego tematu (wspomniany chyba wcześniej temat o serii LB od LG) i tak przy ostatniej stronie linkowało przez kilka dni, gdzie indziej. Wrócę do tego, gdy będę czytał tematy, które mnie insteresują, a w których to zauważę.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Działa komuś Tapatalk? Rano było OK, teraz nie działa, wyskakuje komunikat żeby powiadmomić admina forum o zainstalowanie lub uaktualnienie wtyczki "product-tapatalk.xml"
 
Ostatnia edycja:
Do góry