Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

darekgra

Member
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7543761593
Myślę że ten muglby być dobry
Poza trzema wejściami daje również możliwość odseparowania audio i przesłania bezpośrednio po swiatełku do SB
I nie jest aż tak drogi w razie wystąpienia można przeboleć

Tv mania Przy tych sprzętach polecasz tylko na opisie a sprawdzisz jak podepniesz, inaczej niedawno rady.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7543761593
Myślę że ten muglby być dobry
Poza trzema wejściami daje również możliwość odseparowania audio i przesłania bezpośrednio po swiatełku do SB
I nie jest aż tak drogi w razie wystąpienia można przeboleć

Tv mania Przy tych sprzętach polecasz tylko na opisie a sprawdzisz jak podepniesz, inaczej niedawno rady.
Zawsze jest 14 dni na zwrot. Jak ktoś ma Allegro Smart to nawet za darmo.
 

darekgra

Member
a ten chyba będzie najlepszym wyjściem ba ma wyodrębnienia audio po hdmi o toslink
https://allegro.pl/oferta/matrix-switch-splitter-hdmi-4x2-4k-2k-hdcp-2-2-hdr-7624767437


jeśłi koledzy niw noszą zastrzeżeń to Tvmania zamawiaj tego.
podłączysz to tak


wszystkie media do portów HDMI IN 1,2,3,4 w spliterze
SB bose HDMI ARC do HDMI only out b
a TV wyjście HDMI arc spinasz kablem hdmi z portem ARC out a w spliterze

i pozostaje ci jeszcze jedne dodatkowy wolny port wejściowy HDMI w twoim tv


moim zdaniem powinno działać wszystko i rozwojowo w kierunku HDR
niby posiada hdcp22. i hdmi 2.0B
no i kolorystycznie będzie pasował :)
 
Ostatnia edycja:

Davide

Member
Sam przez was, chce kupić cały system Bose . Z tego co się dowiedziałem to bose 300 różni się od 700 tylko tym , ze 700 współpracuje z alexa , a również dowiedziałem się , ze za 3 miesiące możliwe wyjdzie aktualizacja z DTS X oraz Dolby Atmos . Nie wiem ile w tym prawdy . Szanowny Panie Tvmania . Proszę o relacje z filmów na bluray oraz konsoli . Pozdrawiam Pana Serdecznie
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Chciałem podziękować za pomoc DarkowiGra porozmawialismy przez telefon wytlumaczyl jak dziecku co i jak biorę tego za 400zl kupię dobre kable hdmi sprawdzę to.
 

darekgra

Member
Sam przez was, chce kupić cały system Bose . Z tego co się dowiedziałem to bose 300 różni się od 700 tylko tym , ze 700 współpracuje z alexa , a również dowiedziałem się , ze za 3 miesiące możliwe wyjdzie aktualizacja z DTS X oraz Dolby Atmos . Nie wiem ile w tym prawdy . Szanowny Panie Tvmania . Proszę o relacje z filmów na bluray oraz konsoli . Pozdrawiam Pana Serdecznie


jeśli taka aktualizacja wyjdzie to bose będzie stało i u mnie :)
z tego atmosa to raczej nic specjalnego nie będzie żaden z głośników nie jest skierowany ku górze więc nawet odbicia nie wykorzystają.
 

Davide

Member
jeśli taka aktualizacja wyjdzie to bose będzie stało i u mnie :)
z tego atmosa to raczej nic specjalnego nie będzie żaden z głośników nie jest skierowany ku górze więc nawet odbicia nie wykorzystają.




Ja w atmosa w soundbar nie wierze , jedynie atmos przez kolumny w suficie . Ale nie zaprzeczam ze mogę się mylić . Wystarczy mi DTS X mam nadzieje ze wypuszcza taka aktualizacje . Posiadam soundbar Sony HT-RT5 , ale po przesłuchaniu Bose w Media po prostu mnie oczarowało.
 
Do góry