Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

mystaloba

New member
Tvmania na twoim miejscu nie rezygnowałbym z Bose. Będziesz żałował najbardziej dźwięku, ale z drugiej strony jak kupisz JBLa to zaoszczędzisz i to jedyny + tego JBLa w porównaniu do Bose :wink:
Gdybym miał kasę to nawet przez sek. bym się nie zastanawiał nawet kosztem portów hdmi.
 

darekgra

Member
Od braku portów to TVmania bardziej chyba wkurzyły trudności z konfiguracja, a wręcz brakiem udanego podłączenia SB.

Co do oszczędności kurcze to jednak 5 tysięcy można zainwestować w nowe TV.
Sam też nie wiem co bym w sytuacji Tvmania zrobił.
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie dźwięk bose to poprostu poezja. A co do podłączenia może robie źle ja się nie mam za niewiadomo kogo nie znam si3 dlatego pytam się jak dziecko czy może mi ktoś wytłumaczyć jak podpiąć to wszystko i zgrać z apka bose music.
Forum jest żeby sobie pomóc a ja może coś źle robi i tyle w temacie to proszę was o pomoc.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale udało Ci się już sparować suba z listwą? Jeżeli nie, łączyłeś kablem?
Tutaj zdaje się wystarczy jack 3.5.
Co do reszty, tu muszę przeczytać wątek, bo nie śledziłem.
Nie odpuszczaj jeszcze, to brzmienie jest tego warte!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze, to jest do ogarnięcia. Bez przesady. Damy rade.
Czyli jednym słowem nie możesz posłuchać zestawu z subem?
Podłączałeś przynajmniej kablem suba do listwy, żeby się nacieszyć?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Armaning tak podłączyłem bo sprawdzałem w sklepie pięknie to chulalo. Jbl nawet polotu nie miał sub od bose 700 deklasacja wszystkiego tylko ja chce bezprzewodowo połączyć. Ale jestem zalamany.
 

yancyk

New member
Skąd wiesz że nie zolkna
Sam kiedyś myślałem nad białymi głośnikami, kilku moich klientów miało acoustimassy, niektóre sam montowałem także przed zakupem wybadałem i zbierałem feedback, zmieniałem też acoustimassy po latach na lifestyle itd. Harmana kumpel miał na hali gdzie ciekło coś z dachu i głośniki koło plamy zżółkły zanim zdążyły się sprzedać, z Bose nie było takich problemów z żadnym systemem do tej pory.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam Panowie kumpel z media expert tam gdzie kupiłem sprzęt ogarnol mi to elegancko zeszło się 1.5h ale zrobił to trzeba było wszystko zresetować razem z ruterem wszystko hula jak należy nie robiłem jeszcze kalibracji muszę to ogarnąć bo pilot ma dużo funkcji muszę na spokojnie. Listwe mam podpięta pod tv optykiem a nie kablem hdmi acr wejściem.
Co do dźwięku nie mam pytań poprostu czystość dźwięku w filmach poezja a bass to porostu zabija kosmos szyby i szklanki się trzesa poprostu jaram się tym dźwiękiem czystością jakością i mocą bose poezja.
Nie wiem co tu jeszcze napisać jakość wykonania na 10/10 kolor biały poezja do filmów dokupie tylnie satelitki ale dźwięk w pokoju moim 20m2 poezja aż za mocno a słucham tylko na 40 procent.
Włączyłem trailer batman nie wiem która część co przelatuje wynalazek Batmana ja pierdziele szko sąsiedzi jak nic kłótnia heheh
PANOWIE DZIĘKUJĘ PRZEDEWSZYSTKIM ZA WYTRWAŁOŚĆ I PRZEPRASZAM Z GÓRY. CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ SAVRONOWI. ARMANING. DAREKGRA Z GÓRY ZA TO ŻE MNIE NAMOWILI ŻEBY DAĆ SZANSĘ BOSE I NIE SKRESLAC TEGO SPRZĘTU JAK I ZA CENNE WIADOMOŚCI PRIV JAK I W POSTACH POKLONY PANOWIE DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ MOŻE SPOTKAMY SIĘ NA DRODZE POZDRAWIAM
MUSZĘ ZAKUPIĆ NOWEGO SMARTFONA BO MÓJ SAMSUNG NOTE 3 STARY NIE OBSŁUGUJE APKI BOSE MUSIC I MUSZĘ COŚ KUPIĆ S8 LUB JAKIŚ INNY SMARTFON.

zdjęcia wkleje za niebawem z listwy i suba muszę tylko dokupić oryginalny wieszak na Listwę bose koszt 179zl biała podstawka orginalna bose.
PANOWIE DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ I POKLONY WASZA W STRONĘ DZIĘKUJĘ

BOSE NAJLEPSZY DŹWIĘK JAK DLA MNIE SOUNDBAROW
 

darekgra

Member
No i super... niech gra :):) i cieszy.
Do tego co teraz masz optyk wystarczy, jedyna taka niedogodność ze HDMI CEC nie działa, ale pilot od 700 może to zastąpić

teraz jakieś promocję są na bose700 w MM.
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dopiero co po tygodniowych walkach uruchomił suba a Ty mu już z tekstem wyjeżdżasz, że można w promce kupić.
TVMania gratuluję zakupu. Wiedziałem, że będziesz zadowolony, doinwestuj jeszcze w tylne surroundy i jakis odtwarzacz blu ray. Jak odpalisz dobry film w DTS HD MA to poczujesz co znaczy moc BOSE.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Optykiem nie wyślesz nawet DTS HD MA, o wyższych standardach nie wspominając. Ciekawe jak u mnie miałbym podpiąć Shield TV, Xbox i PS4 :D
 
Do góry