Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

Tvmania

New member
Bez reklam
Davide słuchałem naprawdę różne soundbary yamaha 2700
Jbl bar 5.1
Sony różne
Bose zniszczyło mnie dźwięk poezja
 

mystaloba

New member
Davide słuchałem naprawdę różne soundbary yamaha 2700
Jbl bar 5.1
Sony różne
Bose zniszczyło mnie dźwięk poezja
Tylko pamiętaj, że Yamaha bez kalibracji to ok. 40% mniej szczegółowości i nie jest to typowy soundbar tylko projektor dźwiękowy no i sprzęt tańszy o ponad 4K, a kupiony w UK o ponad 5K więc... Ale i tak Bose to Bose i jak narazie nikt nie przebije tego Amerykańca :D
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie przemyślalem sobie na spokojnie i zamiast kupować Splitter kupie nowy tv i tyle a za 2 lata kupie oleda. Bo mam bose 700 I wydałem kupę szmalu 8 tys fakt na raty ale kupę.
Panowie jaki tv na spokojnie obsłuży tego bose i będą się zgrywać bez problemu interesuje mnie tv 4k hdr matryca najlepiej va podświetlenie raczej będzie EDGE led maksymalny wydatek 3.5 tys znajdzie się cks sensownego w 55 calach?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No ba, będziesz slittery kupował.
W sumie ja też wymieniam auta jak mi popielniczka się zapełni ; )

To już może szarpnij się na Oleda od LG, nie wiele Ci brakuje.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Armaning nie mogę sobie pozwolić naprawdę tv biorę tez na raty 3.5 to max co obsłuży bez problemu ten bose 700 w 4k hdr I 55 cali? Tu szybka decyzja i dziś zamawiam nie będę pisał 10 tys postów tv poprostu na max 2 lata niecałe żeby ładnie się to z grało z bose 700 żeby tylko obsłuży zamiast kupować splitter
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bose 700 white

Słuchajcie jak będę kupował tylnie bose surround to gdzie je umieścić za kanapą? Dodaje zdjęcie
 

Attachments

  • 20190103_183111.jpg
    20190103_183111.jpg
    11,7 KB · Wyś: 31

Tvmania

New member
Bez reklam
Cześć Armaning z rana rzeczywiście głośniki super rosrysowales i tak zrobię jak na tej fotce ale środek rzeczywiście poezja :)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Czy ten sub mam tak zostawić jak na kanapie czy lepiej kolo listwy kolo tv?
 

Attachments

  • 20190104_191125.jpg
    20190104_191125.jpg
    16 KB · Wyś: 23

Pawel_C

New member
Bo ciężki szukaniach wreszcie znalazłem bose w galerii Mokotów salon typowo bose mogę sobie odsłuchać na spokojnie Pan powiedział z subem lub bez i harman kardon enchant 1300 znalazłem tez w sklepiemedia centrum ale będzie dopiero w piątek odslucham który wygra na moje uszy kupuje u blackninja.
Udało się posłuchać obydwu soundbarów? Który wypadł lepiej?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Porownalem 2 soundbary jbl bar 5.1 I bose 700 + sub 700 i bose zdeklasowal w każdym wypadku jbl moim zdaniem najlepszy na rynku soundbar tyle w temacie za listę dałem 3899zl i sub 3399
 
Do góry