Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
W zeszłym tygodniu wyszedł drugi już, niepublikowany wcześniej kawałek Motorhead. Odnaleziony na taśmach powstałych w czasie nagrywania ich ostatniej płyty Bad Magic w 2015 roku. Taki dość spokojny z trochę bluesowymi nastrojem i solówką, po trzecim odsłuchu tak wlazł w głowę, że od tygodnia rozpoczyna dzień w aucie.

Oficjalny teledysk do utworu wyprodukowany został przez polską artystkę rysowniczkę Natalię Jonderko Śmiechowicz.

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyjątkowo nie leży mi ta orkiestra. Zrujnowali Shallow, a sam wykon mimo niewątpliwych zdolności wokalnych, u Gagi wypada lepiej, ba u Bradleya mimo, że to aktor.
Zresztą całość mi nie leży, od Hansa, kończąc na Titanicu.
 

sentyzibi

Well-known member
A ja przy piątku dalej z cyklu KAPELUSZE, KOWBOJKI, DZIARY I GITARY... i chociaż sztifle zostały gdzieś w błocie, a kapelusze zamienili na bejsbolówki, to są pickup'y i akcent amerykańskiej prowincji został. Takie country z odrobiną ostrej papryczki:




 

sentyzibi

Well-known member
Nigdy nie byłem fanem New Kids On The Block, ale słuchając stacji radiowych w latach 80 nie sposób było ich nie usłyszeć i nie znać choć jednej piosenki ;).
A co łączy NKOTB z np. Journey, A Flock Of Seagulls, Talking Heads, Twisted Sister, Robertem Palmerem, Billy Idolem, Devo, Duran Duran czy Michaelem Jacksonem?

 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
A Flock Of Seugulls jedna z najważniejszych kapeli new romantic ,zespół mojej młodości ,utwór I Ran nawet dzisiaj robi wrażenie solówka na gitarze z wykorzystaniem syntezatora gitarowego, podobnie zrobił Iron Maiden na płycie Somenwhere in Time
 

sentyzibi

Well-known member
No proszę, kto by pomyślał, jednak chyba dalej nie zostanę ich fanem 😀.
Wolę nawet hindusów, bo u nich nie tylko Bollywood istnieje 😉, ale też i fajniejsze brzmienia :


 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Polecam :)
 

Attachments

  • IMG_20230226_164546.jpg
    IMG_20230226_164546.jpg
    807,3 KB · Wyś: 16
  • IMG_20230226_164611.jpg
    IMG_20230226_164611.jpg
    1,1 MB · Wyś: 10
Do góry