Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Skoro starsze jest lepsze jak w wielu wypadkach to nowe ... chyba ze sie muzykę słucha przez oglądanie to wtedy inna bajka :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja nie mówię,że gorsze,ale posłuchałoby się też czegoś świeższego.Na YT jest pełno playlist - The Best Of Rock Ballads i innych :wink:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na YT są różne rzeczy, a ja nie słucham muzyki z YT tylko z płyt cd.. oczywiście jest powiedzmy 2 % co sobie wrzucę tutaj z YT, bo nie wszystko z tych "staroci" mam na cd..

Problem jest w tym, że kiedyś muzyka była muzyką , a dzisiaj wystarczy niemalże jeden rytm tańcząca dupa udająca , że coś śpiewa, ewentualnie tyle śpiewa co 1000 innych dziewczyn by wyszło i tak samop by to zaśpiewało i jest to nazywane piosenką ..

Ty tych czasów nie pamiętasz ale ten utwór na liście przebojów w radiowej 3ce był chyba ze 2 miechy n apierwszym miejscu, a ponad pół roku czy nawet lepieju był na liście

https://www.youtube.com/watch?v=EIxsPBbZ_b8

podobnie był z tym utworem..

https://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk

A jak leciał ten utwór i byś przeszedł się po mojej ulicy na osiedlu to co w drugim domu leciała ten utwór.. i mieliśmy powiedzmy po 18 lat

A dzisiaj co słuchają 18 latki w większości przypadków.. ano właśnie te dupy pokazujące pośladki i piersi i ile w tym jest muzyki, a ile oglądania to już inna sprawa i to trzeba umieć rozróżnić.. tylko dzisiaj są już inne wartości dla muzyki i pewne rzeczy nie są już ważne.. a ważne jest to co często z muzyką nie ma nic wspólnego..

Bo to tak jak jest z filmami, gdzie pewnych ludzie nazywa się aktorami, a tyle mają wspólnego z tym zawodem ile ma serial w którym grają. Przepraszam udają , że grają, bo gra to aktor...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cieszę się bardzo, ale to co napisałem nie było skierowane do Ciebie, tylko ogólnie .... bo przecież chodzę na różne koncerty i naprawdę nie raz bywało, że na koncercie np lady Pank czy Dżemu widziałem młodzież mająca gdzieś około 20 lat :) Za niecałe 2 tygodnie idę na Bon Jovi, zobaczymy ile będzie młodzieży, ale patrząc na inne ich koncerty to od młodzieży po dziadków są ich fanami, więc myślę, że w Warszawie będzie podobnie.

Ps A kiedy ta piosenka była puszczana "pierwsze razy" w radio to już wtedy ci co puszczali, mówili, że ich przeżyje i zobacz minęło tyle lat i dalej jest puszczana w radio jak i choćby na największych pokazach mody.. i jak widać nie musi być teledysk z dupami itp.. tylko coś musi być takiego co ludzie pokochają i zapamiętają dany utwór..

https://www.youtube.com/watch?v=u1ZoHfJZACA
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Albo tego typu starocia.. ale coś w tym było..

[youtube]74LsTRDZgFI[/youtube]

Albo ten utwór to samo na liście przebojów w 3ce szał robiła.. uwielbiam tego Gościa i Jego piosenki.. nie było mi dane na żywo go usłyszeć , ale kto wie.. może ...kiedyś..

[youtube]yWZpmB54y4Q[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Cieszę się bardzo, ale to co napisałem nie było skierowane do Ciebie, tylko ogólnie .... bo przecież chodzę na różne koncerty i naprawdę nie raz bywało, że na koncercie np lady Pank czy Dżemu widziałem młodzież mająca gdzieś około 20 lat Za niecałe 2 tygodnie idę na Bon Jovi, zobaczymy ile będzie młodzieży, ale patrząc na inne ich koncerty to od młodzieży po dziadków są ich fanami, więc myślę, że w Warszawie będzie podobnie.

Ps A kiedy ta piosenka była puszczana "pierwsze razy" w radio to już wtedy ci co puszczali, mówili, że ich przeżyje i zobacz minęło tyle lat i dalej jest puszczana w radio jak i choćby na największych pokazach mody.. i jak widać nie musi być teledysk z dupami itp.. tylko coś musi być takiego co ludzie pokochają i zapamiętają dany utwór..

https://www.youtube.com/watch?v=u1ZoHfJZACA
Spoko :wink:

A co do cienkich aktorów,to może już nie pamiętasz,ale kiedyś ich broniłeś,że niby mają papier :grin:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale ja inne osoby miałem na myśli teraz pisząc nie o tych co mi się wydaje, że Ty myślisz.. :) Co nie zmienia faktu, że Ci drudzy mają papier, ale to nie świadczy, że są dobrzy w tym co robią.. ale kwit mają .... tak jak nie każdy inżynier po "budowlance" wybuduje most po którym bezpiecznie byśmy jeździli przez 50 lat.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na pewno jak coś kupię z tego co lubię i będzie to nowością to tutaj wrzucę, a tak wrzucam to co słucham.. na razie mam kilka zamówionych płyt i nie są to najnowsze płyty..
 

Rudeford

New member
Lolek odpuść sobie to forum na kilka lat, bo nudny się robisz coraz bardziej z wpisu na wpis. Albo tłumaczysz oczywiste sprawy, albo w kółko stare hity wklejasz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie zmuszam do czytania, ja też wielu osób tutaj nie czytam co piszą i jakoś nie mam z tym problemu.. A rady tego typu to pozostaw dla ........ i nie będziesz mi mówił co mam słuchać, bo dzięki Bogu i wielu ludziom Polska to wolny kraj i każdy słucha jak i ogląda to co lubi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To teraz dla odmiany nowość, tylko trzeba chcieć to słuchać... ale obejrzeć zawsze można.

[youtube]FuXNumBwDOM[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja teraz sobie słucham "starego Staśka" i już nie taką super nowość, bo płyta wyszła w lutym br., ale kto by tam słuchał Pana z brzuszkiem po 60tce - Armanig wiem Ty słuchasz :)


[youtube]wi8PlMp4uNs[/youtube]
 
Do góry