Co teraz słuchacie?

Henry

Active member
Bez reklam
A myślałem, że to Lolek na rekord idzie... najpierw Plyty CD a później to samo w Co teraz słuchacie ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Henry to zależy o jakich forach mówimy i rekordach.. :) tutaj generalnie mało ludzi kupuje płyty cd czy winyle... dla części to przeżytek, a dla innej części... to niech każdy sobie sam odpowie... natomiast co do tego tematu to tutaj nie cieszy się popularnością, ale są fora gdzie od groma ludzie wrzucają co słuchają w danej chwili, czy też wrzucają płyty , które kupili i chcą się tym podzielić, a kto wie czy komuś się nie spodoba.. ja dzięki temu pewnie ze 20 płyt już kupiłem, jak nie lepiej.. a nigdy wcześniej nie znałem tych wykonawców czy też jakoś przepuszczałem pomiędzy uszami..
osobiście lubię muzykę , przez pewien okres zaniedbałem poprzez filmy, teraz to się zmieniło, odrabiam zaległości i kupuje to co mi się podoba.
Chętnie bym zobaczył co ludzie tutaj słuchają , ale mało kto co wrzuca, więc albo się wstydzą tego czego słuchają, albo mało słuchają , ewentualnie mają to gdzieś, bo to forum jest bardziej sprecyzowane pod kino domowe i więcej się rozmawia w takich tematach, choć najwięcej to się rozmawia o filmach i serialach..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zobacz to :)

https://allegro.pl/oferta/james-newton-howard-waterworld-1995-soundtrac-7816150605

Miłego dzionka życzę, ja idę kosić trawę :) bo po południu mam imprezę.. a jutro jak troszkę słońca by wyszło to nad zalew sie wybieramy. Piramida śmignij w wolnym czasie jak dawno nie byłeś to zobaczysz jakie zmiany ... :) a będzie jeszcze fajniej..fajna miejscówa dla Warszwiaków jak i
ludzi mieszkających pod Stolicą.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może i dramat, ale zawsze to odmiana... ileż można tych Lolkowych oglądać 😂

Ostatnio był piknik Metalowy na/przy Arenie Kraków.
Nie byłem w samym środku, ale stałem przed, a w zasadzie kilkanaście metrów od sceny (otwarta przestrzeń, jedynie ogrodzona tymczasowo).
Co się działo, jakie emocje. Petarda. Adrenalina momentalnie skoczyła :) Jednak mocne brzmienia to jest to, szczególnie, a raczej przede wszystkim live.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Chętnie bym zobaczył co ludzie tutaj słuchają , ale mało kto co wrzuca
Proszę bardzo:
półka.jpg
Właśnie dlatego pozbywam się bass trapów...
2.jpg

Ostatnio był piknik Metalowy na/przy Arenie Kraków.
Nie byłem w samym środku, ale stałem przed, a w zasadzie kilkanaście metrów od sceny (otwarta przestrzeń, jedynie ogrodzona tymczasowo).
Co się działo, jakie emocje. Petarda. Adrenalina momentalnie skoczyła :) Jednak mocne brzmienia to jest to, szczególnie, a raczej przede wszystkim live.
Ja miałem w planach Open'er niestety choroba trochę pokrzyżowała plany.
Może uda się chociaż na Off'a wyskoczyć i czekam na jesień ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
zobacz to :)

https://allegro.pl/oferta/james-newton-howard-waterworld-1995-soundtrac-7816150605

Miłego dzionka życzę, ja idę kosić trawę :) bo po południu mam imprezę.. a jutro jak troszkę słońca by wyszło to nad zalew sie wybieramy. Piramida śmignij w wolnym czasie jak dawno nie byłeś to zobaczysz jakie zmiany ... :) a będzie jeszcze fajniej..fajna miejscówa dla Warszwiaków jak i
ludzi mieszkających pod Stolicą.

Dzięki Loluś,wypiję dzisiaj Twoje zdrowie :eek:k:
 

Rudeford

New member
U mnie jak prawie co sobotę wieczór króluje YT. Uwielbiam połączenie muzyki z obrazem, nawet chyba bardziej niż samą muzykę. Ogólnie płyty CD są, trochę kaset z młodych lat też jest. Nawet i płyty winylowe się znajdą choć gramofonu nadal brak.
785e54c57907803d06a8f7f4ede14c2a.jpg

Ktoś chętny na Annihilatora?:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry