Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
No cóż, trzeba się bardziej odsłuchać z najnowszą, niedawno wydaną płytą Whitesnake, by za te kilkanaście dni pod sceną wspomagać Davida Coverdale'a. Pewnie kilka kawałków z nowej płyta zagrają.

https://youtu.be/Rc69ZKmdDhM



Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z racji zakupu płytki słucham teraz tego Pana.. uwielbiam ten utwór i mam na płytach kilku wykonawców, którzy śpiewają go i każdy na swój sposób inaczej "przedstawia" ten utwór.. Bardzo mi się to podoba..

[youtube]8h2MrYMcChM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak lubisz LP to kup sobie podwójny album z koncertu z orkiestra symfoniczną - świetne aranże ich utworów.
 

JanVid

New member
...- świetne aranże ich utworów.

Znam i mam :) ... lecz tu nie chodzi o jako taką twórczość LP lecz jak własnie wspomniałeś o nowe aranże a w szczególności o tą "nową jakość" brzmienia gitar a w tym i całych utworów. Wg. mojej opinii LP rodzi się na nowo :) ... miło tego posłuchać inaczej ... nowocześniej ... i bardziej melodyjnie itp. Brawo ONI !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak jak napisałeś , ja na LP się wychowywałem i jest mi bardzo bliski.. mam ładnych kilka płyt i kilka razy byłem na ich koncertach...
 

sentyzibi

Well-known member
A ja wczoraj nasłchałem się fajnego zestawu muzyki i to pod samiuśką sceną ( córka to nawet żółwika z Davidem Coverdalem przybiła).
Co z tego, że dziś gardełko nie domaga i bolą ramiona, kolejny raz warto było.
Teraz relaks przy cd'kach z zamkniętymi oczami i wspomnienia z koncertu. No i oczekiwanie na następny już za parę dni...
434e7736c841e640ffaa3221e256178e.jpg


Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry