Co teraz słuchacie?

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nowość od Def Leppard tym razem symfonicznie
Posłuchałem kilku utworów ,tak na szybko i prawdę powiedziawszy nie wiem co sądzić o tej płycie.Nigdy nie byłem jakimś ortodoksyjnym fanem Def Leppard ,ale słucham ich więcej lub mniej od drugiej płyty.
I zawsze w ich muzyce podobało mi się fantastyczne połączenie linii melodycznej gitar,wokalu Joe Elliota i chórków zespołu.A to wszystko było na solidnej basowo-perkusyjnej podstawie.
Słuchając utworów z tej płyty mam wrażenie ,że to jest nagranie orkiestry symfonicznej z pałętającym się gdzieś w tle zespołem.Dobrze ,że wokal Joe pozostał , bo niemal doszczętne wykastrowanie muzyki z gitar spowodowało ,że to co zostało w połączeniu z orkiestrą jest raczej mdłe.Przynajmniej jak dla mnie.
Nie wiem dlaczego niektóre zespoły rockowe wydają takie płyty?Brak kasy na waciki?Chęć przypomnienia się?
Ale oczywiście wiem ,że tego typu realizacje mają swoich fanów i mogą się podobać.I bardzo dobrze.Każdy ma swój gust.
Na dzień dzisiejszy to jednak nie mój gust.Może kiedyś , jak już będę zupełnie stary ? ;)

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na razie widzę kilka utworów na Tidalu i "Kubuzie" poczekam jak już będzie dostępna cała płyta. Ale tego typu płyty różnie są nagrywane , jedne są mniej, a drugie bardziej symfonicznie i wtedy wiadomo co kto lubi.
Najnowsza płyta U2 z dotychczasowymi utworami też zupełnie inna od tego do czego U2 nas przyzwyczaiło, a pomimo tego dużo ludzi kupuje. Cd Japan po jednej płycie na konto sprzedaje, więc Ci co kupują na zarobek nie kupią jej, za to więcej osób prywatnych kupi. Ja właśnie jej słucham;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Posłuchałem kilku utworów ,tak na szybko i prawdę powiedziawszy nie wiem co sądzić o tej płycie.
Myślę że to chyba moda na takie płyty ,tak wkleiłem post może kogoś zainteresuje
Ten album ukazał się w dwóch wersjach 16/44 i wersja hi-res 24/96
Ogólnie kiedyś to była moja ulubiona kapela hard rockowa zwłaszcza album Hysteria uważam za wybitny
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że to chyba moda na takie płyty ,tak wkleiłem post może kogoś zainteresuje
Ten album ukazał się w dwóch wersjach 16/44 i wersja hi-res 24/96
Ogólnie kiedyś to była moja ulubiona kapela hard rockowa zwłaszcza album Hysteria uważam za wybitny
Namówiliście mnie w sobotę posłucham tych trzech utworów, a patrząc na cyferki wygląda bardzo obiecująco na "kubuzie" Hysteria najlepszy ich album. Van Halen też mógłby taką płytę nagrać.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
hysteria1.jpg


hysteria2.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Śmiej się, ale ja na prawdę do snu puszczam HW, Metal, Hard Rock, wbrew pozorom uspakaja mnie to ; )
Rano natomiast, pierwszą czynnością jest komenda do "Alexy" i repertuar pobudzający.
Paradoksalnie, omijam ballady i inne ckliwe kawałki (mimo, że szanuje i lubię), ale te wprowadzają w melancholijny nastrój, a tu już prosta droga depresji :D
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Świetna płyta👍

df.jpg


Zamykając temat tej płyty - w 2017 r z okazji 30 lecia wydania ukazała się wersja deluxe zawierająca 7 płyt ( 5CD + 2 DVD) na dyskach oryginalny album ,rexixy i wersje alternatywne ,strony B singli a także koncert z Denver z 1988r .Na płytach DVD teledyski i materiały dodatkowe .Ten box również wydali Japończycy na płytach SHM-CD
 
Do góry