Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
Na sen scorpionsi sa fajni ze swoimi wolnymi kawałkami..


No Scorpions dla mnie mistrzowie ballad i na mojej balladowej playliście królują, ale moimi faworytami są raczej te starsze z wcześniejszych płyt niż "Crazy World"... Chociaż i w nowszych czasach były solidne, jak choćby ta:


Jest też zajebista zespołu który Ty Lolek też bardzo lubisz


Albo



Uwielbiam też tę... A gdy na koncercie bujałem się pod sceną, a Tyler wyciągnął wysokie partie, to oprócz normalnych ciarek, wstyd przyznać się staremu facetowi, łzy wzruszenia same cisnęły się do oczu i nie szło tego kontrolować


Ale z "poscielowkami" mogę tak bez końca, bo świetnych jest bez liku.
No jednak nie samymi balladami się żyje, nie zawsze mam ochotę i słucham ich od czasu do czasu.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W tym roku ukazało się wznowienie płyty Wild Frontier Gary Moore na dysku SHM CD

gm1.jpg


gm2.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przerobiona przez Jay Z w nowym Miami Vice...

Jak już jesteśmy przy Miami Vice - klasyka gatunku Phil i jeden z motywów przewodnich serialu.
W ogóle, cały serial - szczególnie dziś, jest magiczny. Bez poprawności, z GENIALNĄ muzyką, wręcz jedna wielka kopalnia.
Aktorsko podobnie, cała plejada wówczas raczkujących - dziś czołówka aktorów.

Oczywiście najlepsze od 5.30

 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze nikt w obu wątkach nie wspomniał o naszym polskim Rammstien (słuchać głośno, najlepiej z dodatkowym subem :D)

Hmmm...kiedy pierwszy raz usłyszałem Oberschlesien ,to aż mnie lekko zatkało.W pierwszej chwili pomyślałem ,że Till Lindemann nauczył się "godać po naszymu.":grin:A z drugiej strony Ober... jest tak dobry ,że gdyby zaśpiewali po niemiecku byłby drugi Rammstein.Tylko nie wiem czy to nie byłoby za dużo?
Chociaż...mówią ,że od przybytku głowa nie boli a Polacy nie gęsi i swój "Rammstein" też mogą mieć. :cool:
Przypadek czy czerpanie z dobrych wzorów?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze nikt w obu wątkach nie wspomniał o naszym polskim Rammstien (słuchać głośno, najlepiej z dodatkowym subem :D)

Co nie znaczy, że nie zna. Aczkolwiek dla mnie, to jak Ich Troche i Die Toten Hosen.
Każdy zna, ale jednak lecimy na oryginałach. Dla mnie, to takie ślizganie się na plecach innych, aczkolwiek z drugiej strony, gość daje czadu ; )

Ich Troje, to już w ogóle jeden wielki cover band, ślizgają się na plecach całą kariere, chociażby Die Prinzen, czy Falco.
Cała kariera oparta na "kopi" :grin:
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Lekkie wariacje na temat ,czyli klasyka nieco inaczej :cool:
Kolega DJ ,który grał dyskoteki w latach `80 i później,niewątpliwie ucieszyłby się słysząc taką wersję.;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Doskonały utwór,świetny film ,boska Kim:cool:

Moje klimaty - utwór rzeczywiście świetny na perkusji gra Omar Hakim który grał z dziesiątkami artystów ,Brian zawsze otaczał się pięknymi kobietami w oryginalnym teledysku można zobaczyć topowe modelki Laurence Treil, Christine Bergstrom i Marpesse Hennink .ten utwór pochodzi z jego debiutanckiej płyty Boys on Girls ,co ciekawe na okładce tego albumu jest też modelka Allison Bramwell
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hmmm...kiedy pierwszy raz usłyszałem Oberschlesien ,to aż mnie lekko zatkało.W pierwszej chwili pomyślałem, że Till Lindemann nauczył się "godać po naszymu.":grin:A z drugiej strony Ober... jest tak dobry ,że gdyby zaśpiewali po niemiecku byłby drugi Rammstein.Tylko nie wiem czy to nie byłoby za dużo?
Chociaż...mówią ,że od przybytku głowa nie boli a Polacy nie gęsi i swój "Rammstein" też mogą mieć. :cool:
Jak pewnie większość, pierwszy raz usłuszłem uch w TV w czasie jakiegoś talen show. MIałem włączony sprzęt audio. Kiedy zaczęli aż trzęsła się podłoga :)

Nie wiem czy znacie, ale na pierwszym planie w filmiku, który podesłałeś jest łysa pała Tomasza Andrzejewskiego - gościnnie wystąpił w filmiku. Wg mnie jest topowym polskim gitarzystą. Nagrał już kilka solowych albumów. W jego twórczości słychać m.in inspiracje Stevem Vai'em, Joe Satrianim. Jest też współwłaścicielem największego sklepu muzycznego w Polsce

 
Do góry