Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Utwór śpiewany przez co najmniej kilkunastu jak nie kilkudziesięciu światowych artystów , jeśli chodzi o jazz.. i u każdego potrafi inaczej wybrzmieć ta piosenka.

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie sobie nie zdawała sprawy, jak wyśpiewywała pierwszy raz ten utwór, że tak wielu wokalistów w tym jazzowych ten kawałek będzie śpiewało w różnych aranżach.
Świetny utwór i mam to szczęście, że mogę go słuchać śpiewanego przez różnych artystów w różnych aranżach i niby ta sama piosenka, a jak różnie może zabrzmieć. Świetny utwór w mojej opinii.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Pewnie sobie nie zdawała sprawy, jak wyśpiewywała pierwszy raz ten utwór, że tak wielu wokalistów w tym jazzowych ten kawałek będzie śpiewało w różnych aranżach.
Świetny utwór i mam to szczęście, że mogę go słuchać śpiewanego przez różnych artystów w różnych aranżach i niby ta sama piosenka, a jak różnie może zabrzmieć. Świetny utwór w mojej opinii.

Najbardziej znane wykonanie tego utworu to chyba Phil Collins który umieścił to na swojej płycie Greatest Hits ,inni artyści też się łapali za ten utwór Kasey Chambers, czy Timberlake w duecie z Anną Kendrick ,ten utwór był też wykorzystany w reklamie Kodaka
 

sentyzibi

Well-known member
Pany, dajcie znać czy widać u Was fragment filmu na stronie, czy trzeba kliknąć i dopiero się otwiera?
Jeżeli się otwiera, to czy bez problemu odtwarza film?

Pytam, bo jest sporo ciekawych wrzut z koncertów, zresztą w ogóle muzycznych, a na YT nie wszystko jest.



Zaraz, zaraz. Chodzi o to, czy widać obraz na stronie w Twoim poście? To nie, nie widać, są tylko linki. Ale po kliknięciu w link od razu odtwarza bezproblemowo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzieki, szkoda, że nie wkleja od razu filmów, ale wazne, ze działa.

Tatuś z córcią, trzeba przyznać, że się dobrali ; )

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A pomyśleć, że miała w życiu okres, gdzie na chleb jej brakowało, nawet do Polski przed stanem wojennym przyleciała i zaśpiewała za grosze jak wtedy mówiono, bo brakowało jej kasy, a potem co się zaczęło powiedzmy pod koniec lat lat 80 to szał... I to jak się poruszała na scenie... głosowo Śp. W. Houston bardziej mi się podoba i generalnie głos miała lepszy, ale to jak na scenie się właśnie poruszała Tina plus jej ten niepowtarzalny głos z delikatną chrypką nie do podrobienia.
 
Do góry