Co kupić PS4 czy Xbox360?

pantomima

Banned
Ja tam nie jestem zapalonym graczem - nie znam wiekszosci tytulow jakie byly na ps3 ke,pc na przelomie lat . Gralem jak mialem ochote , na kompie podobnie - gdziec cos zoobaczylem , podlapalem , spodobalo mi sie to tluklem . Na tej zasadzie . Nic wiecej ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale przyjrzyjmy się temu :
NFS zawsze było serią która "odbija się o bandy",więc czego oczekujecie ? ;-)
 

pantomima

Banned
Ale przyjrzyjmy się temu :
NFS zawsze było serią która "odbija się o bandy",więc czego oczekujecie ? ;-)

Ja tam sie nie znam , nie gralem we wszystkie edycje . Z tych dostpenych na ps3 mega dla mnie byl Nfs the Run juz wspominany . Pozniej ukazal sie NFS Most Wanted - dla mnie nedza ! , przed Run, tez cos bylo ,rownie slabe wedlug mnie jak most wanted .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No trochę nie rozumiem.Bo PC może mieć dzisiaj spokojnie 10 x większą moc niż PS4 czy X One i można do niego podpiąć różne bajery...
No ale dobra,to co tam polecacie ? ;-)
 

pantomima

Banned
Przede wszystkim nowoczesne konsole pozwalaja cieszyc sie grami przez lata, bez potrzeby wydawania pieniędzy na nowe podzespoły co ma miejsce w przypadku pc - aby grac na pc we wszysto co sie ukaze trzeba miec wypasiony komputer , ewentualnie go modyfilowac (karta,procek,ram, plyta glowna) .
W przypadku konsoli gram we wszystko co tylko sie ukaze - to najwiekszy plus .
Wszystkie gry na konsole sa tak tworzone aby smigaly na niej bez wzg na uplyw czasu itp itd.
Wiesz o co kaman i swirujesz ;)
 

pantomima

Banned
Ja tam nic nie polecam, nie siedze w temacie ;)
Zatesknilo mi sie za graniem wiec sam dopytuje co jest ciekawego na ps4 .

W sumie to sam przed chwila spr ilosc dost gier , jest juz kilkamascie ale czy sa to tytuly zachecajace do kupna ps4 ki ?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przede wszystkim nowoczesne konsole pozwalaja cieszyc sie grami przez lata, bez potrzeby wydawania pieniędzy na nowe podzespoły co ma miejsce w przypadku pc - aby grac na pc we wszysto co sie ukaze trzeba miec wypasiony komputer , ewentualnie go modyfilowac (karta,procek,ram, plyta glowna) .
W przypadku konsoli gram we wszystko co tylko sie ukaze - to najwiekszy plus .
Wszystkie gry na konsole sa tak tworzone aby smigaly na niej bez wzg na uplyw czasu itp itd.
Wiesz o co kaman i swirujesz ;)

Pantomima,przestań ;)
(bo nie chce mi się pisać) ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako stary konsolarz i miłośnik, dziś z bólem mogę stwierdzić, że dobry PC (czyt. drogi) miażdży obecną generacje.
Argumenty typu, włączam konsole i gram, w zasadzie dziś nie istnieją.
To samo przecież robię w PC, włączam i gram.
Mało tego, szybciej odpalę grę na PC jak na konsoli.
Takie GTA5 na konsoli wczytuję się wieki, przeskakiwanie z lobby do lobby trwa w nieskończoność, na PC kilka chwil.
Grafika? O czym my mówimy, odpaliłem ostatnio kilka pozycji na konsoli i po przesiadce z PC miałem wrażenie, że gram na Dreamcascie.

Obiektywnie, nie ma nawet co porównywać.
Wady PC? Cena, cena i jeszcze raz cena. Mój zestaw z monitorem kosztował 10k, nie licząc głośników. Konsola kosztuje 1500zł.
Nie przystoi nawet porównywać, ale nie zważając na cenę to dwa różne światy jakości.
Niech wprowadzają następne generację, bo moja PS4 się kurzy.
 

pantomima

Banned
O toz to - na konsole stac kazdego kto tylko chce sobie troche pograc . Na pc ktory pociagnie konkretne sprzetozerne tytuly stac jednostki .
I to jest sedno dyskuty .
 

collider

New member
Bez reklam
Zgadzam się w 100 % Niech wprowadzą następną generację, bo w tej chwili gry prezentują poziom nędzy...czytaj beta wersja. A co ja jestem królik doświadczalny.
Nie sądziłem że doczekam czasów niedopracowanych zbugowanych gier.
Teraz trzeba pobrać łatkę "poprawiająca stabilność" wcześniejszej łatki, i tak do znudzenia.
W jakim kierunku zmierza ta branża. :(
Ach najlepsze czasy zostaną w pamięci. Armi ;-) wie o co chodzi.

Czekam jeszcze na trzy znakomite tytuły "obecna generacja", i czas opuścić tonącego Titanica.

;)

Tyle, ze jak napisal armanig różnica w cenie pomiedzy konsola a PC jest miazdzaca. Czesto tez w cenie konsoli dostaje sie jedna, dwie gry gratis. Oczywiscie jak sobie tam po dwoch godzinach :razz: na PC poustawiasz grafike to zabijesz konsole, ale moim zdaniem przeskok jakosciowy nie jest warty ceny a po drugie liczy sie tytuł. Wtedy niezaleznie czy ma sie tyle lub tyle pikseli czy detali gra wciaga lub nie.
 

scRopow

New member
Miałem takiego niefarta, że kupiłem XBOXA 360 (najnowszą wersję) wraz z premierą GTA V. Xbox się zawieszał podczas grania tylko w tą grę (GTA V) i sprzedałem go po miesiącu. W PS3 nic takiego nie miało miejsca.
 
Do góry