Co kupić PS4 czy Xbox360?

collider

New member
Bez reklam
Jak jest z obsluga 4K na xbox one. Czy juz doszla jakas latka bo swego czasu bylo glosno o tym, ze UHD ma dzialac. Tam nawet jakis kabel jest 4K ready. Ciekawe czy cos sie ruszylo pod tym wzgledem.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak jak piszesz collier :) liczy się tytuł. PlayStation 4
Polecam Until Dawn. :grin:

Sądzę że oglądałeś. The Butterfly Effect (2004)
Ja również polecam Until Dawn. Absolutny powiew świeżości. Gra jest po prostu świetna i każdy posiadacz PS4 powinien ją mieć w swojej kolekcji. Ogólnie rzecz biorąc konsole Sony wypadają lepiej w stosunku do konsol MS ze względu na większą ilość Exów. Halo, Forza i Gearsy to standardy które systematycznie są kontynuowane. Zobaczymy co pokaże nadchodzący Quantum Break. TR tylko na czasowa wyłączność. Z kolei gry na wyłączoność dla Sony takie jak jak seria Uncharted, The Last of Us, God of War, Gran Turismo, Heavy Rain, Beyond Dwie Dusze, Bloodborne zachwyca każdego i na dodatek wszystkie są dostępne na PS4 jako wersja remaster (poza Heavy Rain który ukaże się w IQ 2016) i Bloodborne, tak aby osoby które nie miały wcześniej do czynienia z PS3 mogli zagrać w najlepsze perełki jakie zostały wydane na konsolę poprzedniej generacji.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Untill Dawn Takich gier potrzebuje obecna generacja. Perełka :eek:k:
Ta gra nie potrzebuje reklamy.
Untill Dawn docenią jedynie doświadczeni gracze. :)
Więcej takich gier...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PlayStation :krol:

Zobaczymy co pokaże Quantum Break.
Dokładnie, chociaż historia mogłaby nam dostarczyć w tym przypadku chociażby dodatkowych 3-4 godzin zabawy. Do Until Dawn usiałem po ponad 100 godzinach katowania Bloodborne więc nawet się nie obróciłem a tutaj napisy końcowe. Na szczęście można do niej często wracać i próbować ukończyć na różne sposoby dokonując innych wyborów.
 

LE21

New member
Witam. Chciałbym się pochwalić, że w końcu kupiłem konsole i wybór padł na PS4. Na odpalenie jej musiałem poczekać ponad miesiąc, bo dopiero całkiem niedawno kupiłem TV.

Jak na razie jestem zadowolony z zakupu, choć zagrałem w 1 grę (The last of us). Jestem zielony i wszystko pomału poznaję i uczę się obsługi, także pada :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim posiadaczom dobrej zabawy.

P.S. Gdzie kupujecie gry?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Akurat wybrałeś chyba najlepszą grę na PS3 w wersji remaster, Bardzo dobry wybór.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Witam. Chciałbym się pochwalić, że w końcu kupiłem konsole i wybór padł na PS4. Na odpalenie jej musiałem poczekać ponad miesiąc, bo dopiero całkiem niedawno kupiłem TV.

Jak na razie jestem zadowolony z zakupu, choć zagrałem w 1 grę (The last of us). Jestem zielony i wszystko pomału poznaję i uczę się obsługi, także pada :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim posiadaczom dobrej zabawy.

P.S. Gdzie kupujecie gry?

zgoogluj sobie game trade. Fajna stronka, można kupować/wymieniać gierki. Z racji tego, że za chwilę czeka mnie budowa domu przestałem kupować gry na półkę i je na bieżąco wymieniam, przeważnie 1do1.
 

Damaranus

New member
Jesli ktos by stal przed wyborem nadal o ile jest sie nad czym zastanawiac to ja polecam mimo wszystko zestaw Ps4 oraz xbox360. Dlaczego? XBOX 360 OFERUJE kinecta ktory uwazam ze jest jednym z ciekawszych gadzetow konsolowych, a sprawdza sie on i w graniu i sporcie. Tak. Mamy mala kolekcje gier (bo nie wyszlo ich wcale duzo) w tym kilka zumb, fitness, kinect sport, star wars itp. I jest to zabawa dla calej rodziny a nie ukrywam ze i niezlycwycisk. Tego nieoferuje ani wii ani ps chociaz wii tez ma niezla baterie gier, to warto pamietac ze kinect monitoruje cale naszecialo. Jesli ktos nie mial okazji grac to podpowiem ze np w fitness trener potrafi wylapac wiele niedoskonalosci ruchu i kazac poprawic je i wcale przesada nie jest to ze zgadzam sie z nim. Nowy kinect wxboxone raz, ma duzo mniejszy wybor gier, dwa, na chwile obecna ma ogromny i niewykorzystany potencjal. Zostaje wiec sama konsola a tu i cenowo i zapleczowo ps4 jest po prostu ciekawsza.

Niestetygry zxbox360 juz nie wygladaja takladnie na 50 calach dlatego zakup tej konsoli warunkuje glownie kinectem albo opcja zakupienia ogromnej ilosci gier zamala kase. W koncu spoto tytulow jak army of two, assasin black flag, gta 5, tom rider, lego, gears of war, nadal czeka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ps3 ma move'a a jeszcze lepszą zabawe buzz :p
Kinect ma jakieś dziecięce gry, tak mi sie wydaje, nic poważnego ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
najlepiej przejrzeć bibliotekę gier na oba systemy i zobaczyć na którym jest więcej gier które nas interesują. Każdy ma swoje ulubione gatunki i sam musi sprawdzić na której z konsol ma więcej gier w jakie chciałby zagrać.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam kinecta i w zasadzie to użyłem go tylko raz, ale moja kobieta ćwiczy i tańczy na nim codziennie stąd mogę napisać, że move o PSa nie ma do niego startu. Poza tym co to frajda trzymać w ręce jakąś pałeczkę cały czas. Jak pisali koledzy wyżej, kinect jest bardzo precyzyjny i jego potencjał nie został jeszcze wykorzystany.

Czasem jak wpadają znajomi to grają w pierdoły typu Kinect Sport Rivals i z tego co zaobserwowałem cieszą się jak małe dzieci.

Kupując konsolę skupiłem się na wyborze One'a, ponieważ brałem pod uwagę wybór znajomych, a co za tym idzie wymianę gierek:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pad, gry, znajomi. To jest podstawa.
Cała reszta nie istotna. Jest niemal idento, nie ma o czym gadać.
 
Do góry