Co kupić PS4 czy Xbox360?

rkaniews

Member
Ja bym wybrał ps4, po prostu mam zaufanie do tej marki, ale na xone mógłbyś mieć dość dużą bibliotekę ze względu na kompatybilność wsteczną

O wlasnie. Proponuje poczytac o kwestiach ewentualnego serwisu. Serwis PS4 ma kiepskie opinie, Xboxa chwala. Sam nie mialem do czynienia, podpieram sie opiniami z sieci.

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka
 
P

PlayStation

Guest
Elite prawie już nie ma. Poza tym cenowo wypada mniej korzystnie niż nowsze Super Slim E.

Szukaj wersji Elite. Jeżeli nie znajdziesz, pozostaje wersja " slim "
Tak jak wcześniej pisałem, polecam konsolę XBOX 360 Elite
Bardzo " fajniackie " gry wylazły na konsolę XBOX 360.
Grania będziesz miał na milion lat ;)

PlayStation 4 dopiero się rozkręca, także wybór gier w tej chwili nędzny.
Mam na myśli gry klasy AAA.
No chyba że interesują Ciebie pierdoły nie warte pieniędzy, i czasu.
Ale napisałeś w pierwszym poście że interesują Ciebie wyłącznie gry (Ja tak zrozumiałem )...
Gry klasy AAA, także trzymajmy się Tego.

Na pewno warte zainteresowania gry na PlayStation 4 to...
The Last of Us Remastered
GTA V
Alien Isolation ( Nostromo )
The Order
Rayman Legends ( przezabawna gra ) Dziewczyny na to lecą ;)
Far Cry 4
Bloodborne
Niedługo wychodzi trylogia Uncharted :D
Metal Gear Solid 5

Wybór należy do Ciebie, którą konsolę wybierzesz ... :mrgreen:

Pozdro :mrgreen:
 

LE21

New member
Jejku, musisz ogarnac jedna sprawe. Porownuj PS4 vs XboxOne. X360 to poprzednia generacja tak jak PS3.
Druga sprawa. Jezeli zalezy Ci na graniu za pomoca czujnika ruchu (kinect, w ps nie wiem jak to sie nazywa), to bierz Xbox One. Ps4 nie rozwija juz swojego kontrolera. U mnie to wlasnie zadecydowalo. Dodatkowo xone wpiera multimedia po sieci I na nim odtwarzam filmy z dysku sieciowego.

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka

Ogarniam, dlatego biorę pod uwagę PS4 i X360 (bo jest tańsza i z Kinectem). Na multimediach mi nie zależy, bo konsola ma służyć do grania, a do słuchania muzyki i oglądania filmów jest oddzielny sprzęt, któremu konsola nie dorasta do pięt.
 

LE21

New member
Ja bym wybrał ps4, po prostu mam zaufanie do tej marki, ale na xone mógłbyś mieć dość dużą bibliotekę ze względu na kompatybilność wsteczną

A Microsoft już wprowadził na XO kompatybilność wsteczną? Poza tym, czy trzeba będzie za to dodatkowo płacić bezpośrednio lub pośrednio?
 

rkaniews

Member
A Microsoft już wprowadził na XO kompatybilność wsteczną? Poza tym, czy trzeba będzie za to dodatkowo płacić bezpośrednio lub pośrednio?
Ostatnio weszla jakas aktualizacja do xone, ale czy to wlasnie aktualizacja wsteczna nie wiem. Wez jedna rzecz po uwage: xone czyta blueraya 3d. U mnie to tez bylo wazne.

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ostatnio weszla jakas aktualizacja do xone, ale czy to wlasnie aktualizacja wsteczna nie wiem. Wez jedna rzecz po uwage: xone czyta blueraya 3d. U mnie to tez bylo wazne.

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka

Wsteczna ma wyjść chyba w październiku i póki co zapowiedziano o ile się nie mylę 11 tytułów z 360.

Można już streamować gierki na na Windowsa 10 z konsoli, ale są to gierki karciane itp.

Wracając do padów, ten z Xone jest dużo lepszy od tego z 360(w necie można znaleźć porównanie),
a co do Pada od PS4 to dla mnie nie ma różnicy, przynajmniej jeżeli chodzi o Fifę;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myszator,to może zmień na razie wpis w profilu,bo gry klasy AAA (domyślam się że na PS4) i 1080p/60fps to wiesz....;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Preferuje tryb nfs the run z 3 ki online . tluklem na maxa ;)
Pogral bym znowu , ps3 pogonilem juz jakis czas temu , ale mysle kupic ps4 jezeli tylko dost sa tego typu wyscigi ?

O chłopie,to ja najbardziej z tych starszych kojarzę NFS Underground 1 i 2 oraz Need for Speed: Most Wanted (2005) ;-)
 

pantomima

Banned
Tez kojarze te tytuly ale bardzo fajnie gralo mi sie w nfs the run online . Porsche 918 rsr to byla moja bryka ;)
Ajajajaj pogral bym !
Most wanted w ogole mi nie podszedl . Napalilem sie , kupilem i sprzedalem zaraz hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry