Box TV Smart 4K DV8988 (Amlogic S905X4, z AV1 i WiFi6, cert. Netflix)

farben

Member
Mam wifi 6 teraz i działa bardzo dobrze, choć i na AC nie miałem po wifi problemów. Używki chodzą w okolicach 200zl...
 

beno67

New member
Witam serdecznie!!!
A jest jakiś sposób aby ten BOX pomimo odinstalowania aktualizacji w apce TV SMART za każdym razem nie pobierał jej sobie automatycznie?

Kiedy aktualizacja apki TV Smart jest wyłączona obsługa naziemnej telewizji Dvb-t2 hevc działa bardzo dobrze
Po aktualizacji apki Vectry na szczęście live channels działa i jest ok
 

beno67

New member
Nie spoko poszło....ten android 11 trochę skomplikował życie .
I jeszcze spotkało mnie rozczarowanie....dvbt-2 nie znajduje mux8, vhf i programów nowa. Zoom i wp brak. U Ciebie to samo..?
 

beno67

New member
No sprzęt petarda, z jednym defektem braku 3 programów na DVB-T, ale jak się ma przypadkiem aktywną tv Vectry to sztos....
 

piero_2

New member
Witam, a mógłby ktoś sprawdzić jak na tej przystawce działa kanał C+ 4K Online? Oczywiście jak ma ktoś dostęp. Chodzi mi głównie o płynność działania. Dzięki za info.
 

volcjj

New member
Vectra wypożycza za darmo do umowy na rok Smart TV z 86 kanałami za 39.99, 2 miesiące za 1zl, dodatkowo dostałem jeszcze Eleveny, HBO Max i Tidal na rok. HBO udostępniłem za 30zl bo mam inne konto. Można też dostać cashback, z goodie dostałem 100zl. Więc w sumie wyszło mnie za free :)

W sprzęty z olx raczej bym się nie pakował bo sprzęt jest własnością Vectry i mogą go zdalnie zablokować chyba że zablokuje się na routerze adresy z którymi się łączy.
Z tego co widzę to wszystkie na allegro/olx są z Vectry. W takim razie szkoda ryzykować?
 
Do góry