Bose 900

KLOSjanek

Member
Bez reklam
U mnie dwa suby weszły jak w masło:)
20230206_130015.jpg
 

rybus17

New member
Ja póki co jestem szczęśliwym posiadaczem samej belki 900 ale w najbliższej przyszłości na pewno właśnie sub i surroundy, nie wiem tylko w jakiej kolejności 🙂 co do samej belki to jest bardzo ograniczona pod względem ilości wejść i moje pytanie brzmi czy ktoś z Was podłączał już do niej gramofon i jeśli tak to w jaki sposób? Złącze optyczne odpada bo wtedy myślałbym odłączać HDMI od telewizora pewnie żeby zadziałało więc jedyne co to gramofon z bluetooth powinienem rozwiązać sprawę ale nie jestem do końca przekonany czy aby na pewno... A może macie inne lepsze rozwiązanie?🙂
 

rybus17

New member
Zdaję sobie sprawę że gramofon powinien być spięty ze sprzętem analogowym ale skoro jest możliwość podłączenia gramofonu do słuchawek bluetooth czy głośników bluetooth to jaki jest problem z podłączeniem do belki? Nie mam miejsca żeby budować oddzielny zestaw tylko pod gramofon bo aż tak mi na tym nie zależy ale mam sporo starych płyt od rodziców na strychu i chciałbym mieć możliwość spięcia przyszłego gramofonu z czymś co mam czyli belką 🙂

Twoja wypowiedź nie była zbyt konstruktywna i tylko hejt z błędami ortograficznymi się z niej wylewa a chyba nie chodzi o to żeby go szerzyć na tym forum.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mac-ony ma rację, to nie hejt, to mezolians. Też jak to przeczytałem, to pojawił się uśmiech zażenowania :-D
Dla mnie równie nie pojęte, ale oczywiście nikt nie broni.
Rownie dobrze można podłączyć, do przenośnego głośniczka JBL, albo boomboxa z kolorowymi ledami. Nie ma co się obrażać, ale to tak, jakbyś chciał podłączyć soundbara pod listwę Tomanka i zasilić kablem Audioquesta. Myślę, że tutaj mimo wszystko Tidal/Spotify bardziej pasuje, a gramofon zostaw na lepsze czasy (sprzęt).
 

luck76

Well-known member
Mac-ony ma rację, to nie hejt, to mezolians. Też jak to przeczytałem, to pojawił się uśmiech zażenowania :-D
Dla mnie równie nie pojęte, ale oczywiście nikt nie broni.
Rownie dobrze można podłączyć, do przenośnego głośniczka JBL, albo boomboxa z kolorowymi ledami. Nie ma co się obrażać, ale to tak, jakbyś chciał podłączyć soundbara pod listwę Tomanka i zasilić kablem Audioquesta. Myślę, że tutaj mimo wszystko Tidal/Spotify bardziej pasuje, a gramofon zostaw na lepsze czasy (sprzęt).
Śmiech to zdrowie, good 4 you! Ale ale! Jeśli nikt nie broni to po kiego wyśmiewasz? Gramofon jest takim samym nośnikiem contentu jak magnetofon szpulowy, magnetofon kasetowy, odtwarzacze CD/SACD/DVDA, radioodbiornik, magnetowid, odtwarzacze LD/VCD/DVD/BD czy w końcu urządzenia sieciowe. Sam osobiście mam masę czarnych płyt, których nie uświadczysz w serwisach streamingowych… Równie dobrze możemy się pośmiać z kabli zasilających czy przewodów połączeniowych za grube tysiące, ale jak sam powiedziałeś, chociaż „dla mnie równie nie pojęte, ale oczywiście nikt nie broni”. Zgadzam się z Tobą, trzeba odróżnić hejt od pospolitego buractwa. Teraz pozwól, że też się pośmieję - hłe hłe hłe..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest forum audio/video, a nie pierdolety onetowe jakiegoś bąbelka który dorwał się do internetu, a ja nie mam czasu na bezsensowne dywagacje i (pseudo akademickie) dyskusje.
Jak wspomniałem, nikt nikomu nic nie broni... a ja się wypowiadam tylko i wyłącznie w kontekście jakości takiego połączenia.
Jakość i brzmienie gramofonu, tak pasuje do plastikowej belki, jak garbaty do ściany, ale oczywiście... można. Zagrać, zagra.

Gramofon jest takim samym nośnikiem contentu jak magnetofon szpulowy, magnetofon kasetowy, odtwarzacze CD/SACD/DVDA, radioodbiornik, magnetowid, odtwarzacze LD/VCD/DVD/BD czy w końcu urządzenia sieciowe.

Nie, nie jest takim samym nośnikiem!

Wysiadam
:-D
 

Diego043

New member
Panowie czy macie jakieś rozwiązanie na przymocowanie belki pod TV ( do ściany )?
Macie jakies sprawdzone mocowanie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uchwytów na soundbary jest dużo w sieci.
Więc zależy jak chcesz zamontować i ile masz kasy ?
 

Katar10

Member
Czy u was posiadaczy Bose 900 z subem i tylnymi głośnikami od kilku dni po wyłączeniu belki sub i tylne nie przechodzą w stan uśpienia czyli dioda , która powinna świecić na pomarańczowo cały czas świeci na biało.
 

Katar10

Member
Wszystko było ok od samego początku nic nie zmieniałem ani w ustawieniach ani w sprzęcie, od paru dni jak wyłączę przez tv lub Alexę czy z pilota od Bose na dwie sekundy dioda jest bursztynowa a potem znowu biała , ciekawe czy to nie przez aktualizacje .
 
Do góry