BENQ - ciekawostka... BenQ DV3750 full hd

gregowal

Member
Dzisiaj jechałem wisłostradą koło wybudowanego za małe oszczędne pieniądze budynku pol.komit.olimp i cały był oświetlony fioletowo z logiem BENQ. Czyżby oficjalna premiera tv? Może coś usłyszymy niedługo. Ale jak oficjalna to cena będzie 10k.
 

bluezeum

New member
No dzięki Waszym opiniom oraz opiniom z innch list dyskusyjnych podjęliśmy ze znajomymi decyzję o zamówieniu LCD Benq DV 3750. Nie jest prawdą że nie można ich zamówić oficjalną drogą w Polsce. Właśnie wczoraj zoatało przyjęte nasze zamówienie przez Benq Polska na trzy sztuki . Termin dostawy do 6 tygodni. Cena (nie chcę podawać szczegółów transakcji) jest niższa niż to co oferuje człowiek na Allegro!
Także trochę wysiłku i okazuje się że wszytko jest możliwe.

Pozdrawiam
Bluezeum :!:
 

BoDeX

New member
bluezeum napisał:
Nie jest prawdą że nie można ich zamówić oficjalną drogą w Polsce. Właśnie wczoraj zoatało przyjęte nasze zamówienie przez Benq Polska na trzy sztuki . Termin dostawy do 6 tygodni. Cena (nie chcę podawać szczegółów transakcji) jest niższa niż to co oferuje człowiek na Allegro!


Ten LCD jest najbardziej tajemniczym zjawiskiem w Polsce ! ! !

Czy sprawi Ci to wiele kłopotu , aby podać miejsce gdzie go zamówileś ? Napisz proszę także cenę za jedną sztukę , bo
na Allegro ktoś ma za 5 999 , a Ty twierdzisz , że masz taniej , to
ja jestem kolejnym , który go zamówi w ciemno !
( czy w cenie jest podstawa i głośniki ? )

Pozdrawiam serdecznie .
 

k0gi

New member
troche z boku, ale ednak deko w temacie,,, wiecie ze BENQ wykupil SiemensMobile :D i teraz wszystkie nowe komorki Siemiensa sa jzu robione technologicznie przez BENQ :D

dziś bylem na pokazie nowych telefonów Siemensa/BenQ, i pwoiem że wreszcie Siemens bedzie mial fajowe telefony :D z naprawde bardzo fajnymi WYŚWIETLACZAMI :D :D :D

a BenQ jest jednym z największych producentó wyświetlaczy LCDna świecie i największym producentem odtwarzaczy MP3 na świecie :D


nooo to chyab wystarczy ;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmmmm ale mówisz o małych wyświetlaczach, bo jakoś nie słyszałem i nie widziałem w żadnych statystykach firmy benq jako lidera LCD :roll: a się pytam, bo piszę artykuł o LCD i może się jednak okazać, że Benq cośtam robi, może robią małe ?albo co ?
 

bluezeum

New member
Ooooooooo! Widzę że czeny na Allegro zaczęły spadać :). Myślę że jest to konsekwencją informacji że te LCD TV Benq będzie można od stycznia kupić oficjalnie w Polsce u oficjalnych dystrybutorów z normalną gwarancją! Taką zapowiedź otrzymałem kiedy składałem zamówienie w BenqPolska. Nie mogę podać konkretnego miejsca złożenia zamówienia bo odbyło się to drogą telefoniczno-internetową.

Co do cen to tak jak napisałem - nie chcę podawać szczegółów. Jednak moja cena zakupu zaczyna zblizać się do ostatnich ofert na Allegro. Zwracam uwagę że zamówienie dotyczyło 3 sztuk. W zamian otrzymuję normalną polską gwarancję producenta i transport do trzech lokalizacji.





BoDeX napisał:
bluezeum napisał:
Nie jest prawdą że nie można ich zamówić oficjalną drogą w Polsce. Właśnie wczoraj zoatało przyjęte nasze zamówienie przez Benq Polska na trzy sztuki . Termin dostawy do 6 tygodni. Cena (nie chcę podawać szczegółów transakcji) jest niższa niż to co oferuje człowiek na Allegro!


Ten LCD jest najbardziej tajemniczym zjawiskiem w Polsce ! ! !

Czy sprawi Ci to wiele kłopotu , aby podać miejsce gdzie go zamówileś ? Napisz proszę także cenę za jedną sztukę , bo
na Allegro ktoś ma za 5 999 , a Ty twierdzisz , że masz taniej , to
ja jestem kolejnym , który go zamówi w ciemno !
( czy w cenie jest podstawa i głośniki ? )

Pozdrawiam serdecznie .
 

bluezeum

New member
Re: Benq 3750 - zamówione!

BoDeX napisał:
bluezeum napisał:
Nie jest prawdą że nie można ich zamówić oficjalną drogą w Polsce. Właśnie wczoraj zoatało przyjęte nasze zamówienie przez Benq Polska na trzy sztuki . Termin dostawy do 6 tygodni. Cena (nie chcę podawać szczegółów transakcji) jest niższa niż to co oferuje człowiek na Allegro!


Ten LCD jest najbardziej tajemniczym zjawiskiem w Polsce ! ! !

Czy sprawi Ci to wiele kłopotu , aby podać miejsce gdzie go zamówileś ? Napisz proszę także cenę za jedną sztukę , bo
na Allegro ktoś ma za 5 999 , a Ty twierdzisz , że masz taniej , to
ja jestem kolejnym , który go zamówi w ciemno !
( czy w cenie jest podstawa i głośniki ? )

Pozdrawiam serdecznie .

I jeszcze jedno. W zestawie DV 3750 nie ma głośników! Trzeba je zamówić osobno tak samo jak wieszak na ścianę. Podstawa jest w komplecie.
 

BoDeX

New member
bluezeum napisał:
Nie mogę podać konkretnego miejsca złożenia zamówienia bo odbyło się to drogą telefoniczno-internetową.

Co do cen to tak jak napisałem - nie chcę podawać szczegółów.


Nieeeee , no ja z Wami oszaleję ! ! ! :)

To jakaś sekta , czy coś innego ? Kurcze , także chcialbym go kupić , ale Twojego podejścia do tematu nie rozumię - masz super cenę za reklamowanie tego TV ? To nie potrzebne - zachodni testerzy już to zrobili , podaj więc powód ! Przecież nikt Cię za to nie zabije jak podasz miejsce gdzie złożyłes zamówienie i za jaką cenę !!!

Przecież dystrybutor będzie zadowolony , że podsyłasz klientów ! ! !
Może nawet Cię wynagrodzi ? Kurcze - gdzie my żyjemy ???

Odpowiesz gdzie i za ile , bo już się zagotowałem ?? :)

Pozdrawiam . :)
 

shat

New member
Hello!

Dryndalem do "Product Menagera" firmy BENQ, do firmy Megabajt przed zakupem mojego LCD'eka (ok. 1 mies. temu) i nic o tym produkcie nie wiedzieli... :) Ale ostro go im zareklamowalem mimo, ze powinno byc odwrotnie :) . Moze wzieli na to poprawke i cos w temacie naszego czarnego konia sie ruszylo...

Pozdrowionka 8)
 

bluezeum

New member
shat napisał:
Hello!

Dryndalem do "Product Menagera" firmy BENQ, do firmy Megabajt przed zakupem mojego LCD'eka (ok. 1 mies. temu) i nic o tym produkcie nie wiedzieli... :) Ale ostro go im zareklamowalem mimo, ze powinno byc odwrotnie :) . Moze wzieli na to poprawke i cos w temacie naszego czarnego konia sie ruszylo...

Pozdrowionka 8)


Kontakt do osoby z Benq Polska która może pomóc przy zamówieniu telewizirów LCD 3750 - Kris.Sulowicz@BenQ.com

Pozdrawiam
bluezeum
 

SFX

New member
Mam wrazenie ze wsrod dystrybutorow Benq nie ma w PL takiego, ktory zajmowalby sie sprowadzaniem sprzetu AV...
Z ponad 10-letniego doswiadczenia w branzy IT wiem, ze firmy wymienione jako "dealerzy Benq" zajmuja sie jedynie branza IT, nie udostepniajac sprzetu RTV.

Zreszta polska strona pokazuje, ze oferta Benq na polski rynek obejmuje tylko sprzet komputerowy (i z nim powiazany).
 

bluezeum

New member
SFX napisał:
Mam wrazenie ze wsrod dystrybutorow Benq nie ma w PL takiego, ktory zajmowalby sie sprowadzaniem sprzetu AV...
Z ponad 10-letniego doswiadczenia w branzy IT wiem, ze firmy wymienione jako "dealerzy Benq" zajmuja sie jedynie branza IT, nie udostepniajac sprzetu RTV.

Zreszta polska strona pokazuje, ze oferta Benq na polski rynek obejmuje tylko sprzet komputerowy (i z nim powiazany).


BenQ Polska chciał zająć się sprowadzanie sprzetu AV. Potwierdzeniem było przyjęcie mojego zamowienia. Niestety........ otrzymałem informację której fragment przytaczam:

fabryka w Czechach, ktora miala produkowac duze ilosci telewizorow LCD na rynek europejski, nie jest w stanie osiagnac w pelni swojej mocy przerobowej w najblizszym czasie. Oznacza to, iz niektore rynki – w tym niestety i Polska – nie otrzymaja wczesniej potwierdzonych dostaw telewizorow LCD.

Co teraz zrobić? Czy ktoś wie jak inaczej w oficjalny sposób kupić ten telewizor? (poza Allegro)

Bluezeum
 

Fox1970

New member
bluezeum napisał:
SFX napisał:
Mam wrazenie ze wsrod dystrybutorow Benq nie ma w PL takiego, ktory zajmowalby sie sprowadzaniem sprzetu AV...
Z ponad 10-letniego doswiadczenia w branzy IT wiem, ze firmy wymienione jako "dealerzy Benq" zajmuja sie jedynie branza IT, nie udostepniajac sprzetu RTV.

Zreszta polska strona pokazuje, ze oferta Benq na polski rynek obejmuje tylko sprzet komputerowy (i z nim powiazany).


BenQ Polska chciał zająć się sprowadzanie sprzetu AV. Potwierdzeniem było przyjęcie mojego zamowienia. Niestety........ otrzymałem informację której fragment przytaczam:

fabryka w Czechach, ktora miala produkowac duze ilosci telewizorow LCD na rynek europejski, nie jest w stanie osiagnac w pelni swojej mocy przerobowej w najblizszym czasie. Oznacza to, iz niektore rynki – w tym niestety i Polska – nie otrzymaja wczesniej potwierdzonych dostaw telewizorow LCD.

Co teraz zrobić? Czy ktoś wie jak inaczej w oficjalny sposób kupić ten telewizor? (poza Allegro)

Bluezeum

Złożyć zamówienie np. w Niemieckim sklepie internetowym, tam czas oczekiwania / jak się dowiadywałem / wynosił coś ok. 4 tygodni. Niestety nie wiem skąd się zaopatrują, mam nadzieję że nie z tej fabryki w Czechach. Postaram się podać wam namiary na ten sklep przy najbliższej okazji. Pozdrawiam
 
Do góry