BENQ - ciekawostka... BenQ DV3750 full hd

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
no dobra ale jak weźmiesz tira to możesz się nieźle wpakować, zresztą tak było importerem kenwooda, którego nie ma już :)


Chyba będę chodził z siekierką bo jak zobacze tego benq to trzeba zmienić design :D
 

Lupus

New member
"Chyba będę chodził z siekierką bo jak zobacze tego benq to trzeba zmienić design"
:lol: tu nawet siekiera nie pomoże :p no ale design to nie wszystko
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
no niestety jest to duży procent tv, jakbym miał sobie coś takiego kupić to chyba sufit na łeb mi się by spadł :), oczywiście mówię o wyglądzie.
 

szarp

New member
Halo KIKI co z tym Benq. Goście mieli być, nie byli. Wiadomo dlaczego? Kiedy będą?

Swoją drogą cena im stale rośnie ... teraz to już 7600.
 

Lupus

New member
szarp napisał:
Halo KIKI co z tym Benq. Goście mieli być, nie byli. Wiadomo dlaczego? Kiedy będą?

Swoją drogą cena im stale rośnie ... teraz to już 7600.
lol to jest najlepsze - cena startowała z poziomu 6200 a już jest 7600 jeszcze troche i będzie 10000 zł :x
 

bolo1lolo

New member
nie dziwie sie tej podwyzce :/ - towar na pewno cieszy sie sporym zainteresowaniem - wiec żyłuje cene :evil:

osobiscie czekam na jakies testy, recenzje, wypowiedzi i jezeli okaze sie ze tvik spelnia moje oczekiwania, a cena w polsce jest mocno zawyzona, wybiore sie do niemiec, albo poprosze kogos, kto wyswiadczylby mi przysluge i sprowadzil panel z za zachodniej granicy.

smutne, ale takie postepowanie, z podbijaniem cen, jest u nas normalne - szczegolnie jezeli koles nie ma konkurencji, szczegolnie w postaci oficjalnej dystrybucji :-x

pzdr
 

szarp

New member
zainteresowałem tym TV jeszcze innego dystrybutora. Wystawił na aukcję go za 6900 podobno takie ceny są na zachodzie + jego koszty. Faktem jest że cena w euro jest od 1300 € . Jak będzie zainteresowanie to i rabat może jakiś będzie. Chcę go tylko zobaczyć jak gra.
 

shat

New member
Benq powoli staje na granicy oplacalonosci zakupu. Dzisaj w sklepie Metro AG widzialem LCD 37" ponizej 6000 pln. BENQ Ma niezla matryce o wysokiej rozdzielczosci ale nie ma glownego dystrybuora na Polske wiec 'chlopaki" go kupuja na zachodzie i podbijaja cene o swoja prowizje. Business is Busines. Jest fajny widzialem go w akcji ale troszke za wysoka cena na Allegro. Za 5400pln. bym go wzial. Taka cene napewno bedzie mial za kilka miesiecy. Teraz zostal bym przy combo LCD 37" (hd, pc, ps3) czyli Philips lub Samsung za cene ponizej 6000pln.

PzDr all da best :twisted:
 

shat

New member
DVI vs hdmi

Hello!

Widzialem jak gra z DVD po 'komponencie', z cyfra+ i po podlaczeniu PC. W kazdym przypadku bylo ok. (czyli normalny, pelen barw, zywy obraz). Nie mialem tylko plytki testowej aby blizej przyjrzec sie jego mozliwoscia co jest moim bledem... Gdyby nie spadek cen w supermarketach napewno bym sie na niego zdecydowal.


A co do HDMI to niema ma DVI-D

S.
 

BoDeX

New member
Czyżby temat umarł śmiercią naturalną ?

Naprawdę nikt tego nie widział i solidnie nie testował ?

No niby są na Allegro , ale sprzedawcy chyba importują na zamówienie i nie wiele wiedzą !

Podobno po VGA "pisze" tulko 1360 x 768 , ale co potrafi "napisać" po DVI i Componencie to już nikt nie wie ! :(

No i chyba ma wbudowany tuner DVB-T ?
Choroba , no szkoda , bo zapowiadał się jako jesienny HIT ! :(

A może jednak ktoś już go ma , albo zna (przez dystrybutora) kogoś kto to kupił ?

Pozdrawiam
 
Do góry