BENQ - ciekawostka... BenQ DV3750 full hd

szarp

New member
BoDeX napisał:
Lupus napisał:
i jak kiki skontaktowałeś się z nimi ?

Dwa tygodnie bicia piany i NIC !
Naprawdę szkoda "warszawiakom" wydać 20 pln. na tak szczytny cel ? :-(


Pozdrawiam

Powiem tak ... gdybym mieszkał w tamtym rejonie to pofatygował bym się do gości aby oblookać to "cudo". Swoją drogą to chyba im schodzą te TV bo cena wzrosła z 6400 do 69xx.

Zmiłujta się ludziska ....

A swoją drogą to podobno bardzo chwalony jest model Westinghouse (37" 1920x1080) i ma 1080p i cenę podobną do Benq. Ale w Polsce pomimo że na zachodzie już od ponad pół roku to go nie ma :(
 

Lupus

New member
No tak gościu poczuł pismo nosem i podniósł cenę, wtedy zarabiał 1 kzł. na sprzedaży jednej sztuki a teraz już prawie 2 kzł. Dla mnie zakup u tego gościa stał się już nieopłacalny, mieszkam 300 km od granicy więc taniej wyjdzie mnie załadować się w samochód i przejechać się do Fryców. Czekam tylko aż ktoś przetestuje ten model i podzieli się wrażeniami.
A swoją drogą myślałem że to ludzie w mojej okolicy są skąpi, a tu taka niespodzianka Warszawki nie stać aby wydać 20 zł na pokaz :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rozmawiałem z przedstawicielami firmy
W przyszłym tygodniu zjawią się w Olsztynie.
Przekazano ,że jest duże ciśnienie na zakupy i że czekają na kolejną dostawę. Więc trochę cierpliwości .
Oczywiście złożymy szczegółową relację .
Pozdrawiam
 

BoDeX

New member
Miałem nadzieje , że na grupie są prawdziwi "fachowcy" - ten model zapowiadał się rewelacyjnie , czyżby był aż tak dużym zagrożeniem dla stanów magazynowych ?

Jestem rozczarowany brakiem inicjatywy :(
 

janunio

New member
Bez reklam
Opinie - Pioneer 436 XDE

Wydaje mi się, że już pisałem - premiera europejska: 10.10.2005.
Polski wyłączny importer nie zamierza importować.
Indagowany wielokrotnie nie zdaje sobie sprawy z zainteresowania tym produktem w tym segmeńcie rynku telewizorów.
To dla niego problem. Nowy dział , brak rozeznania w dziedzinie TFT LCD TV.
Po co mu to !? Robi na PC dobry busines i to mu starczy.
Wyszedłem z inicjatywą do niego. Zobaczymy.
Każdy może.
[2] kość z tunerem DVB - T kosztuje 2 usd ( sześć złotych )
To żaden koszt.
Taki Sharp każe sobie za to łacić ok. 2 000 zł w modelu 45" LCD 1920x 1080. Zaś ten tuner nigdy nie odbierze polskiego DVB - T.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
spotanie z Benq w tym tygodniu /ludźmi od LCD/

Sharp potwierdza ,że tuner DVB w Polsce jest w pełni sprawny.Nie długo rozpocznie się kampania na ten temat

Sharp 45 GD 1 LCD /full HD/- jest obecnie jedynym ekranem dostepnym w Polsce w ciągłej sprzedaży, kosztuje mniej niż Samsung 46" - który zniknął z rynku i nie bedzie kontynuowany.

Sharp 45 GD1 dodatkowo ma obecnie najlepszą cenena rynku
24500 zł . Tylko jemu przyneleży tytuł HI END. Jest też extra wyposażony.

pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
Znowu popelina,
SAMSUNG LW46G15W 1920 x 1080 jest dziś do kupienia np. w MM na Ostrobramskiej (puszczają tam sygnał HD po komponencie i jest top)
oraz SATURN ARKADIA cena: 19 999 zł brutto.
Tam dają niestety sygnał z DVD.
Zapraszam więc na testy do MM Warszawa ul. Ostrobramska.
Po prostu była zmiana strategii. SAMSUNG PL kiedyś rzeczywiście twierdził, że już nie będzie tego modelu po czym im przysłali z Korei kolejną dostawę.
 

janunio

New member
Bez reklam
Jeszcze dlaczego tuner DVB- T Sharpa nigdy nie odbierze sygnału w Polsce:
bo jest w mpeg-2 zaś już wiadomo, że polska naziemna cyfrowa TV będzie w mpeg-4.Obecne testy nadawcze są prowadzone w kilku zaledwie rejonach kraju.
DVB-T oznacza, że jest to tylko tuner do naziemnej TV i TV SAT wymaga innego sprzętu.
Na warszawskim wolumenie DVB-T mpeg-2 są po 350 zł i nikt ich nie kupuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
oczywiście cieszę się że Samsung kontynuuje sprzedaż 46"
sprawdzę jutro dostępność. Bo to był dobry telewizor.
Informacja ,że ich nie będzie - nie była wyssana z palca - tylko ze źródła
"Po prostu była zmiana strategii. SAMSUNG PL kiedyś rzeczywiście twierdził, że już nie będzie tego modelu po czym im przysłali z Korei kolejną dostawę."

Co do 45 Gd1 - napisłem ,że to najlepsza cena tego modelu -obecnie na rynku.
Czy Gd1 - będzie lepszy - sprawdzimy.
Oczywiście - wyjaśnimy też informację co do DVB Sharpa. Bedzie to oficjalne stanowisko Sharpa.

pozdrawiam
 

szarp

New member
Lupus napisał:
i co z tym Benqiem ???
a no nic ... nikogo raczej nie obchodzi.
Jakoś ludzie w US w EU (-Polska) podniecają się modelami LCD TV
>=37" i 1920x1080 a u nas jak zwykle ... nic.
Tam mają conajmnie 4 odbiorniki w cenach poniżej 2000 $.

Czemu my taki biedny kraj mamy takie ceny? i nikt nie robi niczego aby to zmienić? Chyba nie jest to trudne.

1. Kupujemy jeden odbiornik
2. Testujemy - żeby było widomo co się sprzedaje klientom
3. bierzemy TIR'a
4. kupujemy x egzemplarzy
5. sprzedajemy cena + max 20%

to jest przepis na sukces
Jest ktoś chętny?
 
Do góry