BD-D5300 - opinie

zbyszek35

New member
To dziwne ale u mnie na najnowszym sofcie TVN player działa. Czasami długo wczytuje ale później działa bez problemów o ile nie zmieniam rozdzielczości na najwyższą. Tyle, że BR do sieci przyłączony jest kablem i w ustawieniach wprowadzonych ręcznie mam zmienione adresy DNS na 208.67.222.222

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Zrobiłem tak jak napisałeś i u mnie dalej nie działa , napisałem do serwisu TVN Player znają już tą sytuację i ponoć mają to naprawić i zaktualizować.
 

memento78

New member
Mail od tvn player:

Witam,

Dziękujemy za kontakt i zgłoszenie. Problem został już zgłoszony z wysokim priorytetem do odpowiedniej komórki.
Pracujemy nad jego usunięciem, prosimy o cierpliwość. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
 

darkman89

New member
Witam. Na stronie jest dostępny firmware z 1 sierpnia. Po wypakowaniu tworzy się folder nazwany "B-BRCM53BSP" a w nim folder "IMAGE", w którym są jakieś pliki. W Manualu wgyrwania przez usb przeczytałem, że wgrywa się plik RUF, a tu takiego nie ma. Jak zainstalować tą aktualizacje przez usb?
 

darkman89

New member
Nie dało rady i nie da, bo nie ma pliku RUF. Jest zamiast tego folder "IMAGE" i w nim różne pliki. Może wie ktoś jak to ugryźć?

Tak btw. O co chodzi z tym nie działającym tvn playerem? Dzisiaj testowałem i działa. Nie oglądałem za długo, ale nie było problemów.
 

zbyszek35

New member
Na pewno ci działa? u mnie dalej nie chodzi , wejdę w menu Tvn player włączam pierwsze z brzegu pow. mam talent pojawia się kółko i tak zostaje pomaga wyłączenie odbiornika sprawdz u siebie raz jeszcze , jestem ciekaw czy pójdzie i czy masz db5300?
 

darkman89

New member
Mam bd-d5300 i faktycznie jest tak jak mówisz. Po włączeniu pierwszego, lepszego filmu na liście to kółko się zacina, ale kiedy wyłączę w tym czasie BR normalnie pilotem i włączę BR oraz tą samą pozycję w tvn player co się zacięła to, o dziwo rusza normalnie (włącza się reklama). Mogę wtedy cofnąć, wybrać inny program czy serial i wszystko śmiga. Przetestowałem już to parę razy. Sprawdź u Ciebie czy tak jest.

Edit: Po ponownym włączeniu BR i TVN PLAYER, obojętnie jaką pozycję wybiorę - działa.

Wniosek jest taki, że za 1 razem tvn player nie działa nigdy (zwiecha), a za 2-gim razem działa zawsze i wszystko. Oczywiście zaznaczam, że tak jest u mnie, a nie u wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

sq3ntx

New member
U mnie działał cały czas. Myślałem, że to kwestia ustawień DNS ale faktycznie też restartowałem BR wcześniej. Jakoś nie powiązałem jednego z drugim.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

harvey

New member
Wczoraj wieczorem (23:00) na moim D5300 TVN Player działał bez zarzutu, podobnie jak VOD TVP, Ipla, Iplex i inne.
Soft najnowszy, adres IP wprowadzony ręcznie, DNS googlowy, czyli 8.8.8.8, ale to raczej nie ma znaczenia.
 

darkman89

New member
BR - Blu-Ray :)

Inne serwisy u mnie działają b. fajnie, tylko ten tvn za 1 razem ma zwiechę. Po restarcie chodzi ok. Widocznie jest problem z serwerem lub samą aplikacją TVN, dlatego myślę, że należy oczekiwać aktualizacji od TVN, a nie od samsunga. Na stronie samsunga niby jest jakaś aktualizacja z 01.08, ale... jak ją zainstalować?

A jak wygląda działanie (czy się też zacina) TVN PLAYER na innym modelu BR - np. d5500, c5500? Wie może ktoś?

Edit: Dobra, poczytałem na forum. Widzę, że wersja c też ma z tym problem. Sam TVN daje ciała.
Edit2: Wróciłem z pracy, włączyłem TVN PLAYER i odpaliło od razu :) może faktycznie coś zrobili. Miejmy nadzieję..
 
Ostatnia edycja:

zbyszek35

New member
Nie wiem czy tak macie ale u mnie po wybraniu Tvn Dziadostwa następuje odrazu zwiecha i na nic nie reaguje pozostaje wyłączyć na odbiorniku na pilota nie działa , próbowałem 3 razy i to samo. Co za SYFF !
 
Ostatnia edycja:

zbyszek35

New member
Na BD-D 5300 ? Napisałem do TVN Player odpisali "Problem z tvnplayer na urządzeniach Samsung jest nam znany i pracujemy nad aktualizacją aplikacji. Przepraszamy za utrudnienia." tak że coś nie halo ale nie rozumie czemu na jednym sprzęcie chodzi na 2 nie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry