Awaria PS3 a prawo unijne

kylo69

New member
Witam
Mam taki oto problem.
Dzisiaj przy włączeniu konsoli wyskoczył mi tzw. Red Screen of Death, czyli na ekranie przy włączaniu czerwony ekran z napisem o poważnym błędzie. Konsolę kupiłem we wrześniu 2009 czyli ponad rok temu i gwarancji już nie ma ale słyszałem o Unijnym Prawie Odpowiedzialności sprzedawcy za towar, która wynosi 2 lata. Jak mógłbym z tego skorzystać i czy ktoś już miał podobny problem? Czy mogę bezpłatnie naprawić konsolę?
 

rafib1975

New member
temat już raz był i skończył sie jedna wielka kłótnią !!! Najlepiej sie z kontaktuj Urządem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, tam sie dowiesz czegos napewno!!! Ja tak bym zrobił bo jak czytałem poprzedeni temat to każdy był "prawie" jak prawnikiem tylko ze opinie były odmienne :)
 

mg30906

New member
Jeżeli kupiłeś w MM (pewnie saturn ma taką sama politykę) zapomnij i napraw/kup nową chyba , że chcesz zakładać sprawę w sądzie , ja skończyłem na rzeczniku praw który nic nie pomógł (poszedł napęd w 13 mcu), po odmowie MM rzecznik zasugerował pomoc przy składaniu pozwu do sądu.....a tu już dałem sobie spokój.

pzdr
 
Do góry