Auro-3D.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylko to sa w wiekszosci tytuly:

"MOVIES IN AURO 11.1 - IN CINEMAS"
https://www.auro-3d.com/consumer/

A nas domowych kinomanow interesuje:

https://www.auro-3d.com/consumer/experience/

Przewin na dol do:
BLU-RAYS IN AURO-3D

Znajdziesz tam Inferno, Ghostbusters, Cold War, pixels,

I w sumie to by bylo na tyle jezeli chodzi o filmy dla ktorych wypadaloby kupic Marantza z Auro. (Nie licze muzyki)


Dzwine ze maja tyle filmow w Auro w wydaniach dla kin i nie moga tego skopiowac na plyte i sprzedac na blu ray... Az tak sobie cenia za licencje czy co?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
A czy Kolega myśli, że nie znam domowej strony Auro? Ja jedynie udzieliłem odpowiedzi, odnośnie rzekomego braku produkcji filmowych ze ścieżką Auro.
Dzwine ze maja tyle filmow w Auro w wydaniach dla kin i nie moga tego skopiowac na plyte i sprzedac na blu ray... Az tak sobie cenia za licencje czy co?
Otóż to. O tym również pisałem. Jest to kompletnie niezrozumiałe. Ale w kontekście wspomnianego Marantza, może i w tej materii w końcu coś się zmieni.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli wykrakałem moje pobożne życzenia o których wspominam od lat.
No i dobrze, tego brakowało w ofercie Marantza.
Ewidentnie mieliśmy "dziurę" pomiędzy serią SR7xxx i duetem AV7/8xxx + MMxxx

Tylko co ja tam widzę w opisie, 9x205w, a nie 11x205w? To błąd rozumiem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylko ciekawe czy: 8012 edzie lepszy dzwiekowo od 7010/7011 czy to bedzie to samo a 7012 zrobia downgrade.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Być może, że będzie to samo co w przypadku Onkyo RZ1100 vs RZ3100.
Czyli bonus w postaci dodatkowej pary końcówek.
Trzeba poczekać na pełną specyfikację.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Podejrzewam, że na to pytanie, odpowie niebawem Kolega @armanig, bo nie wierzę, że nie zechce przetestować tego urządzenia. ;)
Jest duże prawdopodobieństwo, że SR8012 będzie brzmiał bardzo dobrze, ze względu na to, że do projektu dołożył swoje przysłowiowe trzy grosze Ken Ishiwata, ze swoimi modułami HDAM.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
HDAM jest w prawie każdym sprzęcie Marantza, nawet budżetowych wzmakach. Mnie ciekawi cena, podejrzewam, że w Polsce sięgnie grubo powyżej 10 tys. :)
Ja raczej najpierw przetestuję jednak procesor 7XXX plus końcówki vs amplituner 7XXX plus końcówki
 

RAF1977

Banned
No fajnie fajnie, w dobrą stronę to idzie teraz. Może będzie szansa na większą popularność formatu auro3d. Tylko, czy to aby nie za późno....
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Może w krótce będzie można zaktualizowac nasze denon za darmo o Auro 3d jak prawie nikt tego za kasę nie robi... :)
 

RAF1977

Banned
No może, może.
Ale wtedy, ci co zapłacili, to by się wkurzyli (w tym ja) hehe.
Myślę​, że ta opcja będzie tylko w nowych modelach, odpowiednio wkalkulowana w cenę, bo chyba nikt nie myśli, że to będzie za darmo 😁
 

darekrocznik

New member
Na pewno cena będzie powyżej 10 tys. nie wiem czy jest sens zainwestować w tak drogi model, może lepiej seria z 7, do tego dobra końcówka mocy
 

RAF1977

Banned
Ja tam nie sądzę żebym miał powód do wymiany amplitunera.
Ale u ciebie Darek, by można, żeby łatwiej między systemami się przełączać.
 

darekrocznik

New member
Jakoś z tym sobie radzę i dla mnie nie jest to uciążliwe, 7009 z Auro plus moja siedmio -kanałowa końcówka Marantz - to mi wystarcza, z Atmosem oglądam coś na jakiś czas i to nie jest problem zająć 5 min. na wrzucenie pliku z konfiguracją Atmosa
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
HDAM jest w prawie każdym sprzęcie Marantza, nawet budżetowych wzmakach. Mnie ciekawi cena, podejrzewam, że w Polsce sięgnie grubo powyżej 10 tys. :)
Ja raczej najpierw przetestuję jednak procesor 7XXX plus końcówki vs amplituner 7XXX plus końcówki

To testuj, testuj nak najszybciej. Jestem mega ciekaw.

Na avsforum pelno zapytan o te porownania ale zadnej odpowiedzi.. wiec albo nie ma roznic albo sa zbyt malo istotne. (Zreszta wiekszosc pisze ze to to samo). Znowoz w na polskim forum w koncowki bawi sie pmcomp ale uparty i nawet nie majac porownania zapiera sie ze procesor jest lepszy i basta.
 
Do góry