ASUS O!Play HDP-R

ss1973

New member
Brak audio w pliku mov.

Witam,możecie sprawdzić czy u was też brakuje dźwięku w czasie odtwarzania tego pliku .Plik nagrany kamerą HP 5560u,na kompie jest audio.
Link do pliku 40 mb --- HPIM0031.MOV
 

Trollsky

New member
czesc, to pytanie juz sie tu pojawiło ale nikt na nie nie odpowiedział - dziś mnie olśniło i podłączyłem mojego R1 to routera , stoją kolo siebie od pol roku ale jakos nie potrzebowałem tego. Noi dochodze do wniosku ze fajnie bylo by sobie poogladac YouTube na 50 calowej plazmie .

Jest jakis soft pozwalajacy dodac YT do spisu programów ktore mam na ekranie telewizora po wejsciu w zakladke ON-LINE w asusie ?
 

osin

New member
hejka mam pytanie odnośnie tego R3 air, potrzebuję uruchomić taką funkcję która udostępni mi katalogi na karcie CF włożonej do tego ustrojstwa w sieci tak żebym mógł zrobić tam upload, nie orientujecie się czy jest taka możliwość. pozdro, Osin
 

sebul

New member
A czy ktoś może mi napisać, czy Asus o!play mini czyta zgrane całe płyty blu ray ? Nie mam ich w postaci ISO, tylko zgrane wszystkie foldery z płyty. I czy opłaca się go kupić ? Czy każde mkv czyta ? Bo mam dysk zewnetrzny 1.5 TB
 

gawior

New member
Wczoraj zakupiłem O!Play HDP-R1 ( na telewizor czekam ). Brałem na raty i tylko ten model O!Play mieli w ofercie, więc wyboru nie miałem.
Podpiąłem go mojego TV kineskopowego celem sprawdzenia i powiem, że obraz wydaje mi się lepszy z tego niż kiedyś z PC przez S-Video ( teraz na karcie graficznej nie mam S-Video ).

Zwróciłem uwagę że jest tam firmware 1.23
Chciałbym zmienić na nowszy, ale który jest najlepszy ?
Mam pobrany 1.38 w PL i nie wiem czy ten wgrać, czy może 1.40 ze strony producenta, a może jeszcze jakiś inny nieoficjalny jest lepszy ( prosił bym o jakieś namiary na takowy ).

Dziękuje z góry za pomoc.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Wgraj 1.38PL, późniejsze zmiany w stosunku do obecnej wersji 1.40 były żadne a 1.38pl to jest ostatnia spolszczona wersja firmware.
 

gawior

New member
I tak zrobiłem. 1.38 PL wgrany. Puki co nie miałem okazji tego przetestować ( dużo roboty z zakończeniem remontu i przeprowadzką mam )
Dzięki wielkie za odpowiedź.
 

aleksx

New member
Witam Mam następujący problem z R1.
Przy próbie aktualizacji firmware z wersji 1.38P na 1.40P odtwarzacz się "nie podniósł" jest tylko czarny ekran z logo ASUS-a. Próbowałem również wgrać firmware poprzez wciśniecie przycisku reset w momencie podania zasilania. Niestety te próby również się nie powiodły mimo kombinacji z różnymi PenDrive-ami (4GB, 8GB) , sformatowanymi na rożne sposoby (FAT, FAT32, NTSF) i z różnymi wersjami firmware (1.38P, 1.40P). Co dziwne podczas tych prób nawet nie "zaświecił" PenDrive co wskazuje na to, że nawet nie było próby dostępu do niego.
Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
Pozdrawiam
 

cypajak

New member
Do swojego R1 wgrałem najnowszy soft ze strony asusa 1.40 - jednak nie jest on w PL :( Czy moge wgrać spolszczony soft 1.38 ?? Czy taka operacja (downgrade) nie zaszkodzi plajerkowi ??
 

::AR::

New member
Sory za lamerskie pytanie, ale po próbie pobieżnego przejrzenia tematu odpuszczam za dużo tego.
Proszę bardziej wtajemniczpny o informację. Czym rózni się ASUS O!Play HDP-R1 od ASUS O!Play HDP-R3 i który warto kupić dla siebie?
 

jacuziel

New member
Mam R1 i soft 1,38PL (wczesniej 1.33) - nie mogę dojść o co chodzi z napisami dla mkv. Na jednych chodzą, na innych nie chodzą, robię zawsze 2 pliki: *.srt i *.sub (w formacie {})
Niestety czasami się wyświetlają a czasami nie i nie mogę znaleźć gdzie jest metoda żeby zawsze było ok.
Podpowiedzcie coś bo mnie już szlag trafia...
Dzięki
 

gandi77

New member
Mam R1 i soft 1,38PL (wczesniej 1.33) - nie mogę dojść o co chodzi z napisami dla mkv. Na jednych chodzą, na innych nie chodzą, robię zawsze 2 pliki: *.srt i *.sub (w formacie {})
Niestety czasami się wyświetlają a czasami nie i nie mogę znaleźć gdzie jest metoda żeby zawsze było ok.
Podpowiedzcie coś bo mnie już szlag trafia...
Dzięki
Próbowałeś wgrać soft z HD2 ?
 

JanusPL

New member
Mam R1 i soft 1,38PL (wczesniej 1.33) - nie mogę dojść o co chodzi z napisami dla mkv. Na jednych chodzą, na innych nie chodzą, robię zawsze 2 pliki: *.srt i *.sub (w formacie {})
Niestety czasami się wyświetlają a czasami nie i nie mogę znaleźć gdzie jest metoda żeby zawsze było ok.
Podpowiedzcie coś bo mnie już szlag trafia...
Dzięki

- przycisk napisów
- OK
- strzałką DO GÓRY
 

ppppp1

New member
problem z z O!Play Mini

Witam wszystkich

Mam "mały" problemik, nie wyświetla mi się ekran (menu) O!Pleya na tv. Gniazdo HDMI w tv sprawne, kabel HDMI też, na odtwarzaczu świeci się niebieska dioda i zero reakcji na pilota. Proszę o pomoc.

pozdrawiam
Piotrek
 

don111

Banned
jaki jest najlepszy soft do tego odtwarzacza ?
czy są jakieś istotne zmiany w stosunku do oryginalnego softu 1.00 ?
 
Do góry