Aliexpress

tabula.rasa

New member
Zamawiałem nie raz i polecam. Można złapać niektóre rzeczy dużo taniej i póki co ta taniocha całkiem nieźle mi służy. Tylko minusem jest długi czas oczekiwania na przesyłkę, w końcu idzie z Azji. I to zwykle trwa koło 3-4 tygodni.
 

Sunim3241

New member
Często korzystam z AliE i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Muszę przyznać, że sceptycznie podchodziłem do produktów z Chin, ale pozytywnie mnie zaskoczyli. Kupuje produkty z wielu kategorii od elektroniki i zabawek do dzieci po ciuchy i torebki dla żony. Nie wiem czemu ale elektronika zawsze szybciej przychodziła około 4 tygodni, a ciuchy i zabawki przynajmniej 1,5 miesiąca do 3 miesięcy. Nie wiem czy nie wyrabiają z produkcją czy co xD
 
D

Deleted member 121090

Guest
Do mnie właśnie idą fajne głośniki wysokotonowe berylowe.
U nas najtańsze SB Acoustic Satori berylowe to wydatek 2500zł za 2 szt. Scan Speak-i to już 4000zł za parę. Na Ali kupiłem za 208 USD.
Ciekawe jak dźwiękowo będą wyglądały.
 

japish911

New member
kilka razy kupiłem elektronikę z aliexpresu ale nie dotarła

A interesowałeś się czy nie utknęła na odprawie celnej? Mi się tak zdarzyło raz. Oczywiście magicznie "powiadomienie nie dotarło choć wysłane". Po krótkiej przeprawie i udowadnianiu, że to dla mnie na użytek osobisty i małej opłacie, sprzęt odzyskałem.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisał kolega wyżej, trzeba sprawdzić.
Ja już sporo rożnych rzeczy kupiłem i wszystko OK. Raz tylko płyta CD nie dotarła za 20$. Sprzedawca błyskawicznie zwrócił pieniądze.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Nie sprzedawca ale Aliexpress.
Tu tkwi ogromna zaleta tego portalu. Dopóki nie wystawimy sprzedawcy pozytywnej opinii po otrzymaniu towaru on kasy nie widzi. ( mamy na to jakiś czas po otrzymaniu towaru). Jak coś jest nie tak, kasa wraca do nas.
 

kristof11

Member
Też jestem zadowolony z chińskich zakupów. Przez ostatnie 2 lata zamówiłem jakieś 60-70 rzeczy (w tym telefon za 700zł). Nie doszło tylko jedno etui za 6 zł.
 

lennox24

New member
Ogólnie zakupiłem kilka drobnostek, wszystko dotarło, tylko ten czas oczekiwania :). Bebechy do dualshocka kupiłem w grudniu, a dotarły do mnie w marcu :D
 

barburian

New member
Bez reklam
Koledzy jak juz się chwalicie co zamawiacie fajnego to chociaż
pod swoimi wypocinami wklejajcie linki do tych fajnych rzeczy, może ktoś
chciałby też zamówić ...
Co mi po informacji że napiszecie że zamówiliście hipermazki czy głosnik berylowy, czy inny sprzęt jak nawet nie wiadomo jak to wygląda i gdzie tego szukać.
 
D

Deleted member 121090

Guest
No to mnie aliexpress zaskoczył dzisiaj niesamowicie.
W poniedziałek ( 05-02) kupiłem u nich towar z darmową przesyłką i dzisiaj kurier go dostarczył.
A wysyłany był faktycznie z Chin.
To z Polski czasami idzie dłużej:)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie tylko ciebie zaskoczyli, paczka ze szwajcarki z hifiberry tez w tempie pioruna dostalem.

Poczta polska chyba zainwestowala w teleportacje.

Ale fakt, z chin to szacun.
 
Ostatnia edycja:
Do góry