Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

mafia35

New member
Bez reklam
W nocy siedzialem ze 3 godziny na youtube i wszystko chodzilo elegancko. Jak cos sie wolno wczytywalo to moze wina lezy po stronie twojego dostawcy internetu...?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

rokob33

New member
W nocy siedzialem ze 3 godziny na youtube i wszystko chodzilo elegancko. Jak cos sie wolno wczytywalo to moze wina lezy po stronie twojego dostawcy internetu...?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


wszystko smiga musialo sie cos dziac z aplikacja , z internetem nie bylo problemow
 

AdiPL

New member
Witam. Posiadam model UF46F8000. Dzisiaj zrobiłem aktualizację oprogramowania do wersji 1123. Mam (a w zasadzie to miałem) skonfigurowaną funkcję pilota uniwersalnego dla mediabox+. Wszystko działało, aż do momentu wyłączenia TV (pisało w międzyczasie, że aktualizuje oprogramowanie kamery i sam się wyłączy). Gdy TV załączyłem funkcja pilota uniwersalnego przestała działać. Robiłem już restarty dekodera i TV, odłączałem pilot, załączałem, próbowałem z innymi dostawcami i nic. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Idzie ewentualnie wrócić do wcześniejszej wersji oprogramowania?
 

gieniu666

New member
dla telewizora D5500 wyszła nowa aktualizacja 1027.0 z czerwca tego roku

samsung.com/pl/support/model/UE40D5500RWXXH

pytanie co nowego, można w niej znaleźć bo trochę strach instalować.
 

fabrykancik

New member
Witam,

A czy można się gdzieś oficjalnie dowiedzieć jakie zmiany przynosi konkretna aktualizacja softu? Muszę przyznać, że w tej kwestii jest "lajkonikiem", gdyż swojego pierwszego TV Samsunga (UE55JU6800) mam dopiero od kilku dni, a już wczoraj telewizor pobrał i zainstalował aktualizację (wersja 1213.4). Po ponownym uruchomieniu nie widzę żadnych zmian,a dobrze byłoby wiedzieć co naprawiono lub co się czasami zdarza - skopano.
Pozdrawiam.
 

marcinzkomin

New member
Witam
zarejestrowałem się specjalnie na forum ponieważ od tygodnia nie wiem co zrobić z youtubem. Otóż aplikacja po otwarciu cały czas wczytuje film po czym wyświetla komunikat o błędzie połączenia. Działo się to w wersji softu 2740 jak i najnowszej 2750. Czy ktoś ma podobny problem? Wcześniej wszystko działało bez problemu a łącze internetowe jest ok.
Telewizor UE48h6400
 

fade1

Member
Marcinzkomin-
Mam tak samo z js9000. Kombinuje już z 5h. Nawet factory reset nie pomaga. Wgrałem soft na pena ale się nie instaluje- jest komunikat ze w tv jest aktualny. Może to coś z serwerami?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,

A czy można się gdzieś oficjalnie dowiedzieć jakie zmiany przynosi konkretna aktualizacja softu? Muszę przyznać, że w tej kwestii jest "lajkonikiem", gdyż swojego pierwszego TV Samsunga (UE55JU6800) mam dopiero od kilku dni, a już wczoraj telewizor pobrał i zainstalował aktualizację (wersja 1213.4). Po ponownym uruchomieniu nie widzę żadnych zmian,a dobrze byłoby wiedzieć co naprawiono lub co się czasami zdarza - skopano.
Pozdrawiam.
Witam moja rada jak wszystko fajnie chodzi to nie aktualizować,poczekać na info od innych użytkowników.Przy okazji ten TV ma zastosowaną technologię ( (Nano Crystal Display) Pytanie jak to się sprawuje w warunkach domowych ?
 

fade1

Member
odp z samsunga - na temat wczytywania yt.

"Rozumiem, proszę Pana, sprawa jest nam znana, jest to kwestia prowadzonych prac konserwacyjnych przez właściciela serwisu. Na naszych TV również YouTube nie działa obecnie prawidłowo. Proszę o cierpliwość do czasu zakończenia prac.

07:10:31
Nie jest to kwestia wady TV."
 

fabrykancik

New member
...Przy okazji ten TV ma zastosowaną technologię ( (Nano Crystal Display) Pytanie jak to się sprawuje w warunkach domowych ?

Obraz R-E-W-E-L-A-C-J-A !!!
Czerń jest bardzo czarna,a biel po prostu biała, a nie różowa, żółta czy też szara. Kolory niezwykle żywe, dobrze odseparowane, czyste. Żona na początku nie mogła się przyzwyczaić. Mówiła, że każdy film wygląda jak przedstawienie teatralne - wszystko na wyciągniecie ręki. Obraz ze źródła SD bardzo dobry, HD znakomity, a materiał 4K to już totalny odlot.
Smart Hub oparty na Tizen bardzo szybki, wydajny i intuicyjny w obsłudze.
Wadą dla mnie jest brak obsługi pilota Smart Control. Trochę dziwne, ale prawdziwe.
 

fade1

Member
"Wadą dla mnie jest brak obsługi pilota Smart Control."
Tv nie posiada ? U mnie w suhd js9000 wydaje mi się iż kolory są "zbyt żółte.." Nie mogę dobrać ustawień, czekam na kalibrację.
 
Do góry