Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

SmartHub 2014

U mnie w SmartHub uporzadkowali OnetVod i HBOgo. Są juz w dolnej części z innymi aplikacjami. OnetVod w koncu dał się zaktualizowac. Co do SmartView 2 PC nie sprawdzalem.
 

Sentinel

New member
U mnie w SmartHub uporzadkowali OnetVod i HBOgo. Są juz w dolnej części z innymi aplikacjami. OnetVod w koncu dał się zaktualizowac. Co do SmartView 2 PC nie sprawdzalem.

Porządek jest, już widzę OnetVOD, ale u mnie nadal upiera się, że mam wer. 1.000 i trzeba aktualizować do 1.717
SmartView 2 PC - nadal lipa
 

luwa

New member
Potwierdzam. A jak u Was z odtwarzaniem przez USB filmów w formacie .mkv? U mnie niestety ma problem z niektórymi - gdzieś wyczytałem że to przez to gdy plik ma więcej niż jedną ścieżkę dżwiękową. Może ktoś z Was wie jak i czym te pliki najlepiej przekonwerterować aby TV je odtworzył? Będę wdzięczny za podpowiedż bo skoro mają taki problem z tym Onet Vod to raczej nie liczę na naprawę problemu z filmami przy okazji aktualizacji. Pozdrawiam.
 

Sentinel

New member
U mnie natomiast nie mogę włączyć HBBTv ,do tego niby jest połączenie z internetem a nie można wejść np w pogodę czy VOD
U mnie HBBTv działa bezproblemowo (TVP, Stopklatka, Fokus)
Internet ok. (po kablu i wifi)
VODy działają.

Spróbuj resetu HUBa, a jak nie pomoże to całego TV.

Chociaż z tym resetowaniem ustawień fabrycznych to też kiepsko jest. Mimo kilku resetów i kilku auto-aktualizacji nadal pamiętał hasełko do wifi. Czyli istnieje jakiś obszar pamięci, który nie jest czyszczony.
 

atp2000

New member
Potwierdzam. A jak u Was z odtwarzaniem przez USB filmów w formacie .mkv? U mnie niestety ma problem z niektórymi - gdzieś wyczytałem że to przez to gdy plik ma więcej niż jedną ścieżkę dżwiękową. Może ktoś z Was wie jak i czym te pliki najlepiej przekonwerterować aby TV je odtworzył? Będę wdzięczny za podpowiedż bo skoro mają taki problem z tym Onet Vod to raczej nie liczę na naprawę problemu z filmami przy okazji aktualizacji. Pozdrawiam.
Może masz za duży plik. Ją dziele duże pliki na części i nigdy nie miałem problemu. Jak plik miał około 5-6GB to tv miał problem.
 

luwa

New member
Problem rozwiązałem formatując pena w systemie exFAT i teraz bezproblemowo odtwarza mi filmy nawet powyżej 7 GB - większych nie sprawdzałem bo muszę najpierw kupić pojemniejszy pendrive.
Pozdrawiam.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
W Google Apps nie ma już Smart view 1? Bo szukam czegoś do serii es

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
No właśnie sprawdziłem, że pod PC widać, a dla s6 edge jest niedostępna :-\

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 
No właśnie sprawdziłem, że pod PC widać, a dla s6 edge jest niedostępna :-\

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Musisz zadzwonić na infolinie i pan konsultant przeczyta ci ze swojego monitora regułkę jaka mu się wyswietla i będzie Ci ją w kółko powtarzał jako odpowiedź na twoje zbyt inteligentne pytanie 😊
 
Musisz zadzwonić na infolinie i pan konsultant przeczyta ci ze swojego monitora regułkę jaka mu się wyswietla i będzie Ci ją w kółko powtarzał jako odpowiedź na twoje zbyt inteligentne pytanie 😊

Przepraszam za złośliwość ale tyczy się ona dobrze przeszkolonych konsultantów, ktorzy są szkoleni aby odpowiadać nam w ten sposób.
 

rokob33

New member
youtube

dzis zauwazylem ze youtube sie ''popsul'' filmy wolniej sie wczytuja a niektore wogole nie chodza masakra
 
Ostatnia edycja:
Do góry