Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

W zapytaniu infolinii Samsung o problem dźwięku z wyjścia optycznego w firmwarze 2600.4 otrzymałem odpowiedź, że nikt takiego problemu nie zgłosił.
 

kubus76k

New member
W zapytaniu infolinii Samsung o problem dźwięku z wyjścia optycznego w firmwarze 2600.4 otrzymałem odpowiedź, że nikt takiego problemu nie zgłosił.
Ja sprawdzałem na swoim (ue40h6500) i nie wiem czy coś źle robię, ale podając DD po HDMI zawsze na wyjściu SPDIF nie mam audio. Wystarczy, że zmienię na Stereo i audio mi się pojawia... Nieważne co ustawię w Dodatkowe ustawienia czy to będzie PCM, DolbyDigital czy DTS audio brak, na amplitunerze cisza...:-(
PS Oczywiście upgrade zrobiło mi się samo bez mojej wiedzy ...
 
Ostatnia edycja:

pigulka

New member
Ja rozmawiałem wczoraj tj.9.02 uprzejmy pan powiedział,że znają problem i trzeba czekać na nowy soft. W sofcie 2600.4 oprócz problemów z DD mam problem z wykrywaniem twardego dysku podłączonego przez huba.Poprzednio wszystko działało.
 

kubus76k

New member
Dzwoniłem przed chwilą, "miły" Pan powiedział mi, że TV nie przepuszczad DD po HDMI ponieważ: Taka jest specyfikacja TV i już.:confused:
 

mafia35

New member
Bez reklam
Zastanawia mnie jedna rzecz. Po co programiści ruszają coś co działa bez zarzutu, a nie naprawiają innych rzeczy...

Wysłany z Piątej Galaktyki
 

kubus76k

New member
Zastanawia mnie jedna rzecz. Po co programiści ruszają coś co działa bez zarzutu, a nie naprawiają innych rzeczy...

Wysłany z Piątej Galaktyki

Czy kiedykolwiek, komukolwiek działało DD po HDMI ? Bo mi nigdy, na poprzednich s/w również. Mam dekoder z kablówki i jeśli ustawię na nim DD to nie mam/nie miałem audio ani w TV ani poprzez SPDIF...:?:
 
Ostatnia edycja:

Piotr_the

New member
Pisałem do nich by wprowadzili w tv opcje Bistream jak w dvd, by amplituner automatycznie wykrywał czy idzie dźwięk dd, dts czy stereo bo brak tej opcji lub automatycznego wykrywania dyskwalifikuje 48H6400 z tv do kina domowego, bo jak można ciągle ręcznie przestawiać dźwięk!!! i jeszcze nie pamięta ustawień wyboru dla danego programu lub żeby była chociaż ustawienie że preferuje się DD bo na TVP1 HD są do wyboru 3 rodzaje dźwięku i znowu trzeba to ręcznie ustawiać za każdym razem po prostu żenada!
Ci fachowcy z Samsunaga zamiast to poprawić to spie... wszystko w nowym sofcie i teraz nie ma wcale po optyku DD co za firma!!!
Ludzie proszę was piszcie do nich by przywrócili DD i wprowadzili sygnał Bistream by amplituner automatycznie wykrył rodzaj sygnału, bo w nowych tv nie będzie androida i niedługo nie będzie wsparcia dla naszego sprzętu i będziemy się męczyć z bublem softem!!!
 

kubus76k

New member
Ja wcześniej pisałem do nich o tym DD poprzez HDMI, o HBBTV - koślawo działa aplikacja na TVP bardzo czesto się wykrzacza, oraz o tym aby w DVB-C TV reagował na zmiany w listach kanałowych gdy w sieci zajdą zmiany. LG robi to bardzo fajnie bo w tle czyli zmienia wszystlko bez naszej wiedzy niczym się nie przejmujemy, ale Samsung ma z tym problem, choć na DVB-T to podobno działa, tak twierdzą. W każdym temacie nie mam odpowiedzi, że zostało cokolwiek naprawione. Ta firma ma nas w d...
Dołączam się do prośby kolegi Piotr_the, piszcie proszę w tych tematach może coś ruszą ? :x
 

pigulka

New member
W sofcie 2130 oglądałem filmy z dysku sieciowego i z USB.DD działało bez problemów.Wzmacniacz Denon podłączony przez HDMI ARC .
HBBTV na "Esce" = prawdziwy majstersztyk. Na TVP =nuda
 
Ostatnia edycja:
Seria H fw 2600.4

Przez dwa dni z pozycji TV w moim UE48H6640 była aktualizacja do 2600.4. Dzisiaj już nie ma tej aktualizacji do zainstalowania poprzez online - brak aktualizacji.
 
Do góry