Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

hellborg

New member
no właśnie ja pobrałem ze strony samsunga .exe i nie wiem czy wgrywać na pendraka. A TV nie zgłaszał aktualizacji, więc myślałem, ze pomija albo coś nie działa. Więc ten ze strony www nie aktualizować?
 
Wpadły zgłoszenia, to usunęli 2600.4 :) Szkoda tylko, że mój pobrał bez mojej wiedzy :(

Mój tylko informował że jest 2006.4, a dziś po prostu brak. Ostatnio same wpadki Samsung zalicza, błędne firmware 2134.0 i 2600.4, a przy tym klientom wciska że niby jest OK.

Samsung już w tym tygodniu zaliczył kolejne dwie wpadki: nagrywanie rozmów przy sterowaniu głosem:
ht_tp://w_ww.dobreprogramy.pl/Sterowanie-glosem-zamiast-pilota-jest-wygodne-ale-moze-byc-zagrozeniem-dla-prywatnosci,News,60893.html

i reklamy przy oglądaniu filmów z dysku:
ht_tp://w_ww.dobreprogramy.pl/W-przyszlosci-Smart-TV-same-beda-przerywac-filmy-reklamami,News,60956.html
 
@pro_gramek a jakie błedy były w 2134.0 w porównaniu do poprzedniej?

u mnie jest problem z WIFI, przy dłuższym oglądaniu YouTuba nagle rozłączenie sieci następuje
potwierdził to jeden z konsultantów jak się zapytałem dlaczego 2134.0 ściągnięto ze strony

Z forum wynika, że nie wszyscy mają taki problem.
 

kubus76k

New member
@pro_gramek Ja właściwie nie mam takiego problemu na HBO GO oglądam filmy i nie mam żadnego zrywania.
W tym CC Samsunga to w ogóle jakieś zagapiory siedzą. Jak kupiłem TV to mi zrobił upgrade do 2134, a jak dzwoniłem do nich w sprawie zgłoszenia problemów o których wcześniej pisałem, to Pani powiedziała mi , że to nie jest obowiązująca wersja i chyba pobrałem sobie i wgrałem przez USB lewy s/w ;) Na stronie faktycznie nie było tej wersji.
 

bluray

Banned
Jak pisał ACCU jest nowy fw dla tv Phillips.
Także modeli 2013.
Via internet zrobiłem bez problemów.
Co nowego: nie wiem.
 

hellborg

New member
Zauważyłem, że po aktualizacji do 2602.2 mój H6400 nie otwiera platformy hybrydowej. Tylko ja tak mam czy ktoś inny też zauważył ten problem? Bo zgłasza się znacznik "Platforma H." i jak klikam czerwonym przyciskiem na pilocie to zero reakcji
 

Piotr_the

New member
Witam, może i zrobili DD, ale rozwalili DTS, ustawcie sobie dźwięk jako DTS Neo 2:5 i u mnie jest dźwięk zniekształcony i z czkawką masakra !!! Dodatkowo jak wybiera się w tools w opcji Jęz. ścieżki dźw. na oryginalny lub drugi Angielski jak jest w MTV HD by dźwięk zmienił się na Dolby Digital to po zmianie kanału na inny i powrocie tv nie zapamiętuje wyboru i trzeba od nowa to ustawiać ręcznie po prostu załamka!!!. Nie wierzę w tych fachowców z Samsuga oni jak mają coś zrobić to psują coś innego.
 
Do góry