Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

Cofnięty soft 2134

Dwa dni temu samoczynnie bez mojej wiedzy zaktualizował mi się TV do 2134. Dzisiaj po usunięciu ze strony 2134 zadzwoniłem na infolinię. Rozmawiałem z panem, który znowu owijał kota ogonem, w końcu po moim nacisku, obiecał że skontaktuję się z odpowiednim działem i oddzwoni do mnie.
No i oddzwonił z informacją, że nie ma żadnej informacji od Samsung dlaczego usunięto soft 2134 ze strony.

Procedury i regułki infolinii Samsung są żenujące.
 

D154573R

Member
Dwa dni temu samoczynnie bez mojej wiedzy zaktualizował mi się TV do 2134. Dzisiaj po usunięciu ze strony 2134 zadzwoniłem na infolinię. Rozmawiałem z panem, który znowu owijał kota ogonem, w końcu po moim nacisku, obiecał że skontaktuję się z odpowiednim działem i oddzwoni do mnie.
No i oddzwonił z informacją, że nie ma żadnej informacji od Samsung dlaczego usunięto soft 2134 ze strony.

Procedury i regułki infolinii Samsung są żenujące.

Co miał powiedzieć? Że w 1 na 10 000 egzemplarzy soft powoduje problem z czymś tam czy coś w ten deseń? Pewnie taką informacją byś się od razu podzielił i zrobił im zły PR. Tajemnica korporacji. Pewnie niedługo pojawi się nowsza wersja.
 
Firmaware 2134 - Uwaga Problem WiFi

Mam TV UE48H6640. Rozmawiałem z infolinią Samsunga - pan potwierdził że ściągnięto ze strony firmware 2134 ze względu na problem rozłączania sieci po WiFi. Pan nie znalazł mi rozwiązania - nakazał czekać na nową wersję "algortytmu" i poinformował (zabrzmiało to jak straszenie) że wezwanie serwisu może być bezpodstawne i mogę ponieść koszty, jeśli nie jest to pierwsze wezwanie :)

Mnie firmware 2134 Samsung wgrał bez mojej wiedzy - wyłączone mam automatyczne aktualizacje, ale podobno w regulaminie, który akceptowaliśmy po uruchomieniu TV jest zapis ze wyrażamy zgodę na wgrywanie bez naszej wiedzy.

Reasumując mam problem z siecią WiFi - brak połączenia po jakimś czasie, należy uruchomić TV i jest OK.

Czy ktoś mam problemy po wgraniu tej aktualizacji z siecią WiFi.
 

mafia35

New member
Bez reklam
U mnie rowniez. Polecam zerknac w ustawienia routera. Ewentualnie ustawic adres mac i ip telewizora w routerze na sztywno.

Wysłany z Piątej Galaktyki
 

slimak

New member
Bez reklam
Samsung wypuścił kolejną aktualizację softu do serii H6xxx: T-MST14DEUC_2600.4

http://downloadcenter.samsung.com/content/FM/201502/20150202155554245/T-MST14DEUC_2600.4.exe

Zauważone problemy:
Dzwięk Dolby Digital przez HDMI ARC wypuszczany jest jako PCM 2.0Ch do amplitunera bez względu na ustawienie w menu. W przypadku DTS nie ma tego problemu.

Na optyku jest dokładnie tak samo przy oglądaniu na DVB-C/USB/DLNA.
Nic nie naprawili i popsuli Dolby Digital. :)
 

dawram

New member
Na stronie Samsunga dostępny nowy firmware z nr.1123.3 z dnia 04.02.2015r dla serii F 7000/8000 Miłego testowania.
 

ubek

New member
Mogę się podzielić takim info że wygląda na to że na Polsce testują nowe fw i mają w 4literach jeśli coś nie będzie działać. Kupiłem h6400 wersję na uk w połowie stycznia i dziwnym trafem dopiero dziś się zaktualizowal do 2130, wcześniej nie było nic nowszego niż 2113. Wydaje mi się że tu nie mogą sobie pozwolić na takie olewam klientów bo połowa odesłała by tv z powrotem.
 

atp2000

New member
Chcialem napisac nie pogorszylo...
A jezeli chodzi o wypowiedz ubek'a, to mysle, zw nie masz racji. Nie rob z Polski czeresniaka. Przeciez tez mamy madre glowy "jakies" i wiedza co robia. My tez potrafimy klocic sie o swoje. A gwarancja jest gwarancja, wiec i do tego mamy prawo.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Mogę się podzielić takim info że wygląda na to że na Polsce testują nowe fw i mają w 4literach jeśli coś nie będzie działać. Kupiłem h6400 wersję na uk w połowie stycznia i dziwnym trafem dopiero dziś się zaktualizowal do 2130, wcześniej nie było nic nowszego niż 2113. Wydaje mi się że tu nie mogą sobie pozwolić na takie olewam klientów bo połowa odesłała by tv z powrotem.
A świstak siedzi... Na stronie Samsung uk jest ten sam soft co w pl czyli 2600. Soft na Europę jest ten sam. Polska nie jest wyjątkiem.

Wysłany z Piątej Galaktyki
 

ubek

New member
Dziwne ze dopiero dzisiaj tv znalazł wersję 2130 a wcześniej nie dalo się jej pobrać. Teraz też 2160 nie pobierzesz chyba że na USB ze strony to moze wtedy. Nie robię sensacji po prostu "mówię jak jest"

PS. Nie wielbie tego kraju ale tu klient ma zawsze rację, i ludzie zwracają tu wszystko i większość sprzedawców nawet nie pyta dlaczego tak. Jak coś nie działa to tym bardziej, a u nas konsultant Cię zbywa i jeszcze straszy żebyś nie wzywał czasem serwisu bo Cię obciąża. Jedna rzecz jest gorsza tv są sporo droższe niż w pl.
 

atp2000

New member
Dobra kit z Angolami...
Dzisiaj byl update, ale ze strony przez USB. Tv nie widzial. Po update, tv sie wylaczyl i wlaczyl, a kiedy wcisnalem power na pilocie w celu wylaczenia tv, to jeszcze komunikat o update kamery. To tyle co zauwazylem. A i jeszcze chyba ostatnio ogladane na youtube pokazalo sie. Chyba, ze to juz bylo a nie zauwazylem.
 
Do góry