Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

ramzi84

New member
Witam, po aktualizacji do wersji 2122 na samsungu 40h5500 pojawił się problem na youtube wchodząc przez przeglądarkę.Po wyborze filmiku telewizor się zawiesza następnie chce przywrócić sesję...
 

matrixabc

Member
Całe te aktualizacje według mnie to bez sensu ponieważ gdyby coś się okazało że nie tak z nową aktualizacją to nie można wrócić do poprzedniej.
 

markus18

New member
Dlatego jak wszystko działa, najlepiej nie robić aktualizacji (przekonałem się o tym na własnej skórze), no chyba, że ktoś ma syndrom upgrade'u :D
 

ramzi84

New member
Mam soft 2130 i nadal po wejściu na youtube z poziomu przeglądarki i próbie włączenia jakiegoś filmiku przeglądarką się wyłącza i mam obraz z hdmi, ma ktoś takie problemy? Dodamy, że aplikacja youtube działa poprawnie
 

rokob33

New member
2102 soft seria F

czy na sofcie 2102 nie mozna wejsc do zawartosci dysku(filmy,zdjecia) podlaczonego przez usb w przypadku gdy tv nie ma polaczenia z internetem podobno wystepuje taki blad moze ktos sprawdzic i potwierdzic?
 

Piwek80

Member
@rokob33
mógłbyś podać model tv
na 46f6400 na tej wersji softu przy braku połączenia z internetem nie da się przeglądać zawartości dysku z poziomu zakładki multimedia w smarthub ale korzystając z przycisku "source" na pilocie dostęp do dysku jest
 

M4k

New member
Kupiłem TV H6700SLXXH telewizor sam sie zaaktualizowal po ponownym włączeniu. Czy ktoś moze ma informacje czy aktualizacja ogranicza funkcje dla aplikacji smart view ? Dodam ze w sklepie mogłem puscic na tablecie inny kanał niz na tv a u mnie mozna tylko oglądać ten kanał ktory jest na telewizorze... Czy to kwestia ustawień czy oprogramowania po aktualizacj ?
 

ncplus

Member
Kilka dni temu pojawiła się na Androida aktualizacja SmartView2.0 Dzięki niej przywrócone zostało przesyłanie multimediów z telefonu do TV. W moim przypadku z S3 na ue40h6640. W końcu działa.
 
Do góry