65oled856 ruch na jasnym obrazie

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Czerwona nota od 9 minuty , na ruch i wyłączony jest Ok , jak w kinie żadnych artefaktów myśle se jakość jak na plazmie , przy włączonym osobisty jest tez Ok choć efekt opery mydlanej lub gry komputerowym czasem się pojawia , natomiast na standard już jest bardzo widoczny .
Czy o to chodziło ?
Aha ustawiony obraz Ai na Dolby Vision ciemny

O to. Dzięki. Już myślałem, że popadam w paranoję, albo okulista jest wskazany :cry:
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Każdy pretekst jest dobry, ja i tak wymieniam średnio co 3 lata, jestem bardzo zadowolony 65oled805 a co będzie za 2-3 lata zobaczymy,
dzisiaj syn podłączy xbox x z forza 5
zobaczymy jak to działa w grach.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Tak jak myślałem obraz żyleta ustawiłem na tryb gra, sama przyjemność Kolory dźwięk Forza 5 ,
syn na codzień gra na 43pus6754 tam też ładnie ale na 805 bajka.
 

kusior

Klub HDTV.com.pl
VIP
No powiem Wam ze wczoraj oglądając serial wheel of time na prime , chyba 3 odcinek , dwóch panów schodzi z góry i w tle jest niebo slonko coś tam , pojawiły mi się artefakty na tym białym tle .
Ustawienie ruchu kino , styl obrazu ai HDR kinowy chyba . Musiałem lekko podnieść ruch , oczko wyżej czyli film i znikły . Troszczkę teraz w niektórych scenach opera mydlana ale ujdzie .
Czyli wszystko zależy od sygnału ( ten jest chyba HDR + ) oraz co akurat się dzieje w filmie/serialu .
 
Do góry