50pv350 vs 50pk350

z-paul

New member
czy na innych plikach to muszę to jeszcze sprawdzić. Filmy idą z pendriva, ale szybkiego.
Aha i jeszcze jedno, nie umiem włączyć trybów ekspert przy oglądaniu z usb :(
 

bagiennik

New member
Bez reklam
To żadna wada , zawsze coś jest niedopracowane w tych opcjach odtwarzaczy plików, bez wzgledu na marke, lepiej od razu sie nastawić na zewnętrzny odtwarzacz i nie zawracać sobie tym głowy, szczególnie przy cenie 2199zł ;>
 

roziu20

New member
Witajcie
Mam TV LG 50pv350. Pytanie do wszystkich posiadaczy tego modelu : na jakim trybie ( standardowy,kino,ekspert....) oglądacie? I najważniejsze jak macie ustawiony tryb ekspert ( kontrast,jasność ...) ?
 

ciunki

New member
Właśnie kupiłem pv 350

Kupiłem ten tv 3 dni temu i mogę już podzielić się pewnymi spostrzezeniami. W jasnych pomieszczeniach trzeba mieć rolety bo inaczej ciężko się ogląda, ale wystarczy zasłonić troche okna i da się oglądać. Po południu i wieczorem jest ok. Obraz SD z naziemnej tv cyfrowej jest bardzo dobry, podobny jest z satelity .Z dvd orginalnego obraz jest bardzo dobry, z bluraya szczena opada. Oglądałem na nim Avatara w HD. Szok. Po przeczytaniu forum miałem obawy bo nie mogłem się pobawić tym tv w sklepie, Widziałem tylko jak odbiera w media markcie i powiem że odbierał troche kiepsko w porównaniu z innymi markami. Kupiłem w ciemno i powiem tak czarny jest czarny a biały jest biały i dyskusje na ten temat prowadza chyba jacyś wrażliwcy.Na dobre filmy chodze do kina i wzrok i słuch mam raczej dobry i raczej jestem wybredny. powiem tak po co wydawać dwa razy tyle , lepiej dokupić sobie troche dodatkowego sprzętu, Dźwię w tym tv jest wystarczająco dobry,Śmiało można kupować, no chyba że ktoś chce mieć jakiś super filtr antyodblaskowy to wtedy inna półka cenowa) ale czy warto.Pozdrawiam
 

gather_pl

New member
hmm nie będę zakładał nowego wątku;

czy przy odtwarzaniu filmów bezpośrednio z USB da się ustawić tryb wideo Ekspert1 lub Ekspert2 ? czy tylko predefiniowane przez LG ?
 

cactusek

New member
Bez reklam
Wrzucam parę fotek od znajomego który swieżo kupił pv350. Jak widać telewizor kompletnie nie radzi sobie z oknem z boku. Okno jest na zachód i przez kilka godzin dziennie praktycznie ciezko coś zobaczyć na tv. Rolety (zwykłe jasne nie pomagają). Chyba będzie musiał kupić grube ciemne nieprzepuszczające 90% światła, niesteto to kosztem zaciemnienia pokoju.
111.jpg

1111.jpg

11.jpg
 

SimonK

New member
Kupic TV za 5tys z pseudo filtrem ktory tylko rozmyje odbicia czy za 2 tys bez filtru i rolety za 50zl.

Ja mam okno naprzeciwko TV i rolety "dzien i noc" i problemu nie ma.
 

Tiptop

New member
Kupic TV za 5tys z pseudo filtrem ktory tylko rozmyje odbicia czy za 2 tys bez filtru i rolety za 50zl.

Ja mam okno naprzeciwko TV i rolety "dzien i noc" i problemu nie ma.

Nie no ja mialem plazme z niby pseudo filtrem (stary panas) i okno podobnie jak na tych fotkach z boku i odbicia oczywiscie byly ale nie przeszkadzaly w ogladaniu, moze i rozmyte ale w dobry sposob. nie psuja obrazu a jedynie pozwalaja sie pozbyc 80 procent odbijajacego swiatla.
Pv350 kupilem rodzicom tylko dlatego ze okno maja od wschodu i slonce wpada bezposrednio do pokoju tylko do 10tej rano. I tak patrzac na ekran rankiem nawet pozna jesienia to moge tylko stwierdzic ze ten tv jest ok ale tylko do zaciemnionych pomieszczeczen, ewentualnie z oknem od polnocy albo wschodu. Odbicia sa straszne.
Mysle ze powinniscie byc obiektywni a nie chwalic bezwarunkowo swoj tv bo taki macie w domu. Jak ktos ma jasny pokoj musi niestety odżalowac i dolozyc pareset zlotych na plazme z filtrem.
Jasne ze mozna zaslonic na caly dzien rolety tylko ze zycie bez swiatla na dluższą metę nie jest zdrowe dla czlowieka, wpada sie w nerwice depresje itd, wystarczy poczytac jakie problemy maja ludzie zyjacy na alasce ktorzy przeprowadzili sie z poludnia. Tymbardziej jesli mamy dzieci to rolety nie sa rozwiazaniem.
 

Hillel

New member
Jasne ze mozna zaslonic na caly dzien rolety tylko ze zycie bez swiatla na dluższą metę nie jest zdrowe dla czlowieka, wpada sie w nerwice depresje itd, wystarczy poczytac jakie problemy maja ludzie zyjacy na alasce ktorzy przeprowadzili sie z poludnia. Tymbardziej jesli mamy dzieci to rolety nie sa rozwiazaniem.

Niezdrowe to jest lampienie się w TV przez cały dzień, a czy w jasnym, czy ciemnym pokoju to już szczegół. A ta depresja to pewnie spowodowana "treściami" z telewizji, a nie ciemnością pokoju :)

Ale zgadzam się że lustro z tego TV niezgorsze....
 

cactusek

New member
Bez reklam
Oj nie jesteście obiektywni drodzy panowie. To że jest to lustro straszne to chyba oczywiste, każdy kto ma ten tv w domu to wie i nieprzyznanie się do tego na forum niczego nie zmieni.
Co do depresji od braku światła to też prawda, wiedzą coś o tym górnicy, zresztą cierpi na to masę osób często nie widząc że wystarczyłoby troche wiecej światła i byłoby po problemie Depresja zimowa a światło - fototerapia, leczenie światłem w okresie jesienno - zimowym.
I żeby nei było, telewizor uważam za bardzo dobry za tą cenę, a jest to przecież najtansza 50tka FHD na rynku, ale ludzie nie do jasnego pokoju!
 
Ostatnia edycja:
Do góry