50pv350 vs 50pk350

Pieniu75

New member
witam, nic nie pomyliłem :) w załączniku fotka z wersją oprogramowania w moim tv, oczywiście jest to wersja oryginalnie wgrana w tv.
pozdrawiam
 

Attachments

  • IMAG0161.jpg
    IMAG0161.jpg
    713,3 KB · Wyś: 75

Tumorca

New member
witam, nic nie pomyliłem :) w załączniku fotka z wersją oprogramowania w moim tv, oczywiście jest to wersja oryginalnie wgrana w tv.
pozdrawiam

Super, dzieki za potwierdzenie. Zadnego przyciemnienia w lewym dolnym narozniku tak, jak pisales wczesniej nadal nie stwierdzasz? ( nie jest to zadne wygaszenie w moim przypadku, a jedynie przyciemnienie lekko widoczne przy wygaszaczu) bede wdzieczny za dokladna ocene i miesiac produkcji gdybys zechcial podac .
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Na ruskiej stronce pojawił się nowy FW:

v03.42.12.11

LG

Dziwne tylko ze plik jest o 20MB mniejszy od poprzedniej wersji...


Zaktualizowałem, na razie żadnych zmian nie widzę.
 
Ostatnia edycja:

z-paul

New member
Witam, zastanawiam się nad 50PV350 i mam w związku z tym 2 pytania:

1. Czy przy oglądaniu filmów z pendriva, dokładnie po jego zakończeniu telewizor wraca do menu wyboru filmu? Pytam bo zdarza mi się przysnąć na filmie i jak do rana ma być wyświetlone manu wyboru filmu to boje się że jak mi się to zdarzy kilka razy to wypali się ramka na ekranie.

2. Czy obsługiwane są nośniki w formacie NTFS? Bo ściągnąłem film w formacie mkf o rozmiarze 4,7GB którego nie idzie przegrać na pendriva Fat32.
 

Pieniu75

New member
Super, dzieki za potwierdzenie. Zadnego przyciemnienia w lewym dolnym narozniku tak, jak pisales wczesniej nadal nie stwierdzasz? ( nie jest to zadne wygaszenie w moim przypadku, a jedynie przyciemnienie lekko widoczne przy wygaszaczu) bede wdzieczny za dokladna ocene i miesiac produkcji gdybys zechcial podac .

zadego przyciemnienia nie zauważam, a jak moge sprawdzić ten miesiąc produkcji??
 

Hillel

New member
Witam, zastanawiam się nad 50PV350 i mam w związku z tym 2 pytania:

1. Czy przy oglądaniu filmów z pendriva, dokładnie po jego zakończeniu telewizor wraca do menu wyboru filmu? Pytam bo zdarza mi się przysnąć na filmie i jak do rana ma być wyświetlone manu wyboru filmu to boje się że jak mi się to zdarzy kilka razy to wypali się ramka na ekranie.

2. Czy obsługiwane są nośniki w formacie NTFS? Bo ściągnąłem film w formacie mkf o rozmiarze 4,7GB którego nie idzie przegrać na pendriva Fat32.

ad1. Nie jestem pewien, bo nigdy nie doczekałem do końca napisów :) , ale nie masz się co obawiać - po kilu minutach pozostawionego menu telewizor się wygasza.

ad2. tak, obsługuje NTFS, pliki do 30GB i dyski do 1TB
 

z-paul

New member
bardzo mnie to cieszy :) czyli już raczej jestem zdecydowany na 50PV350, chociaż...

...tyle tego jest że dalej czytam testy, recenzje, porównania i nie wiem czy nie ma czegoś lepszego w kategorii jakość/cena :hmm:
(może jakieś sugestie)


P.S. pod koniec miesiąca w MM ma być za 2199zł
 
Ostatnia edycja:

maroco1

New member
a powiedzcie mi jak macie podłaczony ten telewizorek do kina domowego , a dokładniej do amplitunera. W sobote próbowałem podlączyc poprzez gniazda "czincze" z tyłu telewizora i dzwieku w kolumnach przy odtważaniu filmów z dysku nie ma .

Z-paul nie ma sie co zastanawiać , telewizorek naprawdę robi wrażenie
 

garob

New member
bardzo mnie to cieszy :) czyli już raczej jestem zdecydowany na 50PV350, chociaż...

...tyle tego jest że dalej czytam testy, recenzje, porównania i nie wiem czy nie ma czegoś lepszego w kategorii jakość/cena :hmm:
(może jakieś sugestie)


P.S. pod koniec miesiąca w MM ma być za 2199zł


A to jest sprawdzona infromacja z ta cena w MM ?
Jak tak to przypuszczam ze niedlugo ten temat bedzie miala o wiele wiele wiecej postow...
 

Hillel

New member
a powiedzcie mi jak macie podłaczony ten telewizorek do kina domowego , a dokładniej do amplitunera. W sobote próbowałem podlączyc poprzez gniazda "czincze" z tyłu telewizora i dzwieku w kolumnach przy odtważaniu filmów z dysku nie ma .

Z-paul nie ma sie co zastanawiać , telewizorek naprawdę robi wrażenie

Z tego co wiem, jedyny sensowny sposób to TOSLINK.
Po analogu to może coś z euro da się uzyskać, ale nie wiem.
A te czincze to wejście.
 

z-paul

New member
Z-paul nie ma sie co zastanawiać , telewizorek naprawdę robi wrażenie

Widzisz zacząłem czytać opinie o 50PZ570 i też mnie zaciekawił. W sumie to ma to czego w 350 brakuje: dodatkowe HDMI, lepszy filtr (chyba?). Na plus również 3D (fajnie byłoby sobie pograć na playu w GT5 w 3D :) ) oraz internet (ogólnie nie potrzebuje bo mam w laptopie, ale może kiedyś by się przedał). A to wszystko za 3300, czyli tysiąc więcej. Trudna sprawa...
 

z-paul

New member
A to jest sprawdzona infromacja z ta cena w MM ?
Jak tak to przypuszczam ze niedlugo ten temat bedzie miala o wiele wiele wiecej postow...

w sobotę usłyszałem tak od pracownika MM jak się o niego pytałem. Powiedział że pod koniec miesiąca będzie w promocji za 2199zł.
A czy sobie tego nie wymyślił albo czegoś może pomyślał o jakimś innym przez przypadek to ja już nie wiem.
 

mactwar

New member
w sobotę usłyszałem tak od pracownika MM jak się o niego pytałem. Powiedział że pod koniec miesiąca będzie w promocji za 2199zł.
A czy sobie tego nie wymyślił albo czegoś może pomyślał o jakimś innym przez przypadek to ja już nie wiem.
Ja usłyszałem taką samą informację w MM w Zielonej Górze, od 28 ma być za 2200.
 

mactwar

New member
To nie ma co sie zastanawiac nawet, tylko brac.
Ciekawe tylko ile sztuk beda mieli bo pewnie szybko sie rozejdzie.
Zapytałem czy ta cena to przypadkiem nie bedzie na 2 szt., które i tak są już zarezerwowane, ale twierdził że spodziewają się dużej dostawy i nie ma co się martwić, że 5 minut po otwarciu będzie po promocji.
Jak się nic nieprzewidzianego nie wydarzy to mam zamiar to sprawdzić 28 ;)
 

Tumorca

New member
Panowie , sprawdzajcie narozniki i ogolnie matryce na ile sie da w warunkach sklepowych. Problem naroznikow najprawdopodobniej najbardziej szkodzi na samopoczucie wlasciciela niz jest grozny technicznie , jednak WY macie swiadomosc tego przed kupnem i warto luknac.
 

z-paul

New member
Mam jeszcze 2 pytania odnośnie 50pv350 (przez zakupem):

1. Czy jest jakaś możliwość na dźwięk filmów z usb na kinie domowym? Wyczytałem że nie idzie przesłać dźwięku z usb na kino.
Jest to prawda?

2. Jeśli jednak by szło przesłać dźwięk z usb na kino to żeby mieć dźwięk na kinie zarówno podczas oglądania TV(polsat cyfrowy, usb, tv naziemna) jak i podczas grania na ps3 to trzeba się zaopatrzyć w kino z dwoma wejściami optycznymi, tak?
 

Hillel

New member
Mam jeszcze 2 pytania odnośnie 50pv350 (przez zakupem):

1. Czy jest jakaś możliwość na dźwięk filmów z usb na kinie domowym? Wyczytałem że nie idzie przesłać dźwięku z usb na kino.
Jest to prawda?

2. Jeśli jednak by szło przesłać dźwięk z usb na kino to żeby mieć dźwięk na kinie zarówno podczas oglądania TV(polsat cyfrowy, usb, tv naziemna) jak i podczas grania na ps3 to trzeba się zaopatrzyć w kino z dwoma wejściami optycznymi, tak?

ad1. A gdzie to wyczytałeś? Telewizor przekazuje dźwięk (także z usb) na optyka. Problem jest jedynie z DTS którego telewizor nie obsługuje w ogóle.

ad2. Jeśli konsola przekaże po hdmi dźwięk w AC-3 to pewnie wystarczy jeden optyk.. Nie wiem co w przypadku DTS'a. Czy telewizor przekaże DTS'a z hdmi no optyka. Ktoś wie?
 
Do góry