50pv350 vs 50pk350

maroco1

New member
Mam jeszcze 2 pytania odnośnie 50pv350 (przez zakupem):

1. Czy jest jakaś możliwość na dźwięk filmów z usb na kinie domowym? Wyczytałem że nie idzie przesłać dźwięku z usb na kino.
Jest to prawda?

QUOTE]

Mnie wczoraj Pan na czacie LG poinformowal , ze jak mam podlączone przez "czincze" to w ustawieniach trzeba wylaczyc głos i bedzie grało przez amplituner . nie próbowałem tego wczoraj jeszcze wiec nie sprawdzona wieść
 

z-paul

New member
czy są moze jakieś kable z jednej euro , a z drugiej "czincze"???

3792900500_1305457088.jpg


Może coś takiego ale czy to będzie działało?
 

Hillel

New member
No tak ale ja np w swym amplitunerze nie mam wejscia euro , to pozostaje kabel optyczny ?? czy są moze jakieś kable z jednej euro , a z drugiej "czincze"???
Wczoraj próbowałem i nie ma dzwieku

Jeśli masz w ampli wejście optyczne to najlepiej jak je właśnie wykorzystasz. Uzyskasz dzięki temu dźwięk 5.1. Z czinczy to tylko stereo, a podłączanie stereo do kina domowego to trochę bez sensu.
 

roziu20

New member
Witam
Chciałbym sobie kupić kino domowe do mojej plazmy 50pv350. Mam na oku kino LG 5.1 ( ma zlacza : hdmi, scart, compresive ). Do Tv mam podłączony komputer i dekoder cyfrowego Polsatu. I tu jest moje pytanie: jak to wszystko razem podłączyć aby mieć dźwięk z kina donowego oglądając cyfrowy Polsat i grają na komputerze który jest podłączony pod Tv przez hdmi .
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam
Chciałbym sobie kupić kino domowe do mojej plazmy 50pv350. Mam na oku kino LG 5.1 ( ma zlacza : hdmi, scart, compresive ). Do Tv mam podłączony komputer i dekoder cyfrowego Polsatu. I tu jest moje pytanie: jak to wszystko razem podłączyć aby mieć dźwięk z kina donowego oglądając cyfrowy Polsat i grają na komputerze który jest podłączony pod Tv przez hdmi .

wszystko podłączasz hdmi do TV a z tv do kina optycznym (sprawdź czy to kino co chcesz ma wejście optycznie) i wszystko będzie chodzić.
 

KolejowyGłos

New member
Ech, wszędzie, gdzie jest cenowo w okolicach 2200 - towar niedostępny, albo "nie wiemy kiedy będzie". Szkoda, bo w tej cenie przeryłem już chyba wszystko i jestem zdecydowany.

Obecnie MM na te telewizory jakieś 500zł drożej niż wskazuje donos na forum :) Może przyjadą te z "lekką" wadą, której 90% społeczeństwa nie zauważy, LG ma rynek zbytu, a biznes się kręci, taka mała teoria spiskowa.

Pozdrawiam.
 

garob

New member
Ech, wszędzie, gdzie jest cenowo w okolicach 2200 - towar niedostępny, albo "nie wiemy kiedy będzie". Szkoda, bo w tej cenie przeryłem już chyba wszystko i jestem zdecydowany.

Obecnie MM na te telewizory jakieś 500zł drożej niż wskazuje donos na forum :) Może przyjadą te z "lekką" wadą, której 90% społeczeństwa nie zauważy, LG ma rynek zbytu, a biznes się kręci, taka mała teoria spiskowa.

Pozdrawiam.


Od jutra (28.10) do 3.11 w media markt sa po 2199. Zobacz nowa gazetke na ich stronie.
Pytanie tylko ile sztuk na sklep i czy juz sie nie rozeszly :D

A nie wiecie czy LG nie wypusci na 2012 rok nowszej wersji 50pk350 i 50pv350 ?
Moze warto poczekac te kilka miesiecy i wziac model na rok 2012 ?
 
Ostatnia edycja:

z-paul

New member
Witam, wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem pv350 :)

Ogólnie ładny obraz, chociaż nie umiem włączyć trybów EXPERT. Jest tylko Kino, Gra, Sport i bodajże Standardowy. Narazie sprawdzałem tylko przy podłączeniu do PS3 i filmów z USB, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia.
Poza tym w ustawieniach widnieje tryb Expert1 oraz 2 ale niektóre wartości są niedostępne. Może coś jakoś źle ustawiłem? Proszę o poradę.
 

KolejowyGłos

New member
W ciągu doby taki zwrot sytuacji, ciekawe jak z matrycami, w tym tygodniu zamierzam nabyć, już rezerwacja jest z ceną promocyjną do odbioru od zaraz.

W MM można konkretny egzemplarz podłączyć, obejrzeć, pobawić się ustawieniami. Wystarczy rezerwacja przez sieć i nikt go nam też nie wykupi.
 

z-paul

New member
Jak to jest że wszędzie są opinie że plazma ma dobrą płynność obrazu, a ja oglądając film z USB Captain America 720p przy ruchu kamery widzę slide show?? Czy może jest to spowodowane samą ilością klatek na sekundę filmu która wynosi 23.976 fps? Muszę to jeszcze sprawdzić na PS3 ale też mi się wydaje że obraz nie jest taki płynny jaki powinien być. A może to jakieś ustawienie tv za to odpowiada, albo brak najnowszego softu??

No chyba że ja tu czegoś nie rozumiem i sugeruje się sklepowymi demonstracjami płynności:
Widziałem kiedyś 3 ledy Sony na których latał po całym ekranie taki kwadrat. W tym najgorszym widać było słabą płynność, w zasadzie jej nie było (na moje oko coś koło 10-15 klatek/sek). Na drugim już było lepiej. A ten z reklamowanymi 200Hz wyglądał super. Oczywiście kosztował coś koło 5k.
I tak sobie wtedy pomyślałem że ja chcę mieć taką płynność, a skoro wszędzie pisze że plazmy mają lepszą płynność niż lcdki to wybór był oczywisty. Wiadomo 2,5k to nie 5k ale zasugerowałem się tą płynnością.

No chyba że to jest tak jak kolega don111 pisze:
"plazma i LCD to dwa różne światy... różnica tkwi w naturalności ruchu przede wszystkim, nie ma teatrzyku czy rwania obrazu (w LCD albo płynność z teatrzykiem, albo to drugie) także wrażenie, efekt WOW wywoła LCD ale podziwianie pojedynczych ujęć przechodzi a jak skupiasz się na filmie to plazma zostawia w tyle LCD..."
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Na jednym pliku brak plynnosci?, moze to wina pliku?. Podlaczyles do telewizora pendrive czy dysk twardy?.
Na pewno lepsza plynnosc uzyskasz z dysku twardego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry