50pv350 vs 50pk350

gadzik3

New member
A jak wygląda sprawa z filmami z podwójna ścieżka dziewkowa przy filmach z USB? W pk350 jak załączę lektora to nigdy nie zgrywa się z słowami aktorów.
Problem chyba był z filmami odpaliłem film Avatar z podwójna ścieżką dźwiękowa i problem z synchronizacja lektora ze słowami aktorów nie występował.
 

dr.elich

New member
Zamówiłem wreszcie 50PV350, pewnie za 2-3 dni będzie. Mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów z pendrive zrzuconych z płytki DVD/BR z zachowaniem tego folderowego układu (audio_ts, video-ts) - czy jest to czytane bez problemu? Niestety na odtwarzaczach nie mam kasy póki co, a kompa mam stacjonarnego więc nie bardzo widzi mi się altanie z nim z pokoju do pokoju..
 

forapiotra

New member
Zamówiłem wreszcie 50PV350, pewnie za 2-3 dni będzie. Mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów z pendrive zrzuconych z płytki DVD/BR z zachowaniem tego folderowego układu (audio_ts, video-ts) - czy jest to czytane bez problemu? Niestety na odtwarzaczach nie mam kasy póki co, a kompa mam stacjonarnego więc nie bardzo widzi mi się altanie z nim z pokoju do pokoju..

Czekamy więc na sprawozdanie z pierwszych wrażeń, napisz jak najwięcej nt odbić i czy w dzień da sie cokolwiek zobaczyć na tym tv.
 

forapiotra

New member
I jak? Otrzymałeś już swój tv?

Zamówiłem wreszcie 50PV350, pewnie za 2-3 dni będzie. Mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów z pendrive zrzuconych z płytki DVD/BR z zachowaniem tego folderowego układu (audio_ts, video-ts) - czy jest to czytane bez problemu? Niestety na odtwarzaczach nie mam kasy póki co, a kompa mam stacjonarnego więc nie bardzo widzi mi się altanie z nim z pokoju do pokoju..
 

dr.elich

New member
Otrzymałem, dziś, właśnie testuję, ale mam tylko pendrive 2GB a kabel HDMI do podłączenia kompa dopiero w drodze..Jak będę miał więcej czasu to napiszę coś więcej.

Poki co - efekt lustra zauważalny, ale nie przeszkadza to mocno w oglądaniu (przysłonięte rolety, mimo to w pokoju jasno). Zobaczymy, czy pokaże pazur wieczorem.
 

forapiotra

New member
Otrzymałem, dziś, właśnie testuję, ale mam tylko pendrive 2GB a kabel HDMI do podłączenia kompa dopiero w drodze..Jak będę miał więcej czasu to napiszę coś więcej.

Poki co - efekt lustra zauważalny, ale nie przeszkadza to mocno w oglądaniu (przysłonięte rolety, mimo to w pokoju jasno). Zobaczymy, czy pokaże pazur wieczorem.

A jak się sprawa ma w nocy? Lustro występuje? Jak dokuczliwe jest oglądanie w dzień, czy bez zasłanianie rolet można coś ujrzeć? I czy w nocy masz włączone oświetleniw pokoju a jeśli tak to gdzie znajduję się ono od telewizora?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

dr.elich

New member
W nocy jest super - gdy nie ma źróeł światła jest bez efektu lustra, gdy zapalę żyrandol i chcę zobaczyć odbicia to widzę, ale w trakcie oglądania w ogóle ich nie dostrzegam ( pokój około 20m.kw, żyrandol 2,5m od tv, który to jest na środku ścainy - inaczej mówiąc na linii "patrzenia" źródło światła się znajduje)..

W dzień jet trochę gorzej (póki co tylko przy pogodzie mało słonecznej testowałem) - odblaski widać, choć jak oglądam telewizję a nie telewizor to nie przeszkadzają jakoś specjalnie..

Póki co muszę poszukać optymalnych ustawień dla tv bo obraz jest mało wyrazisty, kolory mało soczyste - z teog co potestowałem w sklepach i co wyczytałem z pewnością da się z niego więcej wycisnąć.. mimo to obraz rewelacja, przy tej cenie bomba.
 

bigxlx

New member
Energy saving: stop
Contrast: 78
Brightness: 55
Color: 62
Hue: 0

Expert Mode 1
Dynamic Contrast: OFF
Noise Reduction: OFF
Gamma: medium
Black Level: Low
Colour Range: standart
Edge enhancement: OFF
Color Filter: OFF
Color Temperature: Warm
Contrast red: -21
Green contrast: 43
Contrast Blue: 45
Red light: -24
Green light: 2
Light blue: 22
Red: -4
Red color: 15
Green: -6
Green Hue: 10
Blue: -10
Color blue: 3
Yellow: -12
Yellow color: -3
Cyan: -13
Cyan color: -8
Magenta: -8
Magenta: 0
 

artmin

New member
od miesiąca testuje 50PV350 i powiem jedno - miazga w nocy :D
oglądałem Pacyfic (wiele scen nocnych) na parametrach 'kino' i naprawdę daje rade. Lekkie oświetlenie nie powoduje odbić, przy większym już da się zauważyć ze lustro jest. W nasłonecznionym pokoju da się obejrzeć bez większych problemów, jednak jak ktoś się nastawia na film z efektami lepiej poczekać do nocy albo zasłonić roletami okna ;)
Sygnał póki co SD z UPC i jestem zaskoczony jakością na plus :)
Przetestowany obraz fullHD z mkv poprzez pendrive - rewelacja, divixy - też dają radę :)
tymczasowo oglądam tv z 3m i powiem ze wielkość jest idealna do tej odległości.
co do zużycia prądu - przez godzinę grania w NfS na x-boxie zjadł 130W przy ustawieniu 'gra', przy okazji obraz dobry choć nie rewelacyjny, ale może dlatego ze siedziałem metr od niego ;)
 

SimonK

New member
O, skoro grales w na xboxie to moglbys przetestowac input lag? Najprostszy test polegalby na czyms takim:

- Ustaw kamere na widok z pierwszej osoby (tak ze widzisz kierownice na ekranie)
- rusz galka
- daj znac jak szybko kierownica zaczyna sie ruszac (sekunda, pol sekundy, prawie od razu, od razu itp. ;)

Jeszcze fajniej jakbys mogl to nagrac na kamerze :)

Wiadomo ze nie jest to jakis mega dobry test ale nie wydaje mi sie zeby dalo sie to latwiej sprawdzic...

chyba ze masz Rockband 2, ktory sam pokazuje jaki masz input lag :) (tez nie jest specjalnie dokladny, ale przynajmniej jakas konkretna liczba bedzie widoczna )
 

don111

Banned
od miesiąca testuje 50PV350 i powiem jedno - miazga w nocy :D
oglądałem Pacyfic (wiele scen nocnych) na parametrach 'kino' i naprawdę daje rade. Lekkie oświetlenie nie powoduje odbić, przy większym już da się zauważyć ze lustro jest. W nasłonecznionym pokoju da się obejrzeć bez większych problemów, jednak jak ktoś się nastawia na film z efektami lepiej poczekać do nocy albo zasłonić roletami okna ;)
Sygnał póki co SD z UPC i jestem zaskoczony jakością na plus :)
Przetestowany obraz fullHD z mkv poprzez pendrive - rewelacja, divixy - też dają radę :)
tymczasowo oglądam tv z 3m i powiem ze wielkość jest idealna do tej odległości.
co do zużycia prądu - przez godzinę grania w NfS na x-boxie zjadł 130W przy ustawieniu 'gra', przy okazji obraz dobry choć nie rewelacyjny, ale może dlatego ze siedziałem metr od niego ;)
jak z czernią w tym nowym LG w nocy ? jest dobra czy odczuwalnie trąci szarością ?
np przy scenach w nocy, albo przy napisach końcowych ?
 

SimonK

New member
Kupilem 50PV350, jakby ktos potrzebowal jakies testy/mial jakies pytania to chetnie odpowiem jak juz TV dotrze, bo mialem okropne problemy ze znalezieniem jakichkolwiek informacji na temat tego TV :)
 

meroFL3X

New member
mam pytanie odnośnie tv lg, do tej pory użytkowałem tylko telewizory firmy SONY. Mój znajomy ma lg 42ld565 i strasznie wolno zmieniają sie programy, przykładowo wciska 5 robi się czarny ekran i po 6-10sek wskakuje program. Tak miał od nowości. I mam pytanie czy to tylko w jego modelu czy ogólnie w lg taki problem występuje?
Napisałem w tym temacie gdyż chce kupić 50pv350 tylko zastanawia mnie czy u mnie nie będzie tego problemu.
Czekam na odp
pozdrawiam
 

mike833

New member
Też zauważyłem, że telewizory LG wolno zmieniają kanały, ale nie ma mowy o 6-10s. Mam 50PK350, wciskam kanał i trwa to 2-3s. Idzie się przyzwyczaić.
 

bigxlx

New member
mam pytanie odnośnie tv lg, do tej pory użytkowałem tylko telewizory firmy SONY. Mój znajomy ma lg 42ld565 i strasznie wolno zmieniają sie programy, przykładowo wciska 5 robi się czarny ekran i po 6-10sek wskakuje program. Tak miał od nowości. I mam pytanie czy to tylko w jego modelu czy ogólnie w lg taki problem występuje?
Napisałem w tym temacie gdyż chce kupić 50pv350 tylko zastanawia mnie czy u mnie nie będzie tego problemu.
Czekam na odp
pozdrawiam

Czasy przelaczenia sa dluzsze jesli kanaly nie maja zgodnych standardow, ale 6-10s. to przesada. 2s z wyciemnieniem ;-)

Chyba ze podepniesz zewnetrzny tuner to wowczas on bedzie limitowal czas przelaczen.
 

eXtremePL

New member
Czy naprawdę ten telewizor nie ma wyjścia słuchawkowego? Myślałem, że to już standard, a przydałoby mi się takie coś do nocnego oglądania. Jak podłączyć słuchawki do pv350 w takim razie? Jedynie amplituner? I jeszcze jedno. Specyfikacja mówi o 3 złączach hdmi, a widziałem gdzieś komentarz, że są tylko 2.
 

meroFL3X

New member
Czy naprawdę ten telewizor nie ma wyjścia słuchawkowego? Myślałem, że to już standard, a przydałoby mi się takie coś do nocnego oglądania. Jak podłączyć słuchawki do pv350 w takim razie? Jedynie amplituner? I jeszcze jedno. Specyfikacja mówi o 3 złączach hdmi, a widziałem gdzieś komentarz, że są tylko 2.

Własnie pisze, że są 3 (2 z tyłu 1 z boku) a tak naprawdę jest 1 z boku i 1 z tyłu.
 

lukbor2

New member
Czy naprawdę ten telewizor nie ma wyjścia słuchawkowego? Myślałem, że to już standard, a przydałoby mi się takie coś do nocnego oglądania. Jak podłączyć słuchawki do pv350 w takim razie? Jedynie amplituner? I jeszcze jedno. Specyfikacja mówi o 3 złączach hdmi, a widziałem gdzieś komentarz, że są tylko 2.
Według mnie to też powinno być standardem, ale niestety nie jest w przypadku LG. Żeby podłączyć słuchawki, trzeba kupić złącze euro z opcją in/out i tam podłączyć wieże przez chinch lub kupić przejściówkę na mini jack. Koszt kompletu jakieś kilkanaście złotych. Jakby co było już gdzieś na forum
 
Do góry