TCL Seria C70

emde_

New member
Witam,


czy jest już nowa stablina wersja androida? Bo cały czas jadę na tej samej od czasu zakupu (końcówka 2017 roku). Jeśli tak to skąd pobrać i czy wnosi coś pożytecznego? Dodam, że mam zamiar niedługo korzystać z HBO lub/i Netflixa (narazie showmaxa który działa bezproblemowo).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wysyłamy udate - Androida 8,0 .
W pierwszej kolejności dla niebieskich członków forum.

Za tydzień wejdzie wersja poprawiona - jeszcze dwie poprawki ( z których np. ja nie korzystam w ogóle).
Jeśli ktoś się nie śpieszy może jeszcze poczekać.

Proszę podawać maila na PW - będziemy wysyłać!

Ci którzy już dostali i przetestowali napisali :
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !
 

axelmateuss

New member
A jak się kalibruję poza ustawieniami w menu?

Kalibrację przeprowadza się w menu. Ale po pierwsze - "kalibracja" od Kikiego nie dotyczy trybów HDR (a takim przecież jest HLG), a po drugie - i tak nic nie da. Choćbyś nie wiem, co robił (wiem, bo sam przećwiczyłem już chyba wszystko...), na niektórych kanałach HLG wygląda fatalnie, ciemne, wyprane z kolorów, bez dynamiki... Na niektórych za to jest w porządku - nie wiem, od czego to zależy.
Jeśli masz dostęp do Astry, to wepnij kabel antenowy prosto do telewizora, a nie do dekodera nc+ i sprawdź sobie SES Ultra HD Demo Channel (10 994H SR22 000 FEC 9/10) - jest fatalnie, mimo że to kanał pokazowy dla tej technologii, więc nie wierzę, żeby było coś schrzanione po stronie nadawczej. UHD1 by HD+ za to wygląda dobrze, a też jest nadawany w HLG. Naprawdę nie wiem, od czego to zależy. Mimo, że już to zgłaszałem, to dla Kikiego oczywiście problemu nie ma - bo przecież telewizor nie jest po to, by robił dobrze to, co ma robić - czyli odbierać kanały telewizyjne - bo on "nie korzysta". Także wątpię, by udało się coś w tym temacie zrobić.
 

Tcep

New member
Próbował ktoś już instalować ten update na 8.0? Robię wszystko jak zawsze. Wlaczy się na ekranie, aby nie wyłączać tv blabla miga dioda pod TV, następnie wskakuje na logo TCLa i tak od 1.5h stoi.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłane do wszystkich który napisali.
Jeśli koś nie dostał a napisał i został pominięty - to przepraszamy , bo było tego bardzo dużo.
Jutro wysyłamy kolejną turę.
Proszę jeszcze raz podać maila.
 
Do góry