Firma Sony prezentuje serię telewizorów OLED , A1 linia 2017 r.

RHJG

New member
Bez reklam
I to jest odpowiedź,za sam znaczek Sony trochę drogo ? Lolek ilość paneli nie ma tu nic do rzeczy moim zdaniem...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Zaczyna się długi weekend , więc przydałby się np. nowy test telewizora Ultra HD OLED firmy Sony z serii A1 do przejrzenia . Dziś wyszukałem test napisany bardzo przystępnie , 28 kwietnia 2017 r. na portalu włoskim dday.it , przez
testera Paolo Centofanti . :neutral: (telewizor Ultra HD OLED firmy Sony KD-55A1)

Sony torna a far sognare con il Bravia OLED A1: la prova | DDay.it
Konkluzja . Niesamowita jakość obrazu . :| System operacyjny Android czasem zwalnia dramatycznie . :neutral: Czyli system operacyjny Android nadal nie działa płynnie i może
być powodem ewentualnych "niedomagań" tego telewizora . To trochę "studzi" entuzjazm ,
jaki powoduje bardzo dobry jakościowo obraz , jaki wyświetla ekran tego telewizora .

I gitara gra cichutko .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam uprzejmie,

Krótki filmik trwający 6'43" . Porównanie telewizorów Ultra HD OLED firmy Sony XBR65A1E i firmy LG
65G7P . :-|

https://www.youtube.com/watch?v=dpA-Vu8pupg

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:


Moim okiem LG lepsze , w 2:15 filmu w górnym prawym rogu kolor nieba w Sony ma niebieskawy zafarb i widać różnicę w reprodukcji bieli w stosunku do G7, w Sonym matryca z roku 2016 w LG najnowsza matryca 2017. Oczywiście jeśli chodzi design to kwestia gustu, ale LG bardziej mi sie podoba.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Zgadza się od 3.04 do końca widać dużą różnicę w bieli...Oprócz czerni to i biel jest istotna...Dla mnie B7, jest "tani" i równie dobry.
 

accu

New member
Bez reklam
Moim okiem LG lepsze , w 2:15 filmu w górnym prawym rogu kolor nieba w Sony ma niebieskawy zafarb i widać różnicę w reprodukcji bieli w stosunku do G7, w Sonym matryca z roku 2016 w LG najnowsza matryca 2017. Oczywiście jeśli chodzi design to kwestia gustu, ale LG bardziej mi sie podoba.

Witam uprzejmie,
Cytuję "w Sonym matryca z roku 2016" . To jest tylko Twoje zdanie , żadnym konkretnym argumentem
nie poparte . Ja nie odważyłbym się tak napisać . Wystarczy dokładnie przeczytać test telewizora Ultra HD OLED firmy Sony KD-65A1 na portalu duńskim flatpanels.dk . W teście tym tester pisze
między innymi , z którego roku jest matryca LG , która znajduje się w telewizorze OLED firmy
Sony KD-65A1 . :|
www.hdtv.com.pl/forum/1375563-post129.html

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam uprzejmie,
Cytuję "w Sonym matryca z roku 2016" . To jest tylko Twoje zdanie , żadnym konkretnym argumentem
nie poparte . Ja nie odważyłbym się tak napisać . Wystarczy dokładnie przeczytać test telewizora Ultra HD OLED firmy Sony KD-65A1 na portalu duńskim flatpanels.dk . W teście tym tester pisze
między innymi , z którego roku jest matryca LG , która znajduje się w telewizorze OLED firmy
Sony KD-65A1 . :|
www.hdtv.com.pl/forum/1375563-post129.html

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:


Tak jest to tylko moje zdanie i moja ocena, tak jak i jest to tylko zdanie testującego .
Nie traktuje opisu testerów jako wyrocznię bo często się mylą, a co tester to inna opinia .
I zdania nie zmienię .
 

accu

New member
Bez reklam
Tak jest to tylko moje zdanie i moja ocena, tak jak i jest to tylko zdanie testującego .
Nie traktuje opisu testerów jako wyrocznię bo często się mylą, a co tester to inna opinia .
I zdania nie zmienię .

Witam uprzejmie,

Moim zdaniem testerzy sprzętu audio - wideo wykonujący testy dla fachowych portali , mają jednak większy dostęp do informacji , do których my nie mamy dostępu , lub jest on w dużej mierze ograniczony . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
accu:
[1] kto ci wmówił, że tester ma większy dostęp do info ...
[2] pytałem wyżej o różnice matryc OLED LGD 2016/2017 - nikt nic w necie nie znalazł oprócz rozwiązań SOFT,
[3] kolega RASMUS ani inny tester EU nie pokazali pomiaru (COPER test pokazał) równomierności jasności. Na rogach SONY A1 to istny dramat - minus 35%. Kicha do kwadratu ...

Takiej ewidentnej wady TV OLED od SONY nie da się niczym wytłumaczyć.
Bitwa na zakres kolorystyki, której i tak nikt nie zobaczy to kolejny Kit.
Za kilka tysięcy euro od sztuki.
No to ja i "Kowalscy" dziękujemy ...

Witam uprzejmie,

Może w końcu warto bluray przejrzeć "na oczy" . :neutral: Seria telewizorów Ultra HD OLED firmy SONY KD-A1 zbiera bardzo pozytywne opinie . Kolejna z nich . ;)

Sony A1E Review OLED (XBR55A1E, XBR65A1E, XBR77A1E)

BTW , chętnie zapoznam się z kolejnymi , konstruktywnymi opiniami na temat telewizorów OLED firmy Sony .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Optymalizacja systemu operacyjnego Android do wersji Nougat w telewizorze Ultra HD OLED firmy Sony KD-55A1 trwa 15 minut (poprzez złącze USB) . :neutral:
Wersja : v6.2602

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 04 czerwca 2017 r. znany recenzent Vincent Teoh publikuje na portalu brytyjskim HDTVtest.co.uk test telewizora Ultra HD OLED firmy Sony KD-65A1 (wersja dla UK) . :-|

Sony KD-65A1 (A1) OLED TV Review

Czytając ten test , w rozdziale: HDR , zauważam , że recenzent Vincent Teoh dementuje plotkę , jakoby w telewizorze
OLED firmy Sony KD-65A1 znajduje się matryca firmy LG z 2016 r . Znajduje się matryca firmy LG , ale z 2017 r . :-|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A1 właśnie wjechały - zapraszam.
Ceny dla niebieskich z kalibracją gratis - specjalne , jak zwykle.
 
Do góry