Firma Sony prezentuje serię telewizorów OLED , A1 linia 2017 r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 11.04.2017 r. ukazał się test telewizora Ultra HD OLED firmy Sony KD-65A1 na portalu norweskim
Tek.no napisany przez Henrik Johansen . :|

https://www.tek.no/artikler/test-sony-kd-65a1/379349

Konkluzja testującego ten telewizor . Spektakularny w treści 4K HDR . Najlepszy telewizor przetestowany dotąd w jakości wyświetlanego obrazu . :-|




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj widziałem Lg w 77 calach chyba za 70 parę tys. oled - powiem Wam ze wyglądał tv rewelacyjnie pod względem wykonania i dopieszczenia choćby matrycy to o czym pisałem kiedyś w Sony.. bosko wyglądał tv.. oczywiście zdaje sobie sprawę, że to inne pieniądze i nie chodzi mi o porównywanie ale pod dużym wrażeniem jestem dla tego modelu..
 

accu

New member
Bez reklam
Dzisiaj widziałem Lg w 77 calach chyba za 70 parę tys. oled - powiem Wam ze wyglądał tv rewelacyjnie pod względem wykonania i dopieszczenia choćby matrycy to o czym pisałem kiedyś w Sony.. bosko wyglądał tv.. oczywiście zdaje sobie sprawę, że to inne pieniądze i nie chodzi mi o porównywanie ale pod dużym wrażeniem jestem dla tego modelu..

Witam uprzejmie,

Masz przecież wątek o telewizorach OLED firmy LG , to tam powinieneś umieścić swój wpis . :|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sumie tak tylko jako że bardziej jestem za Sony :) to tak mówię, że wrzucę tu bo naprawdę model wygląda rewelacyjnie i z tego co na YT widziałem Soniaka oleda to tamten dużo fajniej wyglądał ale i cena inna.. pytanie jakby porównać obraz jakby to wyszło..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 21 kwietnia 2017 r. na duńskim portalu Flatpanels.dk ukazał się test telewizora Ultra HD
OLED firmy Sony KD-65A1 . Test wykonał tester Torben Rasmussen . :-|

Sony A1 OLED test - FlatpanelsDK

Konkluzja . Telewizor otrzymał wyróżnienie portalu : Reference 2017 flatpanels.dk :|

Referencyjna jakość obrazu , najlepsze odwzorowanie ruchu , innowacyjny system dźwiękowy . :|
System operacyjny Android działa , mógłby jednak działać płynniej . U konkurencji tj . w telewizorach Ultra HD OLED firmy LG system
operacyjny webOS 3.5 działa płynnie . :|
 
Ostatnia edycja:

olakoma

New member
LG Oled B6 65" kosztuje obecnie około 15.000 PLN. Nie wiem czy warto będzie płacić 10.000 PLN więcej za 65" OLED Sony A1. Liczę, że rynek szybko sprowadzi Sony z perfekcyjnie czarnych chmur na ziemię.
 

barburian

New member
Bez reklam
Ceny

LG Oled B6 65" kosztuje obecnie około 15.000 PLN. Nie wiem czy warto będzie płacić 10.000 PLN więcej za 65" OLED Sony A1. Liczę, że rynek szybko sprowadzi Sony z perfekcyjnie czarnych chmur na ziemię.


65B6 - można już kupić za 13 tyś, więc połowę taniej niż cena 65A1
65E6 - cena 17 tyś
65C6 - cena 13.6 tyś

Jak ktoś chce kupić OLED-a to tylko brać w tych cenach.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam dlaczego żart z Accu ? Przecież ich nie produkuje.Sponsorowane testy były zawsze,rynek sam szybko zweryfikuje cenę tak jak i QLED Samsunga...
 

accu

New member
Bez reklam
Accu napisz koment o cenach.

Witam uprzejmie,

Jak nie znasz cen to tutaj je znajdziesz . :neutral:

www.hdtv.com.pl/forum/1359301-post52.html

BTW ,

Dla porównania napiszę jakie ceny wyjściowe zaproponowała firma LG za swoje telewizory Ultra HD OLED - linia 2017 r.
LG Signature 77"W7 - 86999.00 zł
LG Signature 65"W7 - 34999.00 zł
LG 65"G7 - 29999.00 zł
LG 65"E7 - 25999.00 zł
LG 65" C7 - 21999.00 zł
LG 65" B7 - 20999.00 zł
LG 55" E7 - 17999.00 zł
LG 55"C7 - 13999.00 zł
LG 55"B7 - 12999.00 zł
I teraz pozwolę sobie "zażartować" , przecież być może te ceny są stosunkowo" niskie" . :wink: , a może są jednak wysokie . Kto to jednak wie :?:

Firma Sony o ile mnie wiadomo nie miała w swojej ofercie -- linia 2016 r.-- telewizorów Ultra HD OLED .
Firma LG w ofercie w roku ubiegłym tj . 2016 miała telewizory Ultra HD OLED , których ceny relatywnie się już się obniżyły , lecz ceny wyjściowe były moim zdaniem również wysokie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 22 kwietnia 2017 r. na portalu fachowym avforums.com recenzent Steve Withers napisał
test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65A1 . :neutral:

https://www.avforums.com/review/sony-kd-65a1-a1-a1e-bravia-uhd-4k-oled-hdr-tv-review.13313

Konkluzja. Telewizor ten otrzymał wyróżnienie tego portalu : Highly Recommended .
Recenzent napisał między innymi "A1 jest po prostu najbardziej uderzający projekt telewizora , jaki
kiedykolwiek widziałem".
Cena wysoka , podobna do ceny za telewizor Ultra HD OLED firmy LG 65E7 .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Folię ochronną moim zdaniem i tak trzeba ściągnąć , aby zobaczyć w jakim stanie jest panel zakupionego OLEDA firmy Sony . Następnie oczywiście można założyć folię ochronną z powrotem
na panel , o ile ta nie będzie przeszkadzała w dalszym montażu telewizora . Najlepiej robić to
we dwoje . Dla mnie jest oczywiste , że trzeba wszystko przy montażu wykonywać ostrożnie i
unikać dotykania krawędzi panelu tłustymi palcami itp . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Filmik pokazujący rozpakowanie i montaż telewizora Ultra HD OLED firmy LG 55B7 , pokazuje
niebywałą prostotę tego rozpakowania i montażu . :neutral: No niestety przy rozpakowaniu i montażu telewizora OLED firmy
Sony tak nie jest z uwagi na konstrukcję tego telewizora .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry