Ps4

nokinomaniak

New member
Moze czas zalozyc nowy dzial , ja juz dzis trzymalem pada od ps4 w lapskach , konsola jednak szczelnie zapakowana pod oslona ;) .Wiele narobic sie nie dalo bo tylko dema mini gierek jak zabawa z malutkim uforobotem i jakis pseudo pinpog , ale wygladalo to fajnie , grafika ok .Filmiki z dem gier , fajniutko , graika nieporownywalna z ps3 , ale przycielo miniimalnie , po wlaczeniu .
O padzie ciezko mi powiedziec bo z tym paskudnym zabespieczeniem ciezko mowic o ergonomi , ale jak na pierwsze spotkanie bardzo pozytywnie .
 
Ostatnia edycja:

nokinomaniak

New member
No kurde tez mam nadzieje tylko pytalem jak z dostawa u nich , to koolo powiedzial ze tylko 30 , i jak rano sie nie wyrwe to pewnie pozamiatane , bo do wieczora to na bank beda wyprzedane .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobnie u nas w MM, gosc stwierdzil ze nie ma co liczyc na szczesliwy traf.
W pierwszej kolejnosci preordery, chyba jeszcze z czerwca, ale zobaczymy.
Jak sie nie uda, to zostaja aukcje i handlarze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest juz sporo filmikow w sieci. Recenzenci juz ocenili pierwsze tytuly, co prawda bez zadnego entuzjazmu, ale na pocieszenie sami uzytkownicy opisuja grafike bardzo pozytywnie. Co do samej konsoli, to pierwsza rzecz jaka sie rzuca w oczy, to wielkosc, nie sadzilem ze to takie malenstwo.
Nie bede komentowal ceny, w US to zaledwie $399.
No nic, teraz tylko czekac i naturalnie dylemat, co kupic na start.
W moim przypadku, na pewno bedzie to Killzone, reszta startowych tytulow do rozpatrzenia.
Widzialem tez NBA na PS4, wyglada oblednie, ale to nie dziwi, bo juz na PS3 ta pozycja wyglada niesamowicie.
http://www.youtube.com/watch?v=KqHF8pJruzE
http://www.youtube.com/watch?v=ja5hfmGMDPM
 
Ostatnia edycja:

rusek26

New member
ja też będę brał z Killzone
armanig grasz w Killzone 3 podaj nick to cię dodam
w arkadi w warszawie bedzie można testować PS4 23-28 listopad chyba 4 miejsca w Polsce ogólnie gdzie będzie można pograć
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie gram w Killzone, ale za 2 tyg. chętnie zagram.
Co do Arkadi, to oczywiście zagladne za tydzień i ocenie czy warto sie gorączkować.
 

KamilX360

New member
Kupujecie zaraz po premierze ? Czy mogę liczyć na jakieś zniżki na święta ? Dodam iż byłby to świetny prezent kupiony samemu sobie :)
 

chomik05

New member
ja też się przymierzam do zakupu, mam preordera zakupionego w sierpniu w Saturn,

jednak tak naprawdę to nie wiadomo jak będzie z dostępnością konsol, ile szt. wrzucą na sklepy, czy nawet z preorderem będzie można dostać :(
 
T

Tgamer

Guest
Ja kupie jak bd bundle ps4 2 pady kamera gra ;) I jak inni ja przetestuja czy nie ma z nia problemow ps3 mam z + i 10 gier do ogrania wiec nie spieszy mi sie ;) jeszcze musze kupic nowy tv 55 cali :>

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry