Czy forum stało się...

WojtR

Member
Bez reklam
Czemu to forum się cenzuruje ?

Jak w temacie czemu to forum jest cenzurowane i kasowane są posty wykazujące słabości danego sprzętu. Dla mnie ta sytuacja jest całkowicie niezrozumiała i wręcz żenująca . Wspierałem to forum finansowo ale obecnie to co tu się dzieje przekracza wszelkie standardy wolnego państwa , może wprost wpiszcie w regulaminie , że opinie nie podzielające ochy i achy sprzedawcy lub wskazujące na inne testy będą kasowane ... absolutna żenada

Przykład tu

http://www.hdtv.com.pl/forum/977614-post39.html

Pisałem w sprawie usuwania postów do Administratora nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ..

Proszę o rzeczową odpowiedź czemu np. usuwa się linki do konkurencyjnego forum , nie potraficie się obronić merytoryczną zawartością ???
 

omot

Member
Zeby philipsy, sharpy, i Panasonici sie lepiej sprzedawały :)
Propozycje konkretnego sprzetu sa niezależne (suwerenne)
ale przy okazji są stronnicze w stronę w/w wymienionych producentów.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Żebym ja liczył ile postów zostało moich usuniętych. Ale biznes to biznes, ja i tak swoje wiem, a to że forum jest obecnie nastawione na 3, max 4 marki, to zupełnie inna kwestia. Jak ktoś chce, to znajdzie prawdę, czy tu, czy gdzieś indziej.
 

swiatus85

New member
mimo ze mam nie wiele postów na tym forum od dawna widzę ze "administracja" poleca konkretne modele TV i owija makaron na uszy ,że dany wybór będzie najlepszy mimo DUŻYCH wad wytykanych przez innych....
 
Ostatnia edycja:
mimo ze mam nie wiele postów na tym forum od dawna widzę ze "administracja" poleca konkretne modele TV i owija makaron na uszy ,że dany wybór będzie najlepszy mimo DUŻYCH wad wytykanych przez innych....
To mnie zasmuciliście. Też jestem od niedawna i żeby nie oglądać reklam, nawet wsparłem forum.
Teraz się zastanawiam, czy zrobiłem dobrze :fool:
 

jurass

Banned
Dziwne, że ten wątek jeszcze nie został usunięty :shock: przez niewidzialną rękę jak kilka moich postów ostatnio. Ale zapewne tego też nikt nie zdąży przeczytać. Żenada. :???:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jak w temacie czemu to forum jest cenzurowane i kasowane są posty wykazujące słabości danego sprzętu. Dla mnie ta sytuacja jest całkowicie niezrozumiała i wręcz żenująca . Wspierałem to forum finansowo ale obecnie to co tu się dzieje przekracza wszelkie standardy wolnego państwa , może wprost wpiszcie w regulaminie , że opinie nie podzielające ochy i achy sprzedawcy lub wskazujące na inne testy będą kasowane ... absolutna żenada

Przykład tu

http://www.hdtv.com.pl/forum/977614-post39.html

Pisałem w sprawie usuwania postów do Administratora nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ..

Proszę o rzeczową odpowiedź czemu np. usuwa się linki do konkurencyjnego forum , nie potraficie się obronić merytoryczną zawartością ???

Chętnie się dowiem kiedy ktoś pisał do mnie w tej sprawie? Odpowiedź wałkowana wiele razy:

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/76375-czarna-lista-spamerow.html


Odnośnie marek... to proponuję stworzyć listę nakazującą komu co się powinno podobać i najlepiej jakoś im nakazać z góry, bo przecież niemożliwe, żeby wg kogoś marka X była lepsza od Y, lub może przeczytać ten wątek od początku?
 

prezy

New member
Bez reklam
Panowie nie ma co się denerwować, ja osobiście uważam, że
PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA.
Każdy z nasz jest inny, każdy z nas ma swoje wady i zalety,
każdemu z nas podoba się co innego.
Prawdą jest, że coraz częściej opinie forumowiczów są dla zorientowanych klientów najbardziej przekonujące. Nie zmienia to jednak faktu, że są gusta i guściki i nie wyobrażam sobie przetestowania sprzętu na żywo przed jago zakupem.
Osobiście nie odczułem nacisku że strony administracji tego forum na zakup konkretnej marki. Kupiłem kilka sprzętów dzięki forum i żaden z nich nie pochodzi od tzw. "promowanego producenta"
 

SDman

Banned
Panowie nie ma co się denerwować, ja osobiście uważam, że
PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA.
Każdy z nasz jest inny, każdy z nas ma swoje wady i zalety,
każdemu z nas podoba się co innego.

Witam,

słuszne stwierdzenie
W myśl:

"co dla jednej osoby jest dobre, dla drugiej ledwie wystarczające".

Pozdr.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam,

słuszne stwierdzenie
W myśl:

"co dla jednej osoby jest dobre, dla drugiej ledwie wystarczające".

Pozdr.

Dokladnie kazdy ma swoje zdanie i swoj gust i na czym innym kazdemu zalezy. Do tego dochodzi fakt ze czlowiek rozsadny to zanim kupi cos to sprawdzi nawet jesli cos jest chwalone po niebiosa ...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jak w temacie czemu to forum jest cenzurowane i kasowane są posty wykazujące słabości danego sprzętu. Dla mnie ta sytuacja jest całkowicie niezrozumiała i wręcz żenująca . Wspierałem to forum finansowo ale obecnie to co tu się dzieje przekracza wszelkie standardy wolnego państwa , może wprost wpiszcie w regulaminie , że opinie nie podzielające ochy i achy sprzedawcy lub wskazujące na inne testy będą kasowane ... absolutna żenada

Przykład tu

http://www.hdtv.com.pl/forum/977614-post39.html

Pisałem w sprawie usuwania postów do Administratora nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ..

Proszę o rzeczową odpowiedź czemu np. usuwa się linki do konkurencyjnego forum , nie potraficie się obronić merytoryczną zawartością ???
Niestety tak jest.
Ja pisałem niepochlebnie o sony i dwa tematy zostały zamknięte.
Można dobrze albo wcale. To zaczyna przypominać reklamówkę a nie forum.
 

prezy

New member
Bez reklam
Dokladnie kazdy ma swoje zdanie i swoj gust i na czym innym kazdemu zalezy. Do tego dochodzi fakt ze czlowiek rozsadny to zanim kupi cos to sprawdzi nawet jesli cos jest chwalone po niebiosa ...

W pełni się z tym zgadzam.
Właśnie to przykazanie z "niebiosami" powinien w głowie mieć każdy, kto chce kupić coś naprawdę dobrego.
„Bywa często zwiedzionym, Kto lubi być chwalonym.”
Jean de La Fontaine
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mnie od jakiegoś czasu bardzo na tym forum denerwuje jedna rzecz.
Dosyć często spotykam się z wypowiedziami osób, i to w drażliwych lub wymagających jakiejś praktyki tematach, osób z zerowym dorobkiem. Dosłownie. Jeden, dwa posty i naraz taka osoba staje się specjalistą. Owszem może się zdarzyć taki jednostkowy przypadek, ale to zaczyna być normą.
Co ciekawe są to zazwyczaj ,, osoby'' które zarejestrowały się tutaj na forum 3-4 lata temu i umarły.
I naraz się pojawiają znikąd i pouczają wszystkich.
Jak dla mnie naiwne to bardzo.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Raczej domena prymitywnych zagrywek walki medialnej firm.
Moim zdaniem to typowe działanie ,, wzmacniaczy''.
 

dukerocky

New member
Kolego trochę się z tobą nie zgadzam. Sam należę do takich osób. Jestem na forum codziennie, czytam artykuły i przeglądam forum. To że się nie udzielam nie znaczy że z forum nie korzystam. Jest takich ludzi dużo i to że ktoś się nie udziela i ma mało postów wcale nie znaczy że nie może wyrazić swojej opinii czy doradzić. Ilość postów wcale nie świadczy o wiedzy czy czymkolwiek. Ja przeglądam forum codziennie i nawet się nie loguję bo nie widzę takiej potrzeby;) Nie zamierzam sobie nabijać postów i robić za guru;) Prawda jest taka że jest to forum komercyjne i co jakiś czas określone marki są wspierane bardziej a inne mniej;)
 

Rafal7

Banned
To już wiem czemu mój profil był już kilka razy oglądany :),a jestem zwykłym forumowiczem,i tak jak kolega pisze ja sam dość często przeglądam i czytam tematy nie udzielając się w nich,bo jeżeli mam palnąć babola i wprowadzić kogoś w błąd to lepiej poszerzać swoja wiedze od innych użytkowników:).
 

psiaja

Member
Również nie zgodzę się z HQ150..
Przy pierwszych odwiedzinach na forum czułem się bardzo zagubiony w temacie TV LCD.. Trochę poczytałem, trochę pooglądałem telewizorków i daje mi to podstawy do wyrażenia swoich opinii, szczególnie w tych modelach, które porównywałem..
A to, że są ludzie, którzy nad wyraz się wymądrzają.. Wszędzie takowych znajdziesz ;)
P.S.
Mądry czytający wybierze to co dla niego jest ważne, a jakieś głupoty zawsze zostaną wcześniej czy później skorygowanych przez użytkowników posiadających fachową wiedzę
 
D

Deleted member 121090

Guest
Koledzy nie piszę o osobach jak Wy.
Piszę o przypadkach, gdzie ktoś się zarejestrował i przez 4 LATA nie napisał ani jednego posta. I naraz wyskakuje i zaczyna pouczać innych mając w dorobku 1-2 posty.
No ja bym po czterech latach za cholerę nie pamiętał nawet hasła:)
Psiaja
zostałeś członkiem w 2013 r i już działasz tu aktywnie.
Ja pisze o czymś zgoła innym. Typowe martwe dusze, klnony zarejestrowane tutaj, bo może kiedyś się przydają, żeby nie pod swoim nickiem napisać. A administracja ma to gdzieś niestety.
 
Do góry