Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

Leszcom

New member
Witam,

Mam złą wiadomość dla posiadaczy tego TV. Właśnie dostałem odpowiedź z Philipsa, że cytuję: "W odpowiedzi na Pana e-mail informujemy, że obsługa polskich znaków diakrytycznych w tym modelu telewizora nie będzie wprowadzona."
Czy taka sprawa nie nadaje się czasem do UOKiK?
Pozdrawiam

Leszcom
 

bogaty

New member
Bez reklam
I po kalibracji, efekt pioronujący, oglądanie filmów nabrało nowego wymiaru, piękne naturalne kolory, zawsze czegoś mi brakowało teraz jest idealnie.Gry na xboxie 360 również zyskały na barwach, to co ma być widoczne jest widoczne, obraz jest śliczny.Polecam każdemu skalibrować TV naprawdę warto.
 

marcint75

New member
no i stało się. teraz kiedy właściwie decyzja co do zakupu TV PHILIPS 5505 podjęta to pojawiła się bardzo fajna cena konkurenta. SONY 46HX820 powoli zaczyna pojawiać się w przecenach i prosił bym o Wasze opinie dotyczące a właściwie za i przeciw dla tych modeli. kolejny raz wspomnę że dla mnie liczy się jakośc obrazu hd i 3d a multimedia moga nie istnieć. jak by to powiedzie PIXEL PLUS vs X-REALITY PRO, czy warto dopłacić kilka stówek do SONY w wersii 46 cali?
 

enceladus

Banned
Witam,

Mam złą wiadomość dla posiadaczy tego TV. Właśnie dostałem odpowiedź z Philipsa, że cytuję: "W odpowiedzi na Pana e-mail informujemy, że obsługa polskich znaków diakrytycznych w tym modelu telewizora nie będzie wprowadzona."
Czy taka sprawa nie nadaje się czasem do UOKiK?
Pozdrawiam

Leszcom

Widać gdzie Philips ma polskich użytkowników... W d...e :?
 
Ostatnia edycja:

lasso

New member
No.... tak też sądziłem, że się tak skończy.
Zapytałem na forum phillipsa jak śmią sprzedawać TV bez obsługi naszych ogonków w naszym kraju.... oczywiście bez reakcji.
No cóż... co mogę powiedzieć... ostatni sprzęt Phillipsa jaki kupiłem.

EDIT:
Ciekawa sprawa - skontaktowałem się z supportem i Pan stwierdził, że posiada informacje, iż aktualizacja z polskimi znakami będzie. Nie ma dokładnej daty wprowadzenia, ale "bez obaw".
I teraz... jaka jest prawda? ;>
 
Ostatnia edycja:

drza

New member
Witam. Chcę kupić ten model TV. Mam jedno istotne pytanie. Czy jak ściągnę film 1080p.3D.Half-SBS (w formacie mkv) i zrzucę na pendriva, to ten TV da sobie radę? Będę mógł oglądać filmy z pendriva w takiej jakości? Proszę o odpowiedź użytkowników tego modelu. Z góry dzięki.
 
Ostatnia edycja:

Leszcom

New member
Drza, tak oglądałem takie filmy na tym TV. Obsługuje dźwięk AC3 ale o przepływności >=384kb/s. Wiem, to bo miałem dema z dźwiękiem 64kb/s i nie działały, jak przerobiłem na 384kb/s to elegancko TV je odtwarzał.
 

rufusek

New member
Witam. Chcę kupić ten model TV. Mam jedno istotne pytanie. Czy jak ściągnę film 1080p.3D.Half-SBS (w formacie mkv) i zrzucę na pendriva, to ten TV da sobie radę? Będę mógł oglądać filmy z pendriva w takiej jakości? Proszę o odpowiedź użytkowników tego modelu. Z góry dzięki.

Odtwarza zarówno Half-SBS jaki i Half-OU, zwykłe i odwrócone jeżeli rozdzielczość filmu wynosi dokładnie 1920x1080, przy czym nie odtwarza dźwięku DTS.
 

drza

New member
Dzieki Panowie wlasnie na taka odpowiedź czekalem. Dzis zakupilem philipsa 5507 i juz nie moge sie doczekac filmow 3d. Napisze za jakis czas jak moje wrażenia. Pozdrawiam.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
I po kalibracji, efekt pioronujący, oglądanie filmów nabrało nowego wymiaru, piękne naturalne kolory, zawsze czegoś mi brakowało teraz jest idealnie.Gry na xboxie 360 również zyskały na barwach, to co ma być widoczne jest widoczne, obraz jest śliczny.Polecam każdemu skalibrować TV naprawdę warto.

Bogaty a moglbys chociaz troche naprowadzic na skalibrowany obraz? Nie mowie zebys podal ustawienia ale moze troche jakies wskazowki?
 

cozaar

New member
I po kalibracji, efekt pioronujący, oglądanie filmów nabrało nowego wymiaru, piękne naturalne kolory, zawsze czegoś mi brakowało teraz jest idealnie.Gry na xboxie 360 również zyskały na barwach, to co ma być widoczne jest widoczne, obraz jest śliczny.Polecam każdemu skalibrować TV naprawdę warto.
Pytałeś się Maćka o te smużenie?
 

bogaty

New member
Bez reklam
Bogaty a moglbys chociaz troche naprowadzic na skalibrowany obraz? Nie mowie zebys podal ustawienia ale moze troche jakies wskazowki?

kinowy

jasnosc 50 kontrast prawie max

czerwony zostawić, zielony na 70% niebieski 50-60 % tak mniejwiecej.HD motion off, Clear LCD ja mam włączone w teście na smużenie niweluje efekt, ostrość 1 na 0 zbyt miękko.
 
Ostatnia edycja:

bogaty

New member
Bez reklam
Pytałeś się Maćka o te smużenie?

Pytałem, nagrywał nawet kilka akcji, w 3D smużenia nie ma, po zmianie do 2D smużenia też nie było, wystarczyło jednak tylko ruszyć zakres kolorów w konsoli żeby smużenie wróciło.Dziwna sprawa, raczej nienormalne zjawisko.Maciek w sobote jedzie do philipsa testować serie 9 powiedział że zabyta o to, jak również o dziwne zachowanie się jasności gdy tryb pc jest wyłączony.
 

bogaty

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry