Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

basket4rap

Member
Bez reklam
To sam sobie odpowiedziałeś pewnie była duza i po środku u mnie w starym lg jest logo podswietlane tez mozna je wylaczyć, stary philips na srodku pod logo mial białą "świetlóweczkę" też do wylacaenia. Ale malych diód stanby nigdy nie dalo sie wyłaczyc i pewnie producentowi przez mysl nie przeszlo zeby taka funkcje zrobic. No chyba ze z tylu zrobia zwykły manualny "hebel"
Niewiadomo jak jest zaprojektowany obwod i czy programowo można sterować tą diodą w trybie stadby Równie dobrze moźna napisać że nie problem zaimplementować silnik w podstawie i zrohić z telewizora wiatrak Można wszystko.

Zatem jasna sprawa.
 

bossak

New member
Czy ktoś zna rozwiazanie zagadki, jak do serii 8303 lub 7502 definiowac na pilocie przypisanie przycisku TV? Mam dekoder catv podlaczony po hdmi chcialbym aby pilot po wybraniu przycisku TV przekierowal na hdmi, a on kieruje mnie na pierwszwa aktywna pozycje : google film. Szukalem opcji aby przesunac w menu kontekstowym „zrodla” port hdmi powyzej google film ale nie da sie. To dosc spore utrudnienie po wyjsciu z netflix wchodzic za kazdym razem w zrodlo aby przejsc na hdmi.
Witam, czy jest możliwe przypisanie przycisku TV do konkretnego wejścia HDMI?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej,

Czy ktoś ma radę na to, by MX Player odtwarzał dźwięk przestrzenny E-AC3 na 5.1? Bo u mnie działa tylko 2.0. DTS i zwykły AC3 jest odtwarzany prawidłowo. Myślałem, że instalacja kodeka custom
https://www.videoconverterfactory.com/tips/mx-player-ac3-not-supported.html
coś pomoże, ale niestety nie.
Chodzi mi o materiały 4K, ponieważ 1080p i niżej fabryczny odtwarzacz radzi sobie całkiem dobrze z E-AC3, a przy 4K tnie.
 

NickSon

Member
Witam, czy jest możliwe przypisanie przycisku TV do konkretnego wejścia HDMI?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dołącze się do pytania.

Obawiam się, że odpowiedź brzmi nie. Niedość, źe wydajesz sporo kasy na niedoskonały tv to jeszcze zmuszają Cie do google filmów licząc, że łosia na to znajdą. To jest celowe bo jak nazawać sytuacje gdy wchodzę w home/ustawienia i chce wyjsc cofnięciem - logicznie do ostatniego źródła ale takiego wała.... Śmieszny tv
 

fiszrek

New member
Zastanawiam się nad aktualizacją do Androida 8 i mam kilka pytań tzn.
1. Czy aplikacja HBO GO działa na tej aktualizacji?
2. Jak wygląda kwestia sterowania głośnością po podłączeniu słuchawek?
3. Czy są jakieś problemy z dyskiem sieciowym?
4. Jakie jeszcze są problemy po przejściu na And8?
 

bossak

New member
Dołącze się do pytania.



Obawiam się, że odpowiedź brzmi nie. Niedość, źe wydajesz sporo kasy na niedoskonały tv to jeszcze zmuszają Cie do google filmów licząc, że łosia na to znajdą. To jest celowe bo jak nazawać sytuacje gdy wchodzę w home/ustawienia i chce wyjsc cofnięciem - logicznie do ostatniego źródła ale takiego wała.... Śmieszny tv
Na to wygląda niestety...

Dziwię się, że ten problem nie jest tutaj poruszany częściej, tylu użytkowników i prawie nikogo to nie irytuje? Znalazłem dwa wpisy na ten temat, bez odpowiedzi. Ktoś, coś?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

xernes

Member
Po przeskanowaniu sat lub tv naziemnej (oczywiście z podłączona antena) zamiast do Google Play będzie wyrzucalo do tych źródeł. Lepsze to niż irytujące google Play :)

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

quarx

New member
Na to wygląda niestety...

Dziwię się, że ten problem nie jest tutaj poruszany częściej, tylu użytkowników i prawie nikogo to nie irytuje? Znalazłem dwa wpisy na ten temat, bez odpowiedzi. Ktoś, coś?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Widać nie każdemu to potrzebne. Irytacja z powodu takiej czy innej funkcji to zawsze ciężki temat. Szczególnie do rozstrzygnięcia na forum. Mokrego dyngusa!
 

soviet100

New member
Zastanawiam się nad aktualizacją do Androida 8 i mam kilka pytań tzn.
1. Czy aplikacja HBO GO działa na tej aktualizacji?
2. Jak wygląda kwestia sterowania głośnością po podłączeniu słuchawek?
3. Czy są jakieś problemy z dyskiem sieciowym?
4. Jakie jeszcze są problemy po przejściu na And8?


1) Działa.
2) Jak w Philips i Panasonic czyli do menu trzeba wejść
3) nie wiem
4) Według mnie ekran główny mniej intuicyjny .

Dlatego powrót do 7 był
 

fiszrek

New member
A jakieś nowe opcje doszły w 8, wiem że asystent google zyskał większe możliwości. Wiem o możliwości zmiany kanału i uzyskaniu informacji pogodowych czy coś więcej można przy jego użyciu sprawdzić np. tak jak to jest w smartfonie?
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej,

Czy ktoś ma radę na to, by MX Player odtwarzał dźwięk przestrzenny E-AC3 na 5.1? Bo u mnie działa tylko 2.0. DTS i zwykły AC3 jest odtwarzany prawidłowo. Myślałem, że instalacja kodeka custom
https://www.videoconverterfactory.com/tips/mx-player-ac3-not-supported.html
coś pomoże, ale niestety nie.
Chodzi mi o materiały 4K, ponieważ 1080p i niżej fabryczny odtwarzacz radzi sobie całkiem dobrze z E-AC3, a przy 4K tnie.




Naprawdę nikt nie korzysta z MX Playera? Chciałbym tylko się upewnić, bo może być taka możliwość, że po instalacji kodeka custom (co zrobiłem i zaznaczyłem checkbox przy EAC3), dźwięk przestrzennym z materiału z E-AC3 podawany jest na HDMI. I po wybraniu formatu wyjścia cyfrowego na DD+ jest dźwięk 5.1. Lecz sam nie mogę tego sprawdzić, ponieważ mój amplituner nie ma złączy HDMI, a TV jest do niego podpięty optykiem.


Dlatego prośba do Was, by ktoś to sprawdził.
 
Do góry