Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

basket4rap

Member
Bez reklam
A wie ktoś może czy da się jakoś w ustawieniach wyłączyć diodę zasilania (aby nie świeciła na czerwono w nocy)? Szukałem, ale nie znalazłem. A i czy po drugiej stronie pilota (gdzie jest klawiatura) to ta powierzchnia na środku służy to jakiegoś sterowania dotykowego czy to takie "nic"?
 

quarx

New member
kup srebrną taśmę i to zaklej małym kawałkiem, nic nie będzie widać - ani taśmy ani diody, w razie potrzeby odkleisz i tyle
 

elmo25

New member
Cześć
Czy może posiada ktoś z Was w swoich archiwach kserokopię dowodu zakupu aktywnych okularów 3D PTA 509 lub PTA 529
Gorąco pozdrawiam
M
 

snow.leopard

New member
Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż swojego 49PUS8303 :) po wymianie z rękojmi ekranu i aluminiowej ramki z przodu (jeszcze 18m gw). Więcej szczegułów ew. na PRIV.
 

quarx

New member
nie było pytania (bo nie mogę zrozumieć problemu). Ciekawe co na to posiadacze podświetlanych włączników oświetlenia (i nie tylko) w całym domu/mieszkaniu.....
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pytanie do osób, które mają już zainstalowany Oreo. Czy w 8 zmieniła/zwiększyła się ilość/natarczywość reklam w menu czy apkach typu YT w porównaniu do andka ?
 

basket4rap

Member
Bez reklam
w sensie że zamiast patrzeć na ekran to gapisz się na tę diodę?

Pytanie jest bez sensu gdyż ona nie świeci jak tv jest włączony.

nie było pytania (bo nie mogę zrozumieć problemu). Ciekawe co na to posiadacze podświetlanych włączników oświetlenia (i nie tylko) w całym domu/mieszkaniu.....

Jeśli "nie było", to można edytować. Posiadacze takowych (ja na szczęście jak dla mnie nie mam) odpowiedzą zapewnie różnie, bo nie wszyscy są tacy sami.
 
Ostatnia edycja:

NickSon

Member
Np. aby nie irytowała w nocy.



Dużą białą.

To sam sobie odpowiedziałeś pewnie była duza i po środku u mnie w starym lg jest logo podswietlane tez mozna je wylaczyć, stary philips na srodku pod logo mial białą "świetlóweczkę" też do wylacaenia. Ale malych diód stanby nigdy nie dalo sie wyłaczyc i pewnie producentowi przez mysl nie przeszlo zeby taka funkcje zrobic. No chyba ze z tylu zrobia zwykły manualny "hebel"
Niewiadomo jak jest zaprojektowany obwod i czy programowo można sterować tą diodą w trybie stadby Równie dobrze moźna napisać że nie problem zaimplementować silnik w podstawie i zrohić z telewizora wiatrak Można wszystko.
 
Do góry