Ferguson FBOX ATV

Forest89

Active member
Bez reklam
Przyciskiem Resolution na pilocie możesz zmienić rozdzielczość jak i częstotliwość odświeżania.

Edit.
Tak, potwierdzam błąd w Netflixie. Miejmy nadzieję, że to chwilowy problem.
 
Ostatnia edycja:

resmiki

New member
Witam.
Od dzisiaj mamy poważniejszy problem, Netflix wywala błąd NW-6-404[...] dzwońcie do obsługi klienta Netflixa przez aplikacje (za free po necie), może to przyspieszy rozwiązanie.


Próbowałem dziś na czacie. Żadnych konkretnych odpowiedzi... pracujemy nad tym..bla, bla, bla...to jest znany problem z boxami android...bla, bla bla... Tylko tyle sie dowiedziałem.
 

maximus600

New member
Koledzy. Dzisiaj ze strony Fergusona pobrałem sobie najnowszą aktualizacją z 2018.08.09 rozumiem, że muszę plik update.zip umieścić na pendrive i zrobić local upgrade? Poprzez OTA jest tylko firmware ze stycznia a więc bardzo stare. No i ten Netflix. Obsługa wersji tabletowej to prawdziwa katorga chociaż działa co ma działać ale szata graficzna i obsługa to masakra. Mam nadzieję, że szybko przygotują to nowe firmware i nie zostawią nas na lodzie?
 

maximus600

New member
Dzień dobry.
Dziękujemy za zgloszenie problemu. Prace nad jego rozwiązaniem już trwają i niebawem (teoretycznie dzisiaj) powinna zostać wydana aktualizacja firmware znosząca restrykcje narzucane przez Netflix.
Przepraszamy za problemy.

Taką odpowiedź otrzymałem przed chwilą z serwisu
 

maximus600

New member
Chodzi o zabezpieczenia treści a nie 4K. Całość rozbija się bodajże a aktualną wersję wolverine czy jak to się nazywa a nasze ATV tego nie mają bo trzeba wykupić licencję i płacić dla Netflixa haracz. Więc albo obejście albo licencja. Do niektórych innych boxow jest już obejście ciekawe jak serwisowi pójdzie z naszym pudełeczkiem.
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
Właśnie sprawdziłem dziś u siebie i ten sam błąd, apka czarny netflix tabletowa działa.
Z netflixa wcześniej było 4K na fboxie, tylko HDR nie było
 

Vieri

New member
Witam,
Ten sprzęt kupilem specjalnie do netflixa, a okazało się, że nie działa. Od jakiego czasu walczą nad tym rozwiązaniem? Jak uruchomić netflix wersję tabletowa?
 

maximus600

New member
Na razie oglądam na wersji tabletowej ale to udręka bo obsługa myszą no i interfejs tragiczny. Zniechęca to bardzo. No mimo obietnicy oczywiście wczoraj żadna poprawka nie wyszła. Kicha centralna. Czy ktoś wie jak działa suport tego boxa bo dotychczas nie śledziłem i nie wiem czy jak coś obiecają to czy jest czy teraz miesiącami będzie zabawa w kotka i myszkę? Jak nie wyjdzie żaden fix na Netflix to pędzę kupić inne urządzenie i wszystkim odradzam Fergusona. Tak nie może być. pozdrawiam
 

maximus600

New member
No i jest rozwiązanie wraz z najnowszym firmwara z 10 września !
Napisałem do pomocy technicznej i otrzymałem taką oto instrukcję i Netflix znowu hula !!!

Proszę spróbować i dać znać,ok?

Aktualizacja oprogramowania przez sieć:

ATV USTAWIENIA -> Informacje -> Aktualizacja systemu

Koniecznie wybrać REINSTALL by Online i koniecznie wybrać opcję FULL

Po aktualizacji oprogramowania, Netflix nadal nie powinien działać.

Po zobaczeniu błędu, proszę o ponowne uruchomienie Fboxa.
Następnie Netflix powinien działać bez problemu.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Niewiem, ja jakoś na FBOX-ie nie mogłem odpalić 4K, na TV Panasonica bez problemu działa mi 4K z HDR.
Robię właśnie reinstalkę i zobaczymy co to da.

Edit.
No i nie działa Netflix... :D
 
Ostatnia edycja:

garf78

New member
No i jest rozwiązanie wraz z najnowszym firmwara z 10 września !
Napisałem do pomocy technicznej i otrzymałem taką oto instrukcję i Netflix znowu hula !!!

Proszę spróbować i dać znać,ok?

Aktualizacja oprogramowania przez sieć:

ATV USTAWIENIA -> Informacje -> Aktualizacja systemu

Koniecznie wybrać REINSTALL by Online i koniecznie wybrać opcję FULL

Po aktualizacji oprogramowania, Netflix nadal nie powinien działać.

Po zobaczeniu błędu, proszę o ponowne uruchomienie Fboxa.
Następnie Netflix powinien działać bez problemu.

Dzieki akurat zaczalem czytac o tym problemie i od razu rozwiazanie:krol:
 

maximus600

New member
Coś robisz nie tak. U mnie robione wg instrukcji i hula od pierwszego kopa. Czytaj dokładnie. Po aktualizacji jak wejdziesz w Netflix to dalej jest ten sam błąd. Musisz teraz zrestartować Fbox i po ponownym uruchomieniu Netflix już działa normalnie !
 
Do góry