Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka sytuacja,
2x wymieniałem folie w Foldzie, 2x się odkleiła. W sumie 3x się odkleiła, jeżeli policzymy tą fabryczną.
Z braku czasu i chęci, odpuściłem na jakiś czas i tak sobie dogorywała odklejona. Mówiąc wprost, przestało mi zależeć.
W między czasie okazało się, że Fold nie otwiera się idealnie do końca (na płasko). Czyli już 2 usterki
Zebrałem się w końcu do serwisu - miła obsługa, tu warto dodać, że wysoki poziom obsługi - pełna kultura i profeska.

Serwisant stwierdził, że wymienią cały wyświetlacz z baterią, zawiasem itd. czyli bez jakiś zabaw w poszczególne elementy.
Minęło kilka dni, telefon odebrany i wygląda na to, że tel. jak nowy.
Wszędzie folie fabryczne itd. i co istotne, rzekomo gwarancja na te kluczowe elementy (ekran, zawias, bateria) następne 2 lata.

Generalnie byłem w dwóch serwisach i w każdym obsługa tip top. Trudno do czegoś się przyczepić.
Podsumowując, wydając ponad 8k na telefon, takiej obsługi człowiek oczekuje. Zresztą, kwota nie powinna mieć znaczenia.
Pytanie, czy to już standard, czy zwyczajne szczęście. Znamy życie.

Paradoksalnie, ta skomplikowana budowa Folda ma swoje pozytywne odzwierciedlenie w serwisowaniu.
Tam już zdaje się, są odgórnie narzucone pewne standardy w ew. problemach z Foldami i nikt nie robi pod górkę.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Taka sytuacja,
2x wymieniałem folie w Foldzie, 2x się odkleiła. W sumie 3x się odkleiła, jeżeli policzymy tą fabryczną.
Z braku czasu i chęci, odpuściłem na jakiś czas i tak sobie dogorywała odklejona. Mówiąc wprost, przestało mi zależeć.
W między czasie okazało się, że Fold nie otwiera się idealnie do końca (na płasko). Czyli już 2 usterki
Zebrałem się w końcu do serwisu - miła obsługa, tu warto dodać, że wysoki poziom obsługi - pełna kultura i profeska.

Serwisant stwierdził, że wymienią cały wyświetlacz z baterią, zawiasem itd. czyli bez jakiś zabaw w poszczególne elementy.
Minęło kilka dni, telefon odebrany i wygląda na to, że tel. jak nowy.
Wszędzie folie fabryczne itd. i co istotne, rzekomo gwarancja na te kluczowe elementy (ekran, zawias, bateria) następne 2 lata.

Generalnie byłem w dwóch serwisach i w każdym obsługa tip top. Trudno do czegoś się przyczepić.
Podsumowując, wydając ponad 8k na telefon, takiej obsługi człowiek oczekuje. Zresztą, kwota nie powinna mieć znaczenia.
Pytanie, czy to już standard, czy zwyczajne szczęście. Znamy życie.

Paradoksalnie, ta skomplikowana budowa Folda ma swoje pozytywne odzwierciedlenie w serwisowaniu.
Tam już zdaje się, są odgórnie narzucone pewne standardy w ew. problemach z Foldami i nikt nie robi pod górkę.
+1 korzystałem 2 czy 3 razy z serwisu Samsunga u siebie i dokładnie to samo. Ostatnio brat oddawał S21 na zepsuty port ładowania. Wymienili przy okazji baterie na nową. Wszystko w 24h.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja już mam ;)
Screenshot_20230726_132334_Gallery.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poczekam na F6, niby fajny lifting z zawiasem, ale nie za różnicę którą musiałbym dopłacić.
Jak już, to niech się bardziej postarają, szczególnie, że niczego mi na chwilę obecną nie brakuje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podpowiecie gdzie zmieniało się wielkości ikon w zakładkach ?
Ktoś stwierdził,że ładniejsze będą duże z pikselozą ;)
Polish_20230726_230619455.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W którym miejscu masz taką pikseloze, wrzuć screena z resztą, a nie samo logo. U mnie nic podobnego nie zauważyłem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ikona Chrome/3 kropki na górze po prawej stronie/zakładki/
Wszystkie ikony są tam teraz duże i z pikselozą.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie wygląda to trochę inaczej,ale o to chodzi.
Zastanawiam się,gdzie zmienić wielkość tych ikon...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W chrome labs może? Kiedyś tam grzebałem, żeby wymusić w Foldzie miniatury w zakładkach, ale już bez tego wprowadzili,.,
Szczerze mówiąc, to ja tam nigdy nie zaglądam.
Te strony do których wracam, mam odpalone w miniaturach pod tą "8" na screenie.
 
Do góry