Sprzęt AGD, materiały budowlane itp. - pytania i porady

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zapewne sam sie domyslasz ze dzisiajsza elektronika ma wytrzymac maks gwarancje. :)

Chociaz jest nadzieja ze mniej znany producent chce sie wykazac I zrobi porzadniejszy sprzet.... :)

Ja pod choinke kupilem robota odkurzajacego Powerbota szajsunga.
Pierwszego dnia bylem nawet zdziwiony I zadowolony.
Od wczoraj napieprza po skosie po calym salonie, 10 razy to samon miejsce odkurza I nie potrafi ogarnac 2 pomieszczen bo bateria pada.

Pierwszego dnia jezdzil prosto I odkurzyl caly dom.

3 dni I szajsung zeswirowal, dzisiaj juz interwencja w serwisie.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Zapewne sam sie domyslasz ze dzisiajsza elektronika ma wytrzymac maks gwarancje. :)


Komfortowo było by jak rozleciała by się przed samym końcem gwarancji

Ja pod choinke kupilem robota odkurzajacego Powerbota szajsunga. Pierwszego dnia bylem nawet zdziwiony I zadowolony. Od wczoraj napieprza po skosie po calym salonie napisał:
Sam sobie ?nie lepiej było jakieś kable albo kolumny : )
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nieee sobie nie. Zonce mojej kochanej najcodowniejszej, glupio mi bylo jej mowic ze potrzebujemy nowego Centrala za 2 tysie.

Teraz ma drogi prezent to sobie moge tez kupic cos drozszego :p. Glowka pracuje :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Nieźle odkurzacz na prezent dla starej.Lubisz dolać oliwy do ognia : ) za rok koniecznie przetestuj z zestawem garnków
 

borsmaciej

New member
Moja żona lubi prezenty przydatne w domu. Zazwyczaj kupuję jej jakieś sprzęty, garnki, superpatelnie. Ostatnio zaczęła się interesować cukiernictwem i pokazywała mi profesjonalne piece do wypieku ciastek Hasborg. Ale tego jej raczej nie kupię, bo po pierwsze miejsca brak,a po drugie liczę że jej sie znudzi to pieczenie ciastek ;) Ale wracając do tematu, to wiele kobiet lubi praktyczne i przydatne sprzęty, które ułatwiają im prace domowe.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak można Żonkę odwodzić o pieczenia ciastek, powinieneś się cieszyć ;)
Jak to nie krypoto reklama i faktycznie takie urządzenia Żonka wyszukuje, to wiedz, że ma smykałkę do biznesu i pomyśl nad produkcją lepiej.
Nie jeden duży gastro biznes zrodził się domowym zaciszu ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednym słowem powrót do korzeni, w przenośni i dosłownie ;)

Zresztą ostatnio modny jest fitness, a tu mamy przyjemne z pożytecznym


blog_do_4455556_6567069_tr__rosja_68.jpeg
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
ale ona ma z Tobą dobrze:D

Bo ja miękkie serce mam :)

A tak serio to moja lubi takie stare gadżety i muszę się pochwalić, że nazbierane ma sporo.
Pamiątki po dziadkach i już dość wiekowe. Jej dziadek był kowalem, kołodziejem i bednarzem więc sporo tego się nazbierało. Nic tylko muzeum otwierać. Serio :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Kuzwa, niech daje nawet i miod, byleby nie chciala latac i zbierac pylku z kwiatow.
Dzisiaj jest dzien swira, czy co?
Wszedzie ktos pi%¥₩oli od rzeczy. Piramida shakowales umysl, czy tylko konto naszego wspolnego, dobrego niznajomego pm? Dzis pojechal jak nigdy dotad.
 
Do góry