Sprzęt AGD, materiały budowlane itp. - pytania i porady

eedviking

Banned
Przestań klepać pierdoły, większość dżinsów ma taki sam materiał produkowany w Bangladeszu czy Wietnamie, bądź Indiach . Jeżeli wydaje Ci się że dłużej podchodzisz we Wranglerach niż np. Crossach, to łudź się dalej. :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Przestań klepać pierdoły, większość dżinsów ma taki sam materiał produkowany w Bangladeszu czy Wietnamie, bądź Indiach . Jeżeli wydaje Ci się że dłużej podchodzisz we Wranglerach niż np. Crossach, to łudź się dalej. :mrgreen:


Nie klepie pierdoł.Odpowiadam faktami bo znam temat i gul ci chodzi hehe.Zobaczysz co ci powie serwisant jak padnie ci lodówka.Agregat ci zostanie i te 10 lat gwarancji na niego hihi

Od chińczyka kupiła pewna osoba.Rok chodzenia i Śmieci.Ja mam wrangler na sobie 10 lat.Cross nie pisałem o nich.Tu już lepsza półka cenowa.Crosa kupi ktoś kogo nie stać na Firmowe i tyle w temacie.Kogo stać zakupi za 500 euro spodnie.Na każdą kieszeń.....
 
Ostatnia edycja:
Moja pralka Amica pochodziła około dwóch lat, w ostatnim miesiącu gwarancji padł sterownik po odliczeniu prądu, serwisant wymienił. Po około dwóch miesiącach sterownik padł kolejny raz po wyłączeniu pralki z gniazdka. Wywaliłem tego samego dnia i kupiłem Samsunga...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie klepie pierdoł.Odpowiadam faktami bo znam temat i gul ci chodzi hehe..
Sorry Robertus, ale jak to czytam to odnoszę wrażenie, że jesteś totalnym laikiem w tym temacie.
Nie odbieraj tego postu jak atak personalny, a odpowiedz sam przed sobą na ile masz faktycznie wiedzę jak i z jakich komponentów powstaje sprzęt AGD, czy wspomniana przez Ciebie odzież.
Tak się akurat składa, że mam z tym na co dzień do czynienia, a ktoś z moje bliskiej rodziny z odzieżą.
Nie będę tutaj podawał szczegółów, ale akurat wiele marek odzieżowych, za które sporo się przepłaca i to nie ze względu na jakość, a samo logo, produkowane są dokładnie w tych samych zakładach co "no name'y" a do tego często przy użyciu gorszych jakościowo nici i dodatków.....
ale jak ktoś chce, to niech przepłaca.
Nie mój cyrk, nie moje małpy ;)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Sorry Robertus, ale jak to czytam to odnoszę wrażenie, że jesteś totalnym laikiem w tym temacie.
Nie odbieraj tego postu jak atak personalny, a odpowiedz sam przed sobą na ile masz faktycznie wiedzę jak i z jakich komponentów powstaje sprzęt AGD, czy wspomniana przez Ciebie odzież.
Tak się akurat składa, że mam z tym na co dzień do czynienia, a ktoś z moje bliskiej rodziny z odzieżą.
Nie będę tutaj podawał szczegółów, ale akurat wiele marek odzieżowych, za które sporo się przepłaca i to nie ze względu na jakość, a samo logo, produkowane są dokładnie w tych samych zakładach co "no name'y" a do tego często przy użyciu gorszych jakościowo nici i dodatków.....
ale jak ktoś chce, to niech przepłaca.
Nie mój cyrk, nie moje małpy ;)


Wy kupujcie u chińczyka spodnie.Ja sobie kupie wrangler i spokój mam na 7 lat minimum. Laikiem nie jestem.Bo mam spodnie na sobie 10 lat.I będę zawsze je kupował z tej firmy


Pojedz na giełdę i zobacz jak wygląda samochód 10 lat mercedes okularnik i taki sam 10 letni okularnik , każdy inaczej go używał dbał itp.W jednym będzie syf a w drugim jak muzeum.Jak napisałem dużo ma się od użytkowania


Nie wiem czy wy kupujecie takie rzeczy czy tylko oglądacie je.??Ja sobie zakupiłem na codzień koszulkę T shirt Henderson polska firma super czego nie cena 30zł chyba.Niepodchodzi mi ona.Pod szyją nie jest idealnie wycięta."Poddusza mnie" No ale mam z 10 sztuk firmówek typu Roberto Cavalli Calvin Klein itp...ehhh nie ma o czym dyskutować.Perfekcyjnie leży na człowieku i się prezentuje
 

Henry

Active member
Bez reklam
Robertus,
Piszesz o koszulkach z PVH...tak się składa, że mam dojście do ich serwera i wiem, w którym zakładzie na świecie jaki asortyment jest produkowany, tzn. logo dodawane.
Jako ciekawostkę powiem ci, że te tzw lepsze firmy mają dane produkty na określone rynki oraz linie tzw. outletowe i te najczęściej spotkać można w sklepach naszej części Europy, a produkty np. z Polski wysyłane są wyłącznie na rynki Amerykańskie, Azjatyckie i Europy Zach. i Półn.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Zaraz sie dowiemy albo już do tego doszło że koszulka ma ksztować 170 zł bo jest na niej napiane versalce tzn że jest najlpesza?? Ale w czym? Może jeszcze różowa :/


Litości... Ale zaraz jakiś jacyków sie odewie hehe

Możemy gadać dalejn o tej lodowce co ma tv, robi lody i dobrze.mrozi?
 
Do góry