Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek
Miałem przyjemność jeździć Insignią 325 koni 4/4 i banan z twarzy nie schodził.

Mazda ładna, ale wybierając pomiędzy tymi 3 samochodami wybrałbym audi.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mazda głośna w środku... ale design zewnętrzny niezły.

Nad Insignią się zastanawiałem, bo teraz bardzo duże rabaty dają, ale miejsca w środku tyle co kot napłakał.
Szkoda, że najmniejsza w swojej klasie mimo tak wielkiej budy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koleszko ale jakbyś miał inne auto z ponad 300 konnym ślinikiem też byś się uśmiechał.. ja mówię bardziej o przyziemnych silnikach powiedzmy 140-160 KM..

Armanig Insygni od diabła jest firmowych bo mają dobrą ofertą - u mnie też jest 3 :) w benzynie.. i trzeba uważać bo po trasie bywa ze Policja takimi sobie żegluje :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
Jakiś czas temu myślałem o Chevrolecie Cruze w kombi bo to można kupić tanio z wszystkimi pierdołami, kamerami itd, ale właśnie po przejażdżce ze znajomym dałem sobie z nim spokój, głośno w środku jak skurczybyk.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo mój kumpel ma takie autko powiem Ci że troszkę faktycznie głośniej chodzi ale Kolego to i tak nic w porównaniu do TDI :) tego silnika nikt nie pobije :) ale to dizelek a tamten benzyna - przynajmniej ten który kumpel ma- bo nie wiem o jakim silniku piszesz.. i nie wiem czy wiesz silnik w tych autach to nie ten Oplowski tylko z Australii - także misie Koala w nim grzebią :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A może teraz już wszystkie wstawiają Oplowskie .. ??? ale tak czy siak czy benzyna czy dizelek to oplowskie są deko głośniejsze.. choć dizelek i tak cichszy od TDI..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego właśnie omijam wszelkiej maści opinie postronnych osób szerokim łukiem.
Włos się jeży, jak ktoś wydaje takie pieniądze na bazie opinii.
Często ludzie naoglądają się takich filmów i ściągają takie auta bez jazdy próbnej.
Film nic specjalnego, ale miałem okazje jeździć tym Talismanem, dokładnie taka sama wersja, pod 150k. Nówka.

[youtube]OISBxmcWdJs[/youtube]

Gość dużo gada na tych swoich filmikach, a tutaj rzekomo zamienia swoje drogie BMW na tą Renówkę.

Auto na prawdę jest wyjątkowo ładne w kombi, ale właściwości jezdne, komfort, dynamika, kierownica - nieporozumienie (żle wyprofilowana i męczą dłonie), to bardzo średnia półka.
Po kilkuset km byłem zwyczajnie zmęczony już tym autem. Za 50-80 brałbym, bo nie nie wymagam cudów w tym przedziale, ale 150k?
Nowy VW Golf w kombi (a żadnym miłośnikiem tej marki nie jestem) bije go na głowę, chyba wszystkim po za wyglądem, bo co mi z takich masaży w Talismanie, jak fotele w VW są wygodniejsze, a tu gość rozwodzi się nad zamianą z BMW.

Nie pisałbym o tym, ale chyba nie muszę pisać, jak różne potrafią być opinie i oczekiwania.
150tyś. za to? Wolałbym używkę premium i 50k zostawić na ew. serwis zamiast gwarancji, jak już i o ile w ogóle miało by się coś zepsuć.

Co prawda gość napisał, że jest chory i to go poniekąd usprawiedliwia.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Za 150k Talismana nie wziąłbym chociaż nie ukrywam, że kombiak jest ładniutki.

W tym budżecie pokusiłbym się na
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-...przedaz-rocznika-aso-ID6yABm9.html#4ba35a0b33

Wg mnie nie ma ładniejszego kombi od audi a6.

Wczoraj do mnie pod biuro zajechała młoda laseczka Mesiem S klasą AMG, z zewnątrz to taki dziadkowóz nie moja bajka, ale środek tego samochodu, wykończenie to bajka, aż by się nie chciało z niego wysiadać. Oczywiście za chwilę zleciały się korposzczury ze swojego biurowca i cykały fotki jego dużych kół i tarcz:D Podejrzewam, że laseczka stała gdzieś w oknie i miała ładną polewkę z biedoty:D
 
Ostatnia edycja:

enocyl

Banned
Za 150k Talismana nie wziąłbym chociaż nie ukrywam, że kombiak jest ładniutki.

W tym budżecie pokusiłbym się na
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-...przedaz-rocznika-aso-ID6yABm9.html#4ba35a0b33

Wg mnie nie ma ładniejszego kombi od audi a6.

Wczoraj do mnie pod biuro zajechała młoda laseczka Mesiem S klasą AMG, z zewnątrz to taki dziadkowóz nie moja bajka, ale środek tego samochodu, wykończenie to bajka, aż by się nie chciało z niego wysiadać. Oczywiście za chwilę zleciały się korposzczury ze swojego biurowca i cykały fotki jego dużych kół i tarcz:D Podejrzewam, że laseczka stała gdzieś w oknie i miała ładną polewkę z biedoty:D
Miała te ohydne tablety przyklejone jeden obok drugiego na desce rozdzielczej? Bleee
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Te tablety faktycznie są fatalne, ale mnie bardziej urzekła brązowa skóra, wykończenie elementów i podświetlenie ledami.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj do mnie pod biuro zajechała młoda laseczka Mesiem S klasą AMG, z zewnątrz to taki dziadkowóz nie moja bajka, ale środek tego samochodu, wykończenie to bajka, aż by się nie chciało z niego wysiadać. Oczywiście za chwilę zleciały się korposzczury ze swojego biurowca i cykały fotki jego dużych kół i tarcz:D Podejrzewam, że laseczka stała gdzieś w oknie i miała ładną polewkę z biedoty:D

Jak młoda laseczka w takim aucie, to wyjątkowo zaradna i też pewnie nie dawno klepała biedę :)
Trzeba było pstrykać foty bez ogródek, co by się podzielić tą kombinacją z forumowiczami.
S klasa w AMG to jedno z najładniejszych aut, a już CL to mistrzostwo absolutne.

maxresdefault.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
armanig
Laseczkę troszkę kojarzę, wcześniej jeździła jakimś sebastianowozem ale oryginalnym Mpower. Dowiedziałem się dzisiaj, że to córka prezesa pewnej dużej firmy, z którą sąsiaduje:D Zatem obaliłem Twoją tezę, że kiedyś była biedna:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
nie obraź sie, ale jesteś żałosny ...



wtedy wyszło by że jest biedotą
ty też chyba jesteś, ja i cała reszta.

Dlaczego jestem żałosny? Siebie też uwgzlędniłęm w określeniu biedota, bo nie będę mógł w życiu sobie pozwolić na takie autko, a prezes i córka mają kilka takich perełek. Caparzo żebyś nie czuł się aż tak urażony to napiszę Ci jeszcze, że moje 2 autka łącznie nie przekraczają wartości pewnie samych kół z tarczami do mesia laski:D

Chyba wstałeś lewą nogą Caparzo i się dokisiłeś do mojego żartu. Więcej dystansu!

Lolek
Jak kiedyś gość zajął prezesowi jego miejsce( każdy u nas w biurowcu ma swoje wykupione miejsce) to kur.., ch..e itd leciały przez 15 minut. Takiż to prezes wychowany.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Określenie kogoś że jest biedotą bo robi zdjęcia eS klasy jest żałosne. Ja interesuje się motoryzacją, zawsze na ulicy sie rozglądam lub przyglądam. Gdy była by okazja zrobił bym fajne foto i przesłał klientowi na fb co ma nick Carlos92, on robi zdjęcia tłustych furi zamieszcza na necie. Mam zdjęcie z Bugatti Veyron, mam przy Mulsanie, AMG GT w eS klasie, w 7er czy nawet w 8er bo to jest piękno!

Nie wstałem lewą nogą, ale mam alergie na takie pisanie. A dobrze wiesz że nie lubię owijać w bawełnę/

Tak jak lolek napisał, śmiejąc się pokazał by swoją głupotę i podkreśliła stereotyp. Jak mi kiedyś gość podniósł maskę Dodg'a Rama z silnikiem Vipera to mi koparka opadła, a fajnie się z gościem gadało w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Mi kopara opadła jak kumpel podniósł maskę swojej odrestaurowanej Syreny ;)
Jak kiedyś znajdę fotki to wrzucę ;)
 
Do góry