Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja mam ubezpieczenie, zastępczy tv w razie awarii i wczasy na Majorce ; )
Co za różnica, ważne, że jest cokolwiek i nie zostaniemy z ręką w nocniku po tych 2 latach, a z Samsungiem to wiadomo jak jest. Zobaczymy jak to będzie po 2 latach.
 
Dobra decyzja, a może dodatkową gwarancję wykupiłeś w markecie na ten tv ? Samsung dalej nie daje możliwości wykupu dodatkowej gwarancji na tv ?

Nie Lolek, nigdy z tego nie korzystałem, nie mam przekonania do tego typu polis, być może jestem w błędzie.

55 cali?
Na co ci tak maly TV?

Stary był 55 i ten musi taki zostać dokładnie w tym samym miejscu, na razie nie ma mowy o większym ze względu na ustawienie reszty.
 
Nie Lolek, nigdy z tego nie korzystałem, nie mam przekonania do tego typu polis, być może jestem w błędzie.



Stary był 55 i ten musi taki zostać dokładnie w tym samym miejscu, na razie nie ma mowy o większym ze względu na ustawienie reszty.

Ja też nie mam, ale się pytam, bo może coś się zmieniło, od dobrych kilku lat już się tym nie interesuje. Z drugiej strony jakoś bym się bał kupić tv, tylko z gwarancją dwuletnią, patrząc jak wiele osób ma problemy z tv.
 
Ja mam ubezpieczenie, zastępczy tv w razie awarii i wczasy na Majorce ; )
Co za różnica, ważne, że jest cokolwiek i nie zostaniemy z ręką w nocniku po tych 2 latach, a z Samsungiem to wiadomo jak jest. Zobaczymy jak to będzie po 2 latach.

Właśnie o to chodzi, żeby zachowali się tak jak powinno to wyglądać, a nie tak jak to było nie raz, co można było przeczytać na tym forum jak również wśród znajomych usłyszeć. Ale tak jak pisałem wyżej , kilka lat się tym tematem już nie interesuje, więc może się poprawiło w tej materii.
 
Ja mam ubezpieczenie, zastępczy tv w razie awarii i wczasy na Majorce ; )
Co za różnica, ważne, że jest cokolwiek i nie zostaniemy z ręką w nocniku po tych 2 latach, a z Samsungiem to wiadomo jak jest. Zobaczymy jak to będzie po 2 latach.
Różnie to bywa z ubezpieczeniami. Amortyzacje itd. Zresztą z gwarancją też nie ma pewności :D
 
Nie wiem czy ktoś miał styczność z tą włoską marką. Mam do posłuchania na kilka dni takiej hybrydy.

leclec.jpg


lecccc.jpg
 

Na razie grały kilka godzin, jest ok, grube zasłony i dywan też pewnie jeszcze wniesie coś dobrego.
No i przewody ale dopiero jak trochę godzin pograją. Pzdr
 
Do góry